toci sa Vam hlava ?

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

toci sa Vam hlava ?

Poslaťod j.pajersky » Str Máj 05, 2010 6:30 pm

fajcil uz niekdo z Vas sam tabak a citil sa potom sfajcene - to je > tocila sa mu hlava z toho ? :D

nie som beginner - fajcim uz nejaky ten rok vkuse , no vo vacsine skupinovo a teraz som mal 2 tyzdne prestavku, dal som si novo kupeny AL-WAHA GUARANA + AL-WAHA MATA sam a krutil sa mi z toho cely svet :g, ked som to dofajcil ... tuha kombinacia .. INAC chut je perfektna :D
j.pajersky
Beginner
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Ned Apr 11, 2010 9:06 pm

Poslaťod kemci » Str Máj 05, 2010 8:11 pm

mohol si byt dehydratovany, alebo si tahal moc vela a moc rychlo a nemal si kyslik, neboj s urcite na to nezmries :)
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Poslaťod Mardy » Str Máj 05, 2010 10:57 pm

Stavalo sa mi to ked som s vodnou zacinal. Ako kemci pise, zalezi ako rychlo a kolko fajcis, kolko kysliku dychas atd. Jeden z najlepsich sposobov ako sa tomu vyhnut je pit caj pripadne inu tekutinu kedze jednak doplnis tekutiny v tele a mas pauzu na dychanie vzduchu. A samozrejme zalezi aj na tom, ci mas "washed" alebo "unwashed" tabak.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod jin » Str Jún 02, 2010 2:04 pm

Toto sa mi stávalo keď som začínal - šok pre telo a potom sa mi to stalo, keď sme mali 19 VF v rade za sebou. To bublalo od rána do noci vtedy...

Všeobecne sa to môže stať buď, keď má človek málo kyslíku (vhodné sú prestávky na okysličenie), alebo keď človek fajčí prvýkrát a nikotín mu udrie do hlavy.
jin
Beginner
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Str Jún 02, 2010 1:20 pm
Bydlisko: V7

Poslaťod cartman » Štv Jún 03, 2010 9:37 am

nikotin? skor nedostatok kysliku alebo prilis vela CO/CO2
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod jozo1606 » Str Júl 14, 2010 4:40 pm

inak ako sa spravne fajči fajka?
Lebo niektorý ludia tvrdia že dym sa drži v ustach a do pľuc nepoťahuje ako pri kubánských cigaretách osobne si myslim že do pľuc všetko čo dýmí :D
aký je Váš názor?
jozo1606
Beginner
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Sob Júl 10, 2010 12:30 pm

Poslaťod wladas » Str Júl 14, 2010 5:39 pm

urcite do pluc, bez toho to nema zmysel
ale nesuhlasim ze vsetko co dymi treba do pluc
skus dat do pluc cigaru a umres :mrgreen:
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod american8oy » Štv Aug 05, 2010 7:36 pm

Mne sa tiež točí a raz mi došlo až zle na vracanie, ale som nevracal. Prešlo to do hodiny. Ale bola to jahoda od nakhly a trosku sa predtym davka spalila. Ale čo som si naposledy dal, tak super. Chuť dobrá, nemal som pocit na jazyku hnusný a netočila sa hlava ani keď som sa rýchlejšie postavil, iba ak úplne málo.
american8oy
Light Professional
 
Príspevky: 193
Registrovaný: Ned Júl 25, 2010 2:36 pm
Bydlisko: 2 dni LV, 5 dní BB

Poslaťod BlackBeret » Pia Sep 03, 2010 1:23 pm

Mne sa točila hlava jediný krát, bolo to asi pri mojom 3-4 fajčení vodnej fajky, čiže som s tým ešte iba začínal. Bolo to vonku, ale zato poriadne škvarilo slnko, tak to bolo možno aj z toho, a ešte k tomu sme fajčili El Nakhla - two apples, čo je podľa mňa silný tabak, a ktovie prečo všetko ešte ma bolela, možno som vtedy málo pil, alebo čo. Ale teraz pri fajčení občas pocítim také vstúpenie do hlavy, nie je to také že by som sa išiel povracať alebo by mi bolo veľmi zle, myslím že je to také akurát a patrí to k tomu, ale možno to záleží aj od jednotlivca a okolností.
BlackBeret
Beginner
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:10 pm

Poslaťod gRnR » Pia Sep 03, 2010 1:48 pm

vcera som mal 3 korunky s kamosmi :D na zahradke najskor nakhla - sladky melon, potom nakhla - visna a nakonec al-waha kiwi :D kokos na slnku 3 korunky potom mi bolo tak zle z toho fuuj :D tyzden nechcem videt vodnicu :D
أنا أحب أنابيب المياه
gRnR
Light
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Str Aug 04, 2010 9:34 pm
Bydlisko: NMnV

Poslaťod matejced » Pia Sep 03, 2010 4:26 pm

ja som si raz za den stiahol s kamaratmi dvakrat nalozenu fajku na dva RZU ku kazdej... bolela ma hlava, povedal som.. tyzden pauza... a bum na dalsi den som si ju znovu dal ... takze :D :r :o
matejced
Light Star
 
Príspevky: 143
Registrovaný: Str Jún 09, 2010 3:18 pm

Poslaťod BlackBeret » Pia Sep 03, 2010 7:29 pm

Však tak treba! :z: :x:
BlackBeret
Beginner
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:10 pm

Poslaťod Flash » Sob Sep 04, 2010 7:51 am

Mne sa tiež raz točila hlava keď sme s black beretom fajčili nakhla two apples ale inak nie. Raz sme u kamoša s blacberetom boli 4 hodiny a vkuse sme nakladali a ťahali, bolo horko jak hovado a nevetrali sme a nebolo mi nič. Povedal by som že to skor záleži od jednotlivca ale aj od tabaku a inych okolnosti, mne sa napriklad hlava toči málo.Ale napriklad jeden spolužiak keď sme ťahali dve hodiny tak došiel domov a povracal sa a na dalši deň neprišiel do školy :mrgreen: :mrgreen:
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod Majosinek » Sob Sep 04, 2010 12:32 pm

no to robia tie hnusné 2 jablká . ja som sa znich takmer povracal . hocičo iné si tam môžem naložiť a nič mi nieje to len tie 2 jablká od Nakhly
Majosinek
Light
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Sob Jún 26, 2010 8:47 pm

Poslaťod Flash » Sob Sep 04, 2010 12:54 pm

Je to možné, je to hnusný tabak nemám ho rád :b
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Ďalší

Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron