Otazka ohladom tabaku

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

Otazka ohladom tabaku

Poslaťod Alfred » Uto Mar 23, 2010 8:13 pm

Dobry den,ja som uplny zaciatocnik teda ani nie zaciatocnik pretoze nechystam sa tomu venovat len niekedy ked idem po Turecku alebo Egypte tak si pofajcim popripadne v cajovni,ale chcel som sa spytat ze ci by mi tu nahodou niekto nevedel poradit ci existuje aj nejaky tabak ktory je chutny a je bez nikotinu.Dakujem.
Alfred
Beginner
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Uto Mar 23, 2010 8:11 pm

Poslaťod nZL » Uto Mar 23, 2010 8:14 pm

Tabak bez nikotinu neni ale su herbalne zmesi na fajcenie ktore su zlozenim podobne ako tabaky do fajok ale namiesto tabaku obsahuju nejake byliny. Na SVK je najdostupnejsia znacka asi SOEX.
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod kemci » Uto Mar 23, 2010 10:19 pm

ak chces ale CHUTNY 'tabak' beznikotinovy nehladaj, samotny nikotin nieje skoro vobec skodlivy, dokonca podporuje pamat, jedine co je na nom nevyhoda je ze je navykovy, kazdopadne ak len chodis po cajovniach a obcas fajcis vodnu na 99.9% sa zavislim nestanes, ja fajncim nikotinove tabaky uz par rokov a nikdy som nic ako zavislost nepocitil
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Poslaťod nZL » Uto Mar 23, 2010 11:31 pm

Ak ti vadi nikotin tak hladaj tzv. "washed" znacky tabakov - maju 10x mensi obsah nikotinu ako "unwashed" znacky co je skoro nespoznatelne. Neviem porovnat obsah nikotinu s cigaretami, ale pri nich mi staci par poriadnych slukov a uz mi pekne zatoci hlavu a hned citim nikotin, no pri vodnej fajky mi nic nerobia ani unwashed znacky.
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod Alfred » Štv Mar 25, 2010 3:23 pm

dakujem vam za vase rady, asi si objednam teda nejaky soex tabak ale absolutne nemam sajnu kolko toho objednat kedze to chcem objednat z ceska..prosim vas poradili by ste ze asi tak zakolko sa vyfajci 50 g tabaku ked fajcis priblizne raz za den ?
Alfred
Beginner
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Uto Mar 23, 2010 8:11 pm

Poslaťod kemci » Štv Mar 25, 2010 4:43 pm

zalezi aku hlboku/plytku mas korunku, ale na jedno nalozenie zhruba 7-12g, ak to tam natlacis aj 15g :) takze si lahko vyratas za kolko minies 50g ;)
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Poslaťod Alfred » Uto Mar 30, 2010 5:05 pm

Dakujem vam uz som si objednal ten soex z nejakeho americkeho eshopu...dufam ze sa to bude dat aspon fajcit :D ale objavil som nejaku novinku..tabak do VF z cerstvych cajovych listkov to moze byt zaujimave
Alfred
Beginner
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Uto Mar 23, 2010 8:11 pm

Poslaťod nZL » Uto Mar 30, 2010 6:18 pm

Hej o tom som pocul, Hookah Hookah Evolution Tea Herbal sa vola ak myslime ten isty http://www.hookah-shisha.com/c-643-evol ... hisha.html
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod Alfred » Uto Mar 30, 2010 6:34 pm

ano ten som myslel..a dakujem zaroven aj za tip na tej stranke som nasiel novu znacku herbalneho tabaku..pisu ze je celkom dobry..urcite vyskusam
Alfred
Beginner
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Uto Mar 23, 2010 8:11 pm


Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron