Ako fajčiť VF..?

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

Ako fajčiť VF..?

Poslaťod euphoria » Pon Feb 01, 2010 3:33 pm

Chcem sa spýtať či sa VF fajčí normálne do pľúc..ako cigy..alebo len do úst..? Nikde som nenašiel nič takéto :P
euphoria
Beginner
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Pon Feb 01, 2010 11:23 am

Poslaťod remus » Pon Feb 01, 2010 3:57 pm

Do plúc, jednoznačne.
Skúšal si to niekedy už do úst ? Jednak z toho vraj vzniká rakovina ďasien alebo dačoho takého, a jednak je nemožné, respektíve ťažké pretiahnuť dym len ústami cez vodu.

Takže odpoveď na tvoju otázku je do plúc, naviac keď pohladáš na fóre, nájdeš viacero názorov, toto sa tu už viac krát riešilo.
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod euphoria » Pon Feb 01, 2010 4:00 pm

Myslel som si...:) Mám ešte jednu otázku.mám tabak al waha (nwm jak sa to píše )..a keď dávame 2 tak pol hodinku dobre sa nám točí hlava..je to normálne alebo robímne niekde chybu..?
euphoria
Beginner
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Pon Feb 01, 2010 11:23 am

Poslaťod remus » Pon Feb 01, 2010 4:10 pm

Je to normálne, pokial si fajčiar začiatočník, mne sa to stáva dodnes.
Jedni tvrdia že to je z nikotínu, ktorý je v tabaku, ja tvrdím že je to z CO2 a CO, ktorý vzniká nedokonalým spalovaním uhlíka, že dostávač takú miernu intoxikáciu, každopádne je to fajn, ja to mám rád.

Ale u mňa je to možno aj tým, že ťahám jedine El Nakhla, čo je silnejší tabak...

Čiže podla mňa normál. Ale mám kamarátov, čo ťahávame už rok na rôznych session a nikdy ništ. Minule ostal uplne prekvapený, sa točil jak na centrifuge :D
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod euphoria » Pon Feb 01, 2010 4:14 pm

Diky dosť si mi pomohol :PP...
euphoria
Beginner
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Pon Feb 01, 2010 11:23 am

Poslaťod Mardy » Pon Feb 01, 2010 6:40 pm

Podla mna to je z casti tak ako napisal remus, ale urcite ma na to vplyv aj nedostatok kyslika kedze ked fajcis fajku tak pomer casu ktory dychas cisty vzduch a ked tahas z fajky je v neprospech cisteho vzduchu, aspon u mna teda a preto je lepsie robit pauzicky pocas fajcenia, otvorit okno alebo len tak odlozit na chvilu fajku a nefajcit.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod remus » Pon Feb 01, 2010 7:15 pm

No jasne, na toto som zabudol, dik za doplnenie.

Ale mam este zaujimavu skusenost, ze ked som zacinal a neviem preco mi byvalo az zle, akoby som daco strasne kysle zedol, az sa mi zacali stahovat usta, byvalo mi spatne.
Tak vzdy som rychlo vybehol na cisty vzduch. A na moje prekvapenie to bolo este horsie....
:s:
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod fajočka » Pon Feb 01, 2010 8:14 pm

ja fajčim tiež naklhu a nikdy ma nemota a to mam 13 rokov a ťaham hodinu bez problemov vkuse ani medzi tym nedycham moc
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Mardy » Pon Feb 01, 2010 8:48 pm

Tak ono je to vzdy rozne, mna uz tiez nezvykne motat a to fajcim aj nakhlu aj wahu ked mam. Ked som s vodnou zacinal tak sa mi to stavalo dost casto, vacsinou pomoze aj caj nejaky ovocny pripadne zeleny. Uplne best su sypane caje. Samozrejme otvorene okno je vyborna vec.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod fajočka » Pon Feb 01, 2010 9:06 pm

šak ja ked som sa prvy krat stretol z VF tak som mal asi 9-10 rokov a v 12 som su kupol vlastnu a ked osm prvy krat tahal tak som si dal 5 práskov za sebow a som bol nahúlený a padow som na zem :D
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod foogle » Pon Feb 01, 2010 9:58 pm

sorry, ale 12-ročný? byť tvojim rodičom...
foogle
Light
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Okt 23, 2008 2:00 am
Bydlisko: Bratislava\Štúrovo, SR

Poslaťod fajočka » Pon Feb 01, 2010 10:03 pm

a čo teraz bože denno denne vidim 10 ročne deti ako fajčia cigarety tro je podla teba dobré? teký bordel yb som nefajčil ani keby mi dali milión ja fajčím tak že keď mám tabak tak ho sfajčím a potom zse mesác nefajčím lebo nemám tabak zle sa mi zháňa
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod foogle » Pon Feb 01, 2010 10:05 pm

to je akože ospravedlnenie, že vidíš aj 10ročné deti s cigaretou v hube? Podľa mňa, ani vodná fajka nepatrí do rúk deťom, minimálne do 16.
foogle
Light
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Okt 23, 2008 2:00 am
Bydlisko: Bratislava\Štúrovo, SR

Poslaťod fajočka » Pon Feb 01, 2010 10:09 pm

dobre teraz sa nerob na neakého slušňáka ...ja nefajčim každy deň ako te zasrate deti a čo keď si dám raz za čas... hádam ma to nekillne...ako nehcápem prečo ťa to zaujíma
fajočka
Light Star
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Ned Jan 10, 2010 1:38 am
Bydlisko: Nitra

Poslaťod foogle » Pon Feb 01, 2010 10:12 pm

slušňáka :D :D dosť ma mrzí, že si ma nepochopil. Mňa do toho nič, ale čo na to tvoji rodičia?
foogle
Light
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Okt 23, 2008 2:00 am
Bydlisko: Bratislava\Štúrovo, SR

Ďalší

Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron