Ako na BONG

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

Ako na BONG

Poslaťod 8ball1 » Štv Feb 04, 2010 5:54 pm

Chcem sa opitat ci sa tabak do vodnej da fajcit aj cez bong a ked ne tak aky tabak sa pouziva :lol:
8ball1
Beginner
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Štv Feb 04, 2010 5:46 pm

Poslaťod Kexo » Štv Feb 04, 2010 8:06 pm

cez bezny bong urcite nie (mala "korunka") a ak aj hej bolo by to minimalne dost neprijemne (bong = rychle, kratke silne natahy; vf = pomale a dlhe)

A tabak aky sa pouziva myslis do vodnej alebo do bongu? Do vodnej normalny tabak urceny pre vodne fajky (mokry a lepkavy od melasy, vacsinou 50 a 250g balenia) a do bongu samozrejme vies co (aj ked hadam by to islo s tabakom do fajky, cigaretovym alebo len cistym)
Kexo
Light
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Sob Mar 21, 2009 1:56 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod 8ball1 » Štv Feb 04, 2010 8:36 pm

Kexo píše:cez bezny bong urcite nie (mala "korunka") a ak aj hej bolo by to minimalne dost neprijemne (bong = rychle, kratke silne natahy; vf = pomale a dlhe)

A tabak aky sa pouziva myslis do vodnej alebo do bongu? Do vodnej normalny tabak urceny pre vodne fajky (mokry a lepkavy od melasy, vacsinou 50 a 250g balenia) a do bongu samozrejme vies co (aj ked hadam by to islo s tabakom do fajky, cigaretovym alebo len cistym)


ja mam vodnu hulene paradne ale chcem bong vyskusat sak 11 eur neje as tak vela a hasis (ked si to myslel) urcite skusat nebudem as taky velky frajer nesom :) a sak ked to nebude dobre ta s toho budem mat aspon vazu :D sice keby som tam dal male mnozstvo ta mozno by neco aj slo :) ja som len chcel vedet ci s tym ma nekto us skusenost
8ball1
Beginner
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Štv Feb 04, 2010 5:46 pm

Poslaťod Kexo » Štv Feb 04, 2010 8:59 pm

daj link, ja si pod bongom predstavujem nieco taketo a tam nieje ziadna sanca nieco napchat

a okrem toho sa tam da dat vselico, nemusi to byt priamo hasis, mozu byt aj normalne sisky/listy :g
Kexo
Light
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Sob Mar 21, 2009 1:56 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod 8ball1 » Štv Feb 04, 2010 9:08 pm

Kexo píše:daj link, ja si pod bongom predstavujem nieco taketo a tam nieje ziadna sanca nieco napchat

a okrem toho sa tam da dat vselico, nemusi to byt priamo hasis, mozu byt aj normalne sisky/listy :g


no ja som toto myslel :) ta kupim a skusim tam dat tabak do vodnej a ked nic ta skusim dat caj :D potom napisem co s toho lebo idem kupovat uhliky cocobrico do vodnej ta rovno aj bong zoberem : http://www../shop/product/ra ... -green-ice
8ball1
Beginner
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Štv Feb 04, 2010 5:46 pm

Re: Ako na BONG

Poslaťod nZL » Štv Feb 04, 2010 9:10 pm

8ball1 píše:Chcem sa opitat ci sa tabak do vodnej da fajcit aj cez bong a ked ne tak aky tabak sa pouziva :lol:


Ne neda. Cez bongo sa nefajci ziadny tabak. Mokry tabak do vodnej sa vobec neda a suseny tabak cez to fajcit nema ziadny zmysel.

Pokial nechces fajcit travu/salviu/inu drogu tak to nekupuj vobec, nema to zmysel.
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod 8ball1 » Štv Feb 04, 2010 9:18 pm

vodna is da best :x:
8ball1
Beginner
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Štv Feb 04, 2010 5:46 pm

Poslaťod 8ball1 » Štv Feb 04, 2010 9:34 pm

ale mozno keby som tam dal male mnozstvo tabaku nato alobal zopar derok a zo zapalovacom zohreval mozno by to slo :)
8ball1
Beginner
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Štv Feb 04, 2010 5:46 pm

Poslaťod nZL » Štv Feb 04, 2010 9:40 pm

NE neslo by to. Pises ze mas vodnu tak mi vysvetli co stale spekulujes s tym bongom, vobec nechapem tvoje zamery. Bongo je na uplne nieco ine.
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod 8ball1 » Štv Feb 04, 2010 9:45 pm

ja som len tak rozmyslal lebo us nejaky ten cas fajcim vodnu tak som chcel vyskusat neco ine :z:
8ball1
Beginner
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Štv Feb 04, 2010 5:46 pm

Poslaťod Mardy » Štv Feb 04, 2010 10:25 pm

Ako uz bolo napisane, bongo sluzi vylucne na fajcenie omamnych latok (marihuana,salvia,hasis atd.), nie na fajcenie tabaku, nato mas vodnu.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod maher787 » Pia Feb 05, 2010 4:33 pm

neslúži len na omamné látky lebo keby hej tak ho u nás ani v obyčajnom obchode nekúpiš lebo lebo je to zakázané ináč dá sa cez to fajčiť obyčajný tabak ako je napr taký ten do fajky nie vodnej poprípade čo tam natlačíš :smoke:
maher787
Beginner
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Štv Júl 30, 2009 7:32 pm

Poslaťod nZL » Pia Feb 05, 2010 5:03 pm

Videl si niekedy ako sa fajci cez take bongo? Vsetko co mas v kotli pomaly natahas do bonga a sluknes na jeden krat aby to bol co najvacsi objem dymu naraz. S tabakom to nema vobec ziadny ucinok ani zmysel, tabak ci to je vodna fajka/fajka/cigara/cigareta/atd sa fajci tak ze to pomaly bafkas pocas urcitej doby a nie ze to sprasknes na jeden obrovsky sluk. To ze sa da cez to fajcit tabak je len zamienka aby to nebolo nelegalne :smoke:
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod maher787 » Pia Feb 05, 2010 11:14 pm

Viem ako sa používa bongo to ale neznamená že ked ho ťaháš musíš všetko nevyhnutne natiahnuť na jeden raz a videl som také čo by si ani nedal a teraz nemyslím to z filmu zahulíme uvidíme :g či jak sa volal ten film čo tam na konci ťahali z big bonga čo navrhol Lincoln :mrgreen:
maher787
Beginner
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Štv Júl 30, 2009 7:32 pm

Poslaťod S.Neeo » Sob Feb 06, 2010 10:57 am

Bong je len na :g a dalsie omamne latky, to dalsie je len fakt legalny dovod k predaju
S.Neeo
Beginner
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pia Feb 05, 2010 6:52 pm

Ďalší

Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron