Navod

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod Maki » Pia Júl 24, 2009 7:11 am

vzdy ked sa nieco spaluje vznika deht.... jedine ze tabak vo VF iba tlie vpodstate a nehori a v cigaretach najviac dehtu aj tak vyraba ten papier, takze tak... uz len toto by mali brat do uvahy ti "experti" co robia vyskumy
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod garant » Pia Júl 24, 2009 10:16 am

a an cigaretach skodi riadne aj ta farba co je naspodku npisana znacka lebo casto aj ten napis sa este aj fajci :r
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod cartman » Pia Júl 24, 2009 11:41 am

raksak píše:otazka: ked pojde dym dlhsie cez vodu(ked bude tycka s tela hlbsie) neprefiltruje sa lepsie??
a ked nedofajcim vsetok tabak mozem ho dat spet do fajky ?neposkodi to dako ten zvysni? a podla coho je to, ze treba dat tabak az 5mm pod okraj??lebo ked si chcem pokurit chvilku dam si menej nie?:)
diki vopred


Iste lepsie ti to ochladi, ci voda ma aj filtracne ucinky ozajstne neviem (minimalne lietajuci bordel ti tam zostane) ale ako som pisal bude sa tazsie tahat, musis mat na to pluca a nie je to take pohodove potom. Ja som si uz zvykol a davam menej vody aby sa to ako tak dalo, no vela ludom to nevyhovuje..

Co sa tyka tych 5mm pod okraj to je preto aby sa ti tabak nepripiekol. Je dobre mat medzeru medzi tabakom a uhlikom. V niektorych temach sa to rozobera dost silno tak si tam nieco o tom precitaj (myslim ze temy o kokosovych uhlikoch).
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod garant » Pia Júl 24, 2009 11:46 am

alebo temy o medzikruzkoch
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod raksak » Pia Júl 24, 2009 3:55 pm

aha tak 5mm ma byt tabak od uhlika to je cele. dik
a este ostavajuce otazky pls :lol:
raksak
Beginner
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Str Júl 22, 2009 5:56 pm

Poslaťod cartman » Ned Júl 26, 2009 10:11 am

k tomu tabaku. V podstate mozes ale taky tabak uz bude trocha vysuseny - spaleny. zhorenu cast by si mal dat dole a zmiesat to s cerstvym tabakom, popripade by som este pokvapkal so zvlhcovadlom. Ale ja tak setrit nezvyknem. Nemyslim si ze taky tabak bude rovnocenny s nepouzitym..
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod raksak » Pia Júl 31, 2009 12:33 pm

mam otazku.. nepatri to sice do tejto temy ale nevedel dom kam inde:)
kovova trubyca pri fajceni ma byt aka tepla?ja mam moju uplne zeravu ze ked sa jej chitim musim hned pustit..
a v akycasovych intervaloch sa ma tahat s fajky? pri cigarach je to kazdu minutku, 30 sek. aby sa neprehriala a nechutila spalene, je nieco take aj pri vodnej ??
diki:)
raksak
Beginner
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Str Júl 22, 2009 5:56 pm

Poslaťod garant » Pia Júl 31, 2009 1:20 pm

pri vodnej asi take nieco neni tahas kim vladzej a ked vas fajci vela tak sa taha vecne praktycky tym ti len skor zhory tabak... a ktej 1. veci neviem preco mas tu rurku taku zeravu je to zaujimave ale mohol by si opysat ze v ktorej casti ej zerava pokial pod uhlikom hned dakde tak sa necuduj uhlik vydava velke teplo a kov sa nahreje
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod POtkan » Pia Júl 31, 2009 1:55 pm

raksak: napis aku mas fajku
pri mini (nibo 506 a podobne) by som to chapal
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod raksak » Pia Júl 31, 2009 2:41 pm

mam homemade fajkU:P
a asi 10 cm pod uhlykom. este pls ako ma byt vzdialeny uhlyk od tabaku aby siel kvalitne. este taka no otazka:D ako vyberate vyhoreny popol s kotla? lebo ja sa s tym pyplem asi 10min(prehanam:) a je to na nervy..
diki:)
raksak
Beginner
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Str Júl 22, 2009 5:56 pm

Poslaťod garant » Pia Júl 31, 2009 3:35 pm

aj nato zaloz teeemu a na homemade je to pohode ja tam mam stople takze sa mi to nehreje daako len kvetinac mam mega horuci a lepidlo kus povoli:D
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod raksak » Pia Júl 31, 2009 4:56 pm

na taku hlupost mam zakladat novu temu?!
raksak
Beginner
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Str Júl 22, 2009 5:56 pm

Poslaťod cartman » Sob Aug 01, 2009 1:08 pm

co sa tyka vzdialenosti uhlika a tabaku tak hladaj, je to tu velakrat rozoberane.

co sa tyka spaleneho tabaku tak to normalne sa vysype. ale predpokladam ze tebe sa to pripali ku korunke: jednoducha rada daj si alobal pod tabak a nemas problem.
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod garant » Ned Aug 09, 2009 8:39 pm

alebo to vyskrab tym dierokovacom co je na kliestoch
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod remus » Pon Aug 10, 2009 6:57 am

WTF :D ? Jaky popol. Ved cez dierky v alobale ti prejdu len male kusky, ktore v podstate das prec spolu s tabakom. A to, ze aladinky maju neglazurovane korunky a ostava to potom zasrate od tabaokvych stiav. To neriesim.
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron