Veľa dymu

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod Hyp0cruiser » Pia Jan 09, 2009 1:20 am

Dakujem za vsetky odpovede...neviem co mam ale robit...dal som si alobal...s dierami, dal trosku viac tabaku a idealny pomer vody 1-1,5 cm rurka pod hladinou...mal som problem aj roztahat...potom som zvecsil diery v alobale a uz to bolo lepsie ale kazdopadne som z toho viac dymu vobec nedostal...v com by to mohlo este byt?
Hyp0cruiser
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Jan 05, 2009 10:24 pm

Poslaťod martinpn » Pia Jan 09, 2009 8:24 am

no potom asi v tabaku najlepsie bude sa snikym dohodnut na zraze a ten ti ukaze vyskusas iny tabak a tak
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Hyp0cruiser » Pia Jan 09, 2009 10:10 am

no je pravda ze tento typ tabaku je taky mokvavy akoby...presne par ludi to sem uz pisalo ze sa cudovali ze je taky a ze im slabo hori...tak asi je to uz fakt nim...:) ale ze vraj tie kvalitnejsie tabaky take maju byt ale tak kto vie :)
Hyp0cruiser
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Jan 05, 2009 10:24 pm

Poslaťod Mardy » Pia Jan 09, 2009 6:24 pm

A nenamackavas ten tabak moc do korunky? Lebo ak hej tak si upchavas tie dierky v korunke a teda ti prechadza minimum dymu.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Hyp0cruiser » Sob Jan 10, 2009 12:16 am

neviem faktom je ze vacsinou sa ho tam snazim ani nedavat az tak moc vela aby tam namackany nebol...ale myslim ze menej ako davam by som uz fakt nemal davat...netusim ale v com to este moze byt...
Hyp0cruiser
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Jan 05, 2009 10:24 pm

Predchádzajúci

Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron