velkost uhlika

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

velkost uhlika

Poslaťod akantis » Ned Okt 19, 2008 3:49 pm

ludia prosim vas mam otazku ake velke uhliki idu do fajky ktorá má veľkosť 48 cm diki
akantis
Beginner
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Ned Okt 19, 2008 2:10 pm

Poslaťod zeres.rybiz » Ned Okt 19, 2008 3:56 pm

To mas dost individualne, nejde ani tak o velkost fajky, ako o velkost korunky. Pokial myslis tu fata morganu ciernu, ta ma korunku dost velku a hlboku.
Ja osobne 33-ky uhliky vobec nepouzivam, ani na mini fajkach, nemam k tomu nejaky vztah. Totiz stoja viacmenej rovnako ako styridsiatky, pricom styridsiatka ti vydrzi dlhsie a ked podstivo posuvas po okrajoch tak dosiahnes vyhrev aky chces.
Takze ja ti urcite odporucim styridsiatku.
Kto druhemu rum vypije,
sam sa doblve.
zeres.rybiz
Beginner
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Pon Júl 21, 2008 3:17 pm
Bydlisko: Na Zapade, v Stupave, ty Tela

.

Poslaťod akantis » Ned Okt 19, 2008 4:59 pm

zeres.rybiz píše:To mas dost individualne, nejde ani tak o velkost fajky, ako o velkost korunky. Pokial myslis tu fata morganu ciernu, ta ma korunku dost velku a hlboku.
Ja osobne 33-ky uhliky vobec nepouzivam, ani na mini fajkach, nemam k tomu nejaky vztah. Totiz stoja viacmenej rovnako ako styridsiatky, pricom styridsiatka ti vydrzi dlhsie a ked podstivo posuvas po okrajoch tak dosiahnes vyhrev aky chces.
Takze ja ti urcite odporucim styridsiatku.


dakujem ti ddobra dduša diki ti za rady :lol:
akantis
Beginner
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Ned Okt 19, 2008 2:10 pm

Poslaťod martinpn » Ned Okt 19, 2008 5:12 pm

su aj 40 a aj 50 treba si len vybrat dalej ams kokosaky tie su rozne velkosti
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod POtkan » Ned Okt 19, 2008 8:55 pm

ja osobne teda tiez fungujem na kokosakoch, no pouzivam i rozne u nas nezname uhliky

velkost, da sa zit aj s 33, v dost cajovniach ho napriklad rozpolia, 40 je ale podla mna take univerzalnejsie, vzdy sa da uhlik posunut na stranu ak je to moc a potom posuvat naspat podla potreby
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod tomo-boss » Ned Okt 19, 2008 9:14 pm

zalezi to hlavne od toho ako dlho chces fajcit. 33mm vydrzia tak tristvrte hodiny a 50mm aj dve hodky
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod foogle » Sob Nov 15, 2008 10:38 pm

tomo-boss píše:zalezi to hlavne od toho ako dlho chces fajcit. 33mm vydrzia tak tristvrte hodiny a 50mm aj dve hodky


a podla toho kolkí fajčíte. lebo my ked máme nejaku akciu, sadneme si štyria-piati do kruhu a bafkáme. A tam su také svine, že tahajú ako divé. Bud spália tabak - čo sa stáva hrozne často, alebo uhlík končí po pol hodke.
foogle
Light
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Okt 23, 2008 2:00 am
Bydlisko: Bratislava\Štúrovo, SR

Re: velkost uhlika

Poslaťod bongoshop » Str Jan 07, 2009 12:04 am

tak vzdy velkost uhlika zavisi od velkosti korunky :) ale to 48 cnm velku fajku je uplne idealny 33mm bezny klasicky uhlik :x:
bongoshop
Beginner
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Uto Jan 06, 2009 11:35 pm

Poslaťod mOrBiDuSone » Str Jan 07, 2009 10:34 am

ja mam siroky kotol tak chcem kupit 55mm teraz mam 40mm
mOrBiDuSone
Light
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Ned Jan 04, 2009 3:14 pm
Bydlisko: Kosice

Poslaťod bongoshop » Str Jan 07, 2009 12:27 pm

treba ale pametat nato, ze 55 mm horia odost dlhsie ako tie mensie. cize aj tabak musi mat dostatocnu vlhkost, aby nevyhorel a neskoncil si pri fajceni cisteho uhlika cez prehorety tabak :b
bongoshop
Beginner
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Uto Jan 06, 2009 11:35 pm

Poslaťod ceero » Str Jan 07, 2009 1:04 pm

bongoshop píše:treba ale pametat nato, ze 55 mm horia odost dlhsie ako tie mensie. cize aj tabak musi mat dostatocnu vlhkost, aby nevyhorel a neskoncil si pri fajceni cisteho uhlika cez prehorety tabak :b

No ide skor o to spravne nalozit tabak, dobre rozpalit uhlik aby ti tabak hned nezhorel, a hlavne posuvat uhlík po korunke aby nezhorel tabak. Velkost fajky je fakt to posledne co zavazi na spravani uhliku ;)
ceero
Light Professional
 
Príspevky: 192
Registrovaný: Str Júl 23, 2008 7:13 pm
Bydlisko: Banska Bystrica


Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron