vsetko ohladom tabaku

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

vsetko ohladom tabaku

Poslaťod palkins » Uto Nov 16, 2010 7:07 pm

cawt mam par otazok:
1.aky tabak/znacka je najlepsia cenovo plus kavlitou...popripade neake chute poradte..
2.ked nalozim tabak do fajky...a nesfjacim to. da sa to neako uskladnit?
3.kolko davok vyde priblizne z jedneho 50g balika???
dik zatial vse :D + este otazka mimo dabakov co si mam vsimat ked kupujem fajku priamo v obchode..tusim to nekde na fore bolo ale stratil som to a nwm to najst tak sry... dik
palkins
Beginner
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Sob Nov 13, 2010 8:14 pm

Poslaťod Merco » Uto Nov 16, 2010 7:25 pm

Najlepšie kvalitou hovoria asi al fakher ale tie su v česku najbližšie....ked naložíš ale nedáš na to ešte uhlik netahaš tak by sa to dalo ale spálené by som to u ž neuskladnoval aj ked to nieje celé spálené...z jedného balíka mne výde tak 10 dávok podla toho ktorý tabak...
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod matejced » Uto Nov 16, 2010 7:53 pm

dostupne tu, na Slovensku ... asi Al waha... alebo Nakhla (rozne typy) ... ja mam z tychto dvoch viacero tabakov...
- vo vseobecnosti je najlepsia asi mata :D, tu chvali kazdy... a potom ovocne - visna, jablko, broskyna, niekto ma rad citron... treba skusat :D

k fajke som si kupoval vsetko potrebne - fajku, uhliky, tabaky, nejake nahradne tesnenia, ak by posli a podla toho, co chces... - hadicu, ventil, kefy ..... a pod. :D

u kazdeho to vyda inak ... ak budes kombinovat, tak vyda na viacero davok, ak nebudes kombinovat... zalezi od toho, kolko h pouzijes... niekto ma velku korunku, niekto malu a zmesti sa mu tam viacej... ak das viac, dlhsie tahas, ak menej, tahas sice menej, ale za to mozes mat dobru chut, dymivost a tak... ale zalezi to od viacerych veci :)
matejced
Light Star
 
Príspevky: 143
Registrovaný: Str Jún 09, 2010 3:18 pm

Poslaťod Flash » Uto Nov 16, 2010 8:52 pm

Merco píše:Najlepšie kvalitou hovoria asi al fakher ale tie su v česku najbližšie....ked naložíš ale nedáš na to ešte uhlik netahaš tak by sa to dalo ale spálené by som to u ž neuskladnoval aj ked to nieje celé spálené...z jedného balíka mne výde tak 10 dávok podla toho ktorý tabak...


10 davok z 50g ? :s: Ja mam 50g tak na 4-5 krat. To jake mate korunky boha :mrgreen: Inak palkins vsimni si ci dobre tesni ci nieje niekde puknuta atd.
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod Merco » Str Nov 17, 2010 12:49 am

ja mám malinkú aladin classic ;)5,5 cm to má ale ...a výde mi to na tých 10 cca ;)
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod matejced » Str Nov 17, 2010 11:10 am

Ja mám 5,5ku ... a nedávam úplne doplna. Zistil som, že keď dám menej tabaku a polejem ho melasou, tak je oveľa viacej dymu, ako keby tam ten tabak mal byť natlačený ... prázdne miesta medzi kúskami tabaku, ktorý nestlačím zaplní melasa ... a ešte aj dierky, ale to už je OT ... v tom prípade tabak vydrží oveľa dlhšie :) :smoke:
matejced
Light Star
 
Príspevky: 143
Registrovaný: Str Jún 09, 2010 3:18 pm

Poslaťod Merco » Str Nov 17, 2010 2:38 pm

ja dávam maximálne do 3 1/4 korunky lebo potom sa mi vždy prilepi ...a dierky dávam malé do stredu a na krajoch velke a pomaly posuvam uhlik asi prvych 20 minut potom to neham v strede abo tak aby išlo čo najviac dymu a tých 45 minút to vydrží
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod palkins » Str Nov 17, 2010 5:06 pm

aha oks..este to som sa chcel opytat vidis ake deirky davate a ako casto pohgybujete s uhlikom...kolko uhloikov davat ked mate samozapalovacie..?
palkins
Beginner
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Sob Nov 13, 2010 8:14 pm

Poslaťod Maki » Str Nov 17, 2010 7:05 pm

dierky male, vsade rovnomerne, davam jeden kokosak pod domcek alobalovy, posuvam tak kazdych 25 minut... vodaro vydrzi vzdy minimalne 80 minut vpohode
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Flash » Štv Nov 18, 2010 9:50 pm

matejced píše:Ja mám 5,5ku ... a nedávam úplne doplna. Zistil som, že keď dám menej tabaku a polejem ho melasou, tak je oveľa viacej dymu, ako keby tam ten tabak mal byť natlačený ... prázdne miesta medzi kúskami tabaku, ktorý nestlačím zaplní melasa ... a ešte aj dierky, ale to už je OT ... v tom prípade tabak vydrží oveľa dlhšie :) :smoke:


No len ked to polejes melasou tak je slabo citit chut tabaku, lepsie je to nalozit predtym aspon den a potom to tam dat.

Inak mne sa vzdy prilepi tabak o alobal aj ked dam 4mm pod okraj no a ked dam menej neni dobre citit chut a ide slaby dym, aj vam to tak ide?
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod serverka » Štv Nov 18, 2010 10:49 pm

ta skus ten alobal poriadne natiahnut a pritlacit dole aby ho vaha uhlika netlacila dole ;-)
serverka
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Uto Jan 27, 2009 3:26 pm
Bydlisko: mam

Poslaťod wladas » Štv Nov 18, 2010 11:18 pm

nekvalitny obycajny alobal - prehne sa
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Merco » Štv Nov 18, 2010 11:38 pm

jj uplne to natiahni a hlavne dierky mimo bo ti to taha hned sa prilepi ale šak to vieš :D
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod Flash » Pia Nov 19, 2010 4:42 pm

wladas píše:nekvalitny obycajny alobal - prehne sa


No neviem wladas je to grilovaci a davam 4 vrsty, ale tak je pravda ze to vzdy nenatiahnem uplne :o
Flash
Expert
 
Príspevky: 320
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 3:04 pm

Poslaťod wladas » Pia Nov 19, 2010 5:44 pm

az 4 vrstvy ?? neni trochu vela ? :D
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Ďalší

Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron