vodna fajka v egypte

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

vodna fajka v egypte

Poslaťod rikardo » Ned Jún 08, 2008 8:45 pm

idem do egypta a tam si chcem kupit vodnu fajku... neviete, kolko by tam mohla cca stat? viem ze treba kseftovat a zjednavat, ale mam na mysli konecnu cenu.... velkost: stredna az vacsia...

EDIT: co si mozem z vodnej fajky zobrat do lietadla?? lebo by som si ju rad zobral do prirucnej batoziny a ak mi ju zhabu na letisku, tak ma asi je*ne :lol:
rikardo
Beginner
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 8:44 pm

Poslaťod martinpn » Ned Jún 08, 2008 9:15 pm

tak o cene tam kupis okolo 300-500 co tu stoji 3000 tam to najdes vsade predavaju to v potravinach v butikoch davaj si pozor na tabak lubia ho tam falsovat no viez velka chudoba

a velkost ja som mal 50cm a ta boals uper na prenasanie
taraz mam 1m a ta sa sice horsie prenasa ale na image je super ak sa ti da dones si co najviac tabaku davaj pozor na letisku nech ti ho nevyhadzu bal ho do batoziny nie do prirucnej bo tu na slovensku stoji tabak 250g 1000sk tam to kupis za 50sk kup si tam aj enjake nahradne hadice aspon 1 po roku ti hadica odite a tu stoji 400 a viac kvalitna tam kupis za par supiek
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod martinpn » Ned Jún 08, 2008 9:17 pm

fajku ti nezhabu tu si mozes doviez ale urcite nie v prirucnej batozine b to by mohli brat ako zbran mozes stym niekoho ohrozovat a aj tak v lietadle fajcit nemozes radsej neber tolko handier a zober viac tabaku bo tu sa nedoplatis to mi ver

:x:
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod rikardo » Pon Jún 09, 2008 7:16 am

martinpn píše:fajku ti nezhabu tu si mozes doviez ale urcite nie v prirucnej batozine b to by mohli brat ako zbran mozes stym niekoho ohrozovat a aj tak v lietadle fajcit nemozes radsej neber tolko handier a zober viac tabaku bo tu sa nedoplatis to mi ver

:x:


hh s miestom nebude problem, budu aj handry aj tabak.... nj to viem, ze mozem kupit nejaku atrapu. kt. mi nude dobra akurat ako vesíak, cital som na dovolenkovom fore, ze to tam treba hned vyskusat.... je skoda, ze si nemozem zobrat fajku do prirucnej, lebo mam strach, aby sa neposkodila... viem asi ako nakladaju kufre Z a DO lietadla...
rikardo
Beginner
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 8:44 pm

Poslaťod martinpn » Pon Jún 09, 2008 7:58 am

vazu si das do oblecenia a stym sa ti nic nestane toho sa neboj a atrapu ani nie to ti daju vyskusat skor tabak mozes kupit falosny ale na to sa tazko prichadza kupuj len nakhla maju ako aj skatula tak aj tabak je zabaleny v takom istom igelite a pomalovany ako skatula
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Myscho » Pon Jún 09, 2008 2:08 pm

Kolko tabaku si mozem doniest z egypta?
Nikdy nie je s peniazmi tak dobre ako je zle bez nich.
Myscho
Light
 
Príspevky: 72
Registrovaný: Ned Máj 18, 2008 12:11 pm
Bydlisko: Kosice

Poslaťod martinpn » Pon Jún 09, 2008 3:00 pm

fuu tak to ti nepoviem v cestovke ti to povedia je to na osobu mozes zobrat urcite mnozstvo neviem ci 250g alebo kolko ale to zahrabes medzi veci v kufri ked si to das do prirucnej ti to vyhodia hned
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod alinomart » Pon Jún 09, 2008 7:06 pm

no pozri sa ja som kupoval v egypte minuly rok a do lietadla mi dovolili si vziat vazu a kovovu cast som musel mat v normalnej batozine. a tabak, teraz mi kamarat doniesol 11 50gramovych tabakov takze tolko mozes bez problemov. ale nieco sa mi mari, ze na osobu mozes do jedneho kila. kludne si kup a ked ti ju bude balit davaj pozor, co ti tam dava nech ta nedobehne. nech ti to zabali vsetko komplet pred tvojim ocami a nech to neskovava na pult. a rada na koniec ak chces kupovat tak si zober nejakeho dobre stavaneho vysokeho tipka zo sebou a bud suverenny. nech ho ten tipek chyti okolo ramien ako ozrali kamarati. potom bude egyptan cely vyklepany a mozes z neho vymacknut super cenu. drzim palce pri vybere. napis ako si dopadol a hod sem foto, nech vsetcio vidime. tak este raz drzim palce a vela zdaru
alinomart
Beginner
 
Príspevky: 49
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 11:53 am
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Myscho » Pon Jún 09, 2008 7:20 pm

Dikes dikes... tak ja idem ash koncom mesiaca ale oks kupim aj faju aj tabak a napisem potom skusenosti
Nikdy nie je s peniazmi tak dobre ako je zle bez nich.
Myscho
Light
 
Príspevky: 72
Registrovaný: Ned Máj 18, 2008 12:11 pm
Bydlisko: Kosice

Re: vodna fajka v egypte

Poslaťod nada@ » Str Aug 20, 2008 8:26 pm

ja som s vcera vratila z egypta kupila som si strednu vodnu fajku ale uz taku lepsiu mala filter s 5 otvormi a lepsiu hadicku ovela kvalitnejsiu. po dohadovani ma vysla na 35 dolarov so vsetkym a dvoma skatulkami tabaku. ( cca 700 sk) na letisku som musela kovovu cast preniest do kufra sklenena cast sa prenasat moze. myslim ze tabak nie je limitovny mala som 5 kartonov a v pohode som presla. je tam velmi lacny v 1 kartone bolo 10 skatuliek po zhruba 45g. jeden tento karton ponukali za bud 20 ale vacsinou za 25 egyptskych libier ( 1 libra - cca 5 sk ) zjednala som to na 15 libier za karton cize 5 kartonov ma vyslo na 10 EURO. na slovensku by som za to kupila 1,5 krabicky v egypte 50 krabiciek. pripominam, ze to bol tabak znacky El Nakhla cize jeden z najkvalitnejsich, oni vraveli ze najlepsi. :x:
nada@
Beginner
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Aug 20, 2008 7:14 pm

Re: vodna fajka v egypte

Poslaťod shally » Str Aug 20, 2008 8:30 pm

nada@ píše:ja som s vcera vratila z egypta kupila som si strednu vodnu fajku ale uz taku lepsiu mala filter s 5 otvormi a lepsiu hadicku ovela kvalitnejsiu. po dohadovani ma vysla na 35 dolarov so vsetkym a dvoma skatulkami tabaku. ( cca 700 sk) na letisku som musela kovovu cast preniest do kufra sklenena cast sa prenasat moze. myslim ze tabak nie je limitovny mala som 5 kartonov a v pohode som presla. je tam velmi lacny v 1 kartone bolo 10 skatuliek po zhruba 45g. jeden tento karton ponukali za bud 20 ale vacsinou za 25 egyptskych libier ( 1 libra - cca 5 sk ) zjednala som to na 15 libier za karton cize 5 kartonov ma vyslo na 10 EURO. na slovensku by som za to kupila 1,5 krabicky v egypte 50 krabiciek. pripominam, ze to bol tabak znacky El Nakhla cize jeden z najkvalitnejsich, oni vraveli ze najlepsi. :x:


máš rada matiku a čísla ? btw. tabak je tam lacny ale nikdy nevieš či je to origo aj keby nebol tak rozdiel necítiš :P a hod do fora fajocku :)
"Wars Come And Go, But My Soldiers Stay Eternal." (Tupac "2pac" Shakur)
shally
Light Star
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Pon Júl 28, 2008 11:21 pm
Bydlisko: Košice - Okolie

Re: vodna fajka v egypte

Poslaťod Myscho » Štv Aug 21, 2008 4:00 pm

Kvalita sa da zistit. Ono treba sa poriadne pozriet na logo firmy...napriklad EL Nakhla tam mala zopart napodobenin ale ked si clovek dobre pozrel logo tak zistil ze to neni ono... no ja som kupil tabak v Egypte este lepsie karton za 12 EL a mna vysla EL na 4sk
Nikdy nie je s peniazmi tak dobre ako je zle bez nich.
Myscho
Light
 
Príspevky: 72
Registrovaný: Ned Máj 18, 2008 12:11 pm
Bydlisko: Kosice

Re: vodna fajka v egypte

Poslaťod shally » Štv Aug 21, 2008 4:55 pm

Myscho píše:Kvalita sa da zistit. Ono treba sa poriadne pozriet na logo firmy...napriklad EL Nakhla tam mala zopart napodobenin ale ked si clovek dobre pozrel logo tak zistil ze to neni ono... no ja som kupil tabak v Egypte este lepsie karton za 12 EL a mna vysla EL na 4sk


krabicku praveze vobec nerozoznáš neviem čo tu vravíš o logu :cha
"Wars Come And Go, But My Soldiers Stay Eternal." (Tupac "2pac" Shakur)
shally
Light Star
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Pon Júl 28, 2008 11:21 pm
Bydlisko: Košice - Okolie

Re: vodna fajka v egypte

Poslaťod Myscho » Pia Aug 22, 2008 10:51 am

Neviem kolko krat si bol v egypte ani akych tam mas znamych ale videl som rozdieli a povedal mi aj predavac co robi v jednom obchode ze ako rozlisit original znacky od falzifikatov.
Nikdy nie je s peniazmi tak dobre ako je zle bez nich.
Myscho
Light
 
Príspevky: 72
Registrovaný: Ned Máj 18, 2008 12:11 pm
Bydlisko: Kosice

Poslaťod cartman » Pia Aug 22, 2008 11:09 am

Ja mam nejake z turecka. neskor hodim foto. :)

na tych to bolo jasne vidiet ;)
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Ďalší

Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron