Pomoc pri kupe vodnej fajky

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

Pomoc pri kupe vodnej fajky

Poslaťod badgirl79 » Štv Apr 08, 2010 10:31 am

Ahojte, chcela by som sa spytat ci by mi niekto vedel poradit ohladne v. fajky, ktoru chcem kupit. Je to Nomad red, 78cm a maju ju vo Viedni, stranka obchodu Bushplanet. Zaujimalo by ma, ci ujde kvalitou a co je potrebne este k nej dokupit, kedze sa neviem dopatrat ake je k nej prislusenstvo, ci je vhodna skor pre jedneho, alebo aj viacero osob a pod. A este by ma zaujimalo, ktore hadice a tabak su naozaj kvalitne. Dakujem za odpoved.
badgirl79
Beginner
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv Apr 08, 2010 10:18 am
Bydlisko: Trencin

Poslaťod POtkan » Štv Apr 08, 2010 1:20 pm

taktiez zla tema

spravna tema sa necakane vola 'Neviete akú fajku kúpiť', uvedomujem si ze by sme mali ten nazov zmenit, vobec nie je jasne z neho ze sa tam kladu podobne dotazy ;-)

Nomad je od Aladinu a prvy odkaz co zadas v google odpovie na velku cast otazok
http://vodne-fajky.eu/index.php?main_pa ... cts_id=326

hadice a tabak sa preberaju inde, hladaj, minimalne tabak je individualna zalezitost
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Hulič-King17 » Str Mar 09, 2011 9:59 pm

Som začiatočník .... veľmi sa mi zapáčili VF kamoš mi o tom rozprával od vtedy pozerám videa atd... chcel by som poradiť... ak si chcem kúpiť VF a taku tu menšiu nejaku (mini) co mne zatial stačí .. chcem vedieť či bude stačiť či bude dobrý dym a tak ?? alebo akú by ste mi poradili Vy ? Dakujem :vodna:
Hulič-King17
Light
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Str Mar 09, 2011 9:47 pm
Bydlisko: Malacky

Poslaťod Merco » Str Mar 09, 2011 10:27 pm

Dym budeš mať dobrý z hocijakej fajky ,ale v mini sa ti rýchlo zohreje . pod 40 cm by som nebral ...
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod rojko666 » Str Mar 09, 2011 10:42 pm

vždy ide o to aké priority si určíš, ak ju budeš mať len doma nemá význam kupovať mini, kúp nejakú veľkú.... ak ju budeš chcieť občas niekam zobrať nie často tak strednú a keď ju budeš stále prenášať tak určite mini :)
rojko666
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Júl 05, 2010 7:05 pm

Poslaťod POtkan » Štv Mar 10, 2011 10:05 am

mini nebude dobra nikdy, mozno na travu, tam to konci a pise sa tu o tom uz dost
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Mardy » Štv Mar 10, 2011 10:24 am

Mini posluzi ucelu a v tomto s tebou POtkan nesuhlasim, ze nebude dobra nikdy, ale ked uz fajku kupit, tak aspon strednu. Prenasanie nie je nic tazke, dostanes z toho slusny dym atd. Cize ak zacinas tak ja z osobnej skusenosti odporucam kupit strednu a kedtak neskor sa obzriet po nejakej vacsej ak zistis, ze ta to bavi, ze si pri tom odpocinies, pokecas s kamosmi a tak...
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod POtkan » Štv Mar 10, 2011 10:27 am

hovorime o tych +-25cm? tj o tej nestabilnej fajke z ktorej nemozes silno potiahnut?
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Mardy » Štv Mar 10, 2011 11:10 am

No hej, fajcil som uz z dvoch a celkom sa to dalo. Ale podla mna je to zbytocna kupa ked za par € dostanes strednu a mas to lepsie. Ale ak chce malu, tak nech si kupi malu, aj z tej sa da fajcit celkom dobre...
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Maki » Štv Mar 10, 2011 1:20 pm

nieje mala ako mala...
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Hulič-King17 » Štv Mar 10, 2011 5:42 pm

Teda takú (mini) čo som vybral stála 10 € a to bolo asi najlacnejšie ... a ptm stoja tak okolo 18 € a stredne som pozeral asi tak 25 € až 40 € ... no tak jako budem ju mať doma ale tak na nejakú kalbu (párty) treba zobrať :x: no šak uvidime a myslite si že v BA v Auparku je dobré kupovať?? viem že tu je na to tema druha ale tak ked už pišem sem :) DAKUJEM
Hulič-King17
Light
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Str Mar 09, 2011 9:47 pm
Bydlisko: Malacky

Poslaťod wladas » Štv Mar 10, 2011 5:54 pm

v auparku je logicky vsetko o min.30% drahsie takze zalezi len na hrubke tvojej penazenky
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Mardy » Štv Mar 10, 2011 6:01 pm

Sice nebyvam v BA, ale tusim vodne-fajky.eu ktorych banner je v hlavicke tohto fora sidli v petrzalke, alebo sa tam aspon daju prebrat zasielky. Mam pocit, ze niekto tuna pisal, ze tak robil a urcite sa ti oplati od nich brat nez z auparku...

Ked ako vravis chces vodnu na doma a semtam zobrat inam, kupuj strednu a nie malu, ja som vyse 3 roky mal strednu a nebol problem nikdy. Pre jedneho je to v pohode a aj pre viacerych sa da vyuzit, urcite viac ako mala...
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod wladas » Štv Mar 10, 2011 6:07 pm

alebo velka rozoberatelna
ked sa plna vyska nehodi na aktualne podmienky tak skratenie nieje problem
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Hulič-King17 » Štv Mar 10, 2011 6:24 pm

oks tak tu strednu musim nejaku zohnať ..... tak za 30 € zoženiem ne ??? No inak som pozeral video na YOUTUBE a tam mali malu mini VF a ťahali 3 :D a dým bol oky ... ale ja som tiež radšej za tu strednu :) inak tabak sa kde oplati kupovať ?? Cez net abo nekde v shope ?
Hulič-King17
Light
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Str Mar 09, 2011 9:47 pm
Bydlisko: Malacky

Ďalší

Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron