Náustky

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

Náustky

Poslaťod petro50 » Uto Mar 23, 2010 7:08 pm

Zdravim Vás pani , s VF este len zacinam kedze som amater tak soim si nejaku vyrobil atd... sak to poznate ale chcem sa opytat v shopoch som nasiel nieco ako ... Náustky - filtre .... podla vyzoru tej veci som usudil ze sa to dava asi na koniec hadice .. a ze je vnutri filter .. chcem sa opytat je to tam treba ?? .. a ako casto sa to ma napriklad menit ?? lebo este som nepocul aby niekto menil filter vo VF .... ??
petro50
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto Mar 23, 2010 7:05 pm

Poslaťod Mardy » Uto Mar 23, 2010 7:27 pm

Musis rozlisovat naustok a filter. Naustky sa delia na vonkajsie a vnutorne tusim, vnutorne som este nepouzival, len vonkajsie. Tie sa davaju na tu kovovu cast slauchu ktoru pchas do ust, je to cisto z hygienickeho hladiska.
Filtre sa daju tiez kupit a mali by filtrovat dym, ale podla toho co som cital tak sa cez ne dost tazko taha.
Snad som vsetko dobre spisal :lol:
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod POtkan » Uto Mar 23, 2010 8:56 pm

filtrov je viac, cez uhlikovy sa mi tahalo lahsie ako cez ten tenky

ja pouzivam naustky hlavne kvoli tomu aby som neohryzoval kov
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Mardy » Uto Mar 23, 2010 9:05 pm

Ja s filtrami nemam ziadne skusenosti takze som napisal len co som cital po strankach.

Naustky su fajn, lebo pri tahani bez neho sa taha inaksie a pride mi to trochu horsie.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod petro50 » Ned Mar 28, 2010 11:21 am

aha tak takto to je ... už som sa zlakol že to musim kupovať :D
petro50
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto Mar 23, 2010 7:05 pm


Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron