Ako fajčiť VF..?

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod Mardy » Pon Feb 01, 2010 10:17 pm

Ja som prvykrat mal vodnu v Egypte ked som mal 13 a rodicia tiez skusili a domov sme sli s vodnou a 5 tabakmi. A potom tak za 3 roky som si kupil vlastnu a fajcim ked mam chut. Podla mna je hlupost porovnavat cigarety a fajku kedze na vodnu sa podla mna zavislost neda vytvorit, na rozdiel od cigariet. Myslim si ze kazdy v pohode si povie ze nechcem dnes fajku, nech to spravi ten co fajci cigarety a neni cely den nervozny jak naspeedovana vevericka. Osobne som dakedy aj 3-4 mesiace nenalozil fajku, cez den som si vravel jak si fajne dam ku serialu a nez som pustil serial tak som na to zabudol. Fajka je totiz len na sprijemnenie chvile, das si ked sa chces uvolnit, nie preto ze to potrebujes. Aspon u mna je to tak...
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Maki » Pon Feb 01, 2010 11:52 pm

pocuvaj fajocka myslel som si ze mas tak 17 ze si taky drzy a rozdrapeny, ale tebe by sa zislo dat zo 2 poza usi mam taky pocit... sa ukludni laskavo...
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod remus » Uto Feb 02, 2010 7:54 am

Mardy píše:Ja som prvykrat mal vodnu v Egypte ked som mal 13 a rodicia tiez skusili a domov sme sli s vodnou a 5 tabakmi. A potom tak za 3 roky som si kupil vlastnu a fajcim ked mam chut. Podla mna je hlupost porovnavat cigarety a fajku kedze na vodnu sa podla mna zavislost neda vytvorit, na rozdiel od cigariet. Myslim si ze kazdy v pohode si povie ze nechcem dnes fajku, nech to spravi ten co fajci cigarety a neni cely den nervozny jak naspeedovana vevericka. Osobne som dakedy aj 3-4 mesiace nenalozil fajku, cez den som si vravel jak si fajne dam ku serialu a nez som pustil serial tak som na to zabudol. Fajka je totiz len na sprijemnenie chvile, das si ked sa chces uvolnit, nie preto ze to potrebujes. Aspon u mna je to tak...


Mardy, mal som pocit akoby si mi ten prispevok ukradol :D Presne tak isto som na tom aj ja. V 12 13 som mal prvu vodnicu, potom 15 druhu a az po 17 som zacal s tym carovat.

s5 k teme.
Ono ani nejde o to, kolko mas rokov. Ale o to ci si dostatocne uvedomujes co robis. Ono sa to nezda, ale ked uz mas okolo 17 18 si tie veci zacnes uvedomovat inac, tak aby si si raz nenadaval za to...
To ze fajcia aj mladsi ako ty ta samozrejme neospravedlnuje. A ako Mardy napisal je to neporovnatelne. Nepoznam nikoho kto by sa navykol na vodnu, resp. mal z nej "abstak" ked sa k nej nemohol dostat.

Zaujima to aj mna :P Ja keby som fajcil od 10 rokov, tak by ma rodicia vyhodili z domu asi... :cha
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Jozefo » Uto Feb 02, 2010 1:27 pm

No ja som zivym maniakom na VF.
teraz mam 23, a fajcil som od 16tich cigarety a po operacii criev som prestal fajcit cigarety.

VF som skusil v 18tich, aj som si svoju prvu kupil, ktoru mam do teraz.

Ide o to ze po tom ako som prestal fajcit (2 mesiace) som sa rozbehol s Vodnou fajkou (1-3x za den) sice nemam nejake abstaky, ale strasnu chut na VF. Predtym som mal 50g tabacik vzdy nejaky a teraz mam 2kg, 10tich roznych tabakov...

Ja len tolko. Nepodcenoval by som to.
Jozefo
Light
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Sob Jan 16, 2010 1:43 am

Poslaťod fajočka » Uto Feb 02, 2010 3:22 pm

no akože nechápem čo tu <cenzored> do mňa ja si fajčim tak 2 krat do mesacu keď je príležitosť a rodičia si daju ešte somnou tak sa do toho nestarajte či fajčim alebo nefajčim niesom na zom závislý ako ludia na cigaretách proste si zapálim vf keď je príležitosť alebo keď mám chuť..a pre vašu info budem mať 14 onedlho
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Jozefo » Uto Feb 02, 2010 3:34 pm

Aspon ze si uprimny... :x:
Jozefo
Light
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Sob Jan 16, 2010 1:43 am

Poslaťod fajočka » Uto Feb 02, 2010 3:39 pm

tak ale čo rýpu raz za čas si doprajem VF a čo rodičia mi na to nič nepovedia lebo oni boli v mojom veku taký istý no aspoň otec fajčil ale prestal..akože keby som ťahal každy večer a schoval faju tak nič nepowiem ale ja fajčim tak 2-3 krat za emsac podla toho kedy mam tabak a fajku mam vystavenu na poličke v izbe..
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod cartman » Uto Feb 02, 2010 3:39 pm

fajocka, nieco som uz pisal o slusnosti. Prosim ta vyjadruj sa slusne.

Plati to samozrejme pre vsetkych.
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod fajočka » Uto Feb 02, 2010 3:41 pm

ja som slúšný neboj sa ale keď ma niekto vytočí neviem sa kontrolovať a hlavne stré babky idem si domow a taká stará že len zlé to robí tak som jej tam nadával 10 minut dokym nezavrela okno tss kempí cze leto v okna na prízemí a kuká kto čo zlé urobí važne nasere..
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod cartman » Uto Feb 02, 2010 3:44 pm

Ked ta nejaky prispevok vytoci, odporucam aspon 5min pauzy nez odpovies.

Ale stacilo. Tu je ciara a za nou uz prosim znova len o teme.

-----------------------------------------------------
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod remus » Uto Feb 02, 2010 4:29 pm

euphoria píše:..a keď dávame 2 tak pol hodinku dobre sa nám točí hlava..je to normálne alebo robímne niekde chybu..?


Teraz mám Mandarinku od Nakhly a jaké točenice :D
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod St0nky » Štv Feb 11, 2010 7:58 pm

Neznášam keď na takéto fóra chodia deti zbytočne to tu spamujú to je 1. vec a 2há vec je že ani nevedia čo robia ja keď som mal 10-13 rokov som pomaly ani nevedel čo je to vodná fajka nie ešte aby som ju fajčil a 3tia vec aspoň by mohli byť slušnejši k staršim nie byť macher doma za počítačom by ma zaujímalo akých to máš rodičov... kam táto doba speje... zachvílu budú 8 ročný chodiť s bongami v ruke po ulici... :o
Al - Waha je pre mňa to, čo pre zlatokopa zlato.

When you smoke the herb it reveals you to yourself. Bob Marley
St0nky
Light
 
Príspevky: 83
Registrovaný: Sob Okt 31, 2009 1:37 pm
Bydlisko: BA-Rača

Poslaťod Kexo » Štv Feb 11, 2010 8:09 pm

Trochu neskora reakcia, nie?
btw
cartman píše:Tu je ciara a za nou uz prosim znova len o teme.

-----------------------------------------------------
Kexo
Light
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Sob Mar 21, 2009 1:56 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod St0nky » Štv Feb 11, 2010 10:04 pm

Kexo tu niešlo o to aká skorá alebo neskorá reakcia ale ok... k téme
Al - Waha je pre mňa to, čo pre zlatokopa zlato.

When you smoke the herb it reveals you to yourself. Bob Marley
St0nky
Light
 
Príspevky: 83
Registrovaný: Sob Okt 31, 2009 1:37 pm
Bydlisko: BA-Rača

Poslaťod Merco » Sob Sep 18, 2010 8:20 pm

Jak sa donho navážate kks....
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron