Veľa dymu

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

Veľa dymu

Poslaťod Hyp0cruiser » Str Jan 07, 2009 12:37 pm

Zdravím...mám problém, že moja fajka neprodukuje uspokojivé množstvo dymu...je ho celkom dosť ale asi ako z cigary...Mám Aladinku 48cm 2 hadice a chcel by som vedieť či by bolo možné nejakým spôsobom mať toľko dymu ako holka v tomto videu, či by som na to potreboval väčšiu fajku?

http://www.youtube.com/watch?v=Q3LNzCWBrNE
Hyp0cruiser
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Jan 05, 2009 10:24 pm

Poslaťod JamiROQaI » Str Jan 07, 2009 12:59 pm

ee od velksoti fajky vooobec nezalezi, sak na youtube je video kde typek dava take kudoly hebedne z fajky cca 10 cm velkej, , moze byt ze slabo tahas abo v dacom robis chybu, sak si tu pisal ze ti povodne ani fajka nesla taze asi je stale v dacom problem, btw : to kde si tu fajku kupil ?
Mam to rad, aj vas
JamiROQaI
Light Star
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Poslaťod ceero » Str Jan 07, 2009 1:01 pm

Treba mat spravny uhlik, vediet ho spravne rozpalit, spravne ho posuvat po kotliku, treba odhadnut spravne mnozstvo tabaku, alobalu a vody, treba to dobre roztahat atd ... ale neboj to chce len cvik ;)
ceero
Light Professional
 
Príspevky: 192
Registrovaný: Str Júl 23, 2008 7:13 pm
Bydlisko: Banska Bystrica

Poslaťod Hyp0cruiser » Str Jan 07, 2009 2:18 pm

ahaaa super :) ...tak ja mam tu fajku z internetoveho obchodu..:) ...inak nepouzivam alobal ale taku plechovu podlozku s dierkami a ta je vacsia ako uhlik samotny lebo pouzivam ten maly...pomohol by vacsi uhlik? ...
Hyp0cruiser
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Jan 05, 2009 10:24 pm

Poslaťod shaman » Str Jan 07, 2009 2:45 pm

ja by som vyhodil tu podložku s dierami a daval normálne alobal lebo v tej podložke sú tie diery veľké, vchádza tam veľa vzduchu okolo uhlíka a aj tým môžeš mať riedší dym...
Ja si myslím že hustota dymu závisí od véľa veľa veci ako napr. druh, množstvo, spôsob naloženia tabaku, typ, rozpalenie, posúvanie uhlíka, množstvo dierok a počet vrstiev alobalu, utesnenie fajky....no a pri rôznych obmenách a kombináciach tychto vecí ti pôjde rôzne hustý dym...treba to len vychytať ;-)
shaman
Beginner
 
Príspevky: 36
Registrovaný: Štv Aug 21, 2008 10:26 am

Poslaťod martinpn » Str Jan 07, 2009 3:02 pm

tu podlozu pouzivaj je to good vec bo si napraskas kotlik skoro povrch a ta podlozku si presne nastavis vzdialenost a uhlik ti nizsie nepadne akos a to stava pri alobale ale na tu podlozku daj este alobal predsa a sprav do neho male dierky par aby ti tam neslo tolko vzduchu
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Hyp0cruiser » Str Jan 07, 2009 10:55 pm

Dakujem za rady...:) vyskusam to s tym alobalom teda...a este by ma zaujimalo ze kolko vody cca mam dat...aby ako hlboko pod hladinou bola rurka? ...pripadne dat tabaku viac ci menej (tolko aby sa spalil na jedno pouzitie) ?
Hyp0cruiser
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Jan 05, 2009 10:24 pm

Poslaťod martinpn » Str Jan 07, 2009 11:56 pm

rurka cca centimeter centak a pol to staci a tabaku primerane tazko povedat mne sa osobne dlhsie ako 30 minut dobrej chuti nalozit nepodarilo. Poslednu dobu som dobru VF n enalozil vobec
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod David091 » Štv Jan 08, 2009 9:51 am

takmer vsetky tvoje otazky tu uz boli niekolko krat zodpovedane...nehovorim...ked je velmi vela prispevkov tak sa to tazko hlada alev poslednm case je 9 z 10 otazok takych co tu uz boli
David091
Medium
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 9:09 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod Hyp0cruiser » Štv Jan 08, 2009 10:04 am

Tak hej bolo mi jasne ze niekde to tu uz niekto spomenul ale hlavnou temou to nie je nikde cize by som musel hladat len tak naslepo ci to sem niekto nahodou nevypisal :) ...30 minut dobrej chuti? ...no tak to sa zatial zhoduje aj s mojimi skusenostami..dakujem :)
Hyp0cruiser
Beginner
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Jan 05, 2009 10:24 pm

Poslaťod martinpn » Štv Jan 08, 2009 10:38 am

David091 píše:takmer vsetky tvoje otazky tu uz boli niekolko krat zodpovedane...nehovorim...ked je velmi vela prispevkov tak sa to tazko hlada alev poslednm case je 9 z 10 otazok takych co tu uz boli



aleo tom je forum len ench sa pytaju ved ja nemam rad forum ako napr posilnovanie.sk kde sa daco opytas a povedia ti to tu uz bolo tak nech zamknu cele forum ked tam vsetko uz bolo mne sa tiez niekedy nechce hladat a radsej si spravym novu temu
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Mardy » Štv Jan 08, 2009 11:19 am

Ja som mal zo zaciatku tiez problem s hustym dymom. Potom jak som zobral fajku na vylet zo skoly tak mi kamos povedal ze naco tam davam tolko vody, ze kvoli tomu mam slaby dym, nechal som jeho napustat, tam dal mozno o tretinu menej a jak sme roztahali tak krasny husty dym bol.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod David091 » Štv Jan 08, 2009 11:57 am

nj na posilnovani je to fakt take ale tam amju asi 1000x viac tem ako tu
a v ziadnim prpade nechcem odradzat novych uzivatelov ,samorejme aj on ma pravdu ze to nieje hlavna tema
ale niektori tu uz tak pisu ze mi to pripada ako by chceli iba vela prispevkov za kazdu cenu
David091
Medium
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 9:09 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod David091 » Štv Jan 08, 2009 11:58 am

a tych 30 min....tak my ked chodime do baru kde maju shishu tak tam tez viac ako 40 min to nevydrzi a minule so to pozeral a tiez bl iba zvrchu zhoreny ten tabak
David091
Medium
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 9:09 pm
Bydlisko: Levice

Poslaťod Andrey » Štv Jan 08, 2009 2:25 pm

mne sa v poslenej dobe podari nalozit tak ze mame dobry jemny a hlavne husty dym... doba fajcenia dobreho dymu cca 30-35 nim
žijeme iba raz! treba si užívat...
Andrey
Beginner
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Sob Jan 03, 2009 2:19 pm
Bydlisko: Trenčín

Ďalší

Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron