vodná

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

vodná

Poslaťod filip_vf » Sob Jan 16, 2010 5:05 pm

takže ked som správne pochopil vodná sa fajčí do úst ? a ked áno tak nemože sa stať že dostanem rakovinu ústnej dutiny ako z cigarety ?
filip_vf
Beginner
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Sob Jan 16, 2010 4:57 pm

Poslaťod HULK » Sob Jan 16, 2010 6:25 pm

je vela clankov ktore vravia ze vodna je este horsia ako ciga... moj nazor !!!BULSHIT!!!.. tym z vf je chladnejsi a prefiltrovany cez vodu... tabak do vf sice obsahuje nikotin.. ale ten je len navykovy... rakovinotvorny je len decht.. ten mas na cige v papieriku filtri a lepidle... a ak vf fajcis razt dvakrat za tyzden a cigy 20 na den tak si to porovnaj... ako som povedal bolo vela clankov ze vf skodliva.. mozno lebo vsetkeho vela skodi ale nie viac ako cigy.. podla mna ti to nemoze sposobit raka :x:
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod filip_vf » Sob Jan 16, 2010 6:35 pm

a ked mám slabú astmu može mi niečo sposobiť lebo niekde som čítal že aj taký čo má astmu ju fajčí a nič mu neni
filip_vf
Beginner
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Sob Jan 16, 2010 4:57 pm

Poslaťod HULK » Sob Jan 16, 2010 6:41 pm

no ja nikoho takeho nepoznam tak neviem.. ale kamos pozna typka co s rym prekonal nador na plucach... ale neviem ci je to pravda.. mozno keca... ale v tomto ti ja asi neporadim sory
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod filip_vf » Sob Jan 16, 2010 6:58 pm

.jháj no ale ked hovoríš že vodná neni taká silná ako normálne cigarety tak mi nič nemože asi sposobiť pretože už som fajčil aj normálne cigarety a nič mi z toho neni
filip_vf
Beginner
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Sob Jan 16, 2010 4:57 pm

Poslaťod POtkan » Ned Jan 17, 2010 11:08 am

podobne temy tu su, nevytvaraj zbytocne nove, pozri si co tu je
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava


Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron