vf a astma

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod big_lebowski » Pon Mar 22, 2010 8:22 pm

serus, ja som astmatik od malicka , dusieval som sa tak ze matka si myslela ze to je moje posledne nadychnutie... takze da sa hovorit o tazkej astme... teraz taham na 19tku , vf fajcim par rokov , a medzitym obcas raz , dvakrat za mesiac aj :g , pravidelne chodim k plucnej lekarke , pravidele rotengen pluc, absolutne ziadne zmeny, este mam trosku priedusky zad.bane od ciageriet co som fajcil volakedy...

zaver z toho ze pokial nefajcis kazdy den a do odpadnutia tak je to ok, tak kludne neboj sa , pripadne ak by ti rotengen ukazal nejake zanesenie priedusiek tak to obmedz, ale davaj si pozor ci to je z vf alebo z pasivneho fajcenia...
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

Poslaťod filip_vf » Uto Mar 30, 2010 12:33 pm

jasné ja mám slabú astmu a na vodnej som už s kamošmi pár krát bol a od vtedy som bol aj u lekára na prehliadke a nič sa mi nezhoršilo ani nič som bol v pohode a ešte som mal aj lepšie výsledky takže mi vobec neuškodila a zas ani nemožem povedať že mi zlepšila dýchanie takže v pohode
filip_vf
Beginner
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Sob Jan 16, 2010 4:57 pm

Poslaťod Horacio » Str Nov 24, 2010 5:24 pm

Čaute,,
ja som tiež astmatyk slabý a tiež fajčím vodnú a aj cigarety pravidelne.Nezpozoroval som žiadne zmeny a ani problémy s dýchaním.Podla mňa je to individuálne ale určite si treba dávať pozor.
Horacio
Beginner
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Uto Feb 09, 2010 12:31 pm
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Hulič-King17 » Pia Mar 11, 2011 10:24 pm

Moj bratranec má silnú astmu a dá 2 krabičky cigariet za deň a k tomu nekedy da aj vodnu .... a hra hokej a nemu to robi dobre... ja mam astmu tiež ale slabšiu teda vodnu som ešte neskúšal ale myslím že slabší tabak veľa neuškodí ;)
Hulič-King17
Light
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Str Mar 09, 2011 9:47 pm
Bydlisko: Malacky

Poslaťod ferro » Uto Mar 22, 2011 11:16 pm

2 krabicky cigariet denne tazko spravia cloveku dobre (po fyzickej stranke) no a co sa tyka viditelnych vysledkov u niekoho to pride casom a u niekoho mozno nikdy :) vo vzduchu aj vsade okolo je tolko bordelu ze 2 3 fajky s kamosmi za tyzden vela nezavazia... tot moj nazor na vec... :smOke:
ferro
Light
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Str Apr 01, 2009 4:29 pm
Bydlisko: Revúca

Poslaťod Hulič-King17 » Str Mar 23, 2011 1:02 pm

tomu wer.... on ked ma 2 krabičky tak jak nic ich stiahne !!! on si zapáli a ked dofajči sa napije malinovky a zase si zapali prejde 2 metre a zase drži cigu on je závistlý !
Žiješ iba "RAZ" treba skúsiť wšetko....
Hulič-King17
Light
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Str Mar 09, 2011 9:47 pm
Bydlisko: Malacky

Poslaťod ferro » Str Mar 23, 2011 3:02 pm

nevravim ze ich nestiahne myslel som ze to nie je zdrave... aj fetak dusan hovoril ze toluen mu neskodi ale prospieva.. :D
ferro
Light
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Str Apr 01, 2009 4:29 pm
Bydlisko: Revúca

Poslaťod Hulič-King17 » Str Mar 23, 2011 7:23 pm

jj v poho xD
Žiješ iba "RAZ" treba skúsiť wšetko....
Hulič-King17
Light
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Str Mar 09, 2011 9:47 pm
Bydlisko: Malacky

Predchádzajúci

Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron