Je mi zle

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

Poslaťod HULK » Str Mar 18, 2009 9:04 pm

al waha ma velmi intenzivnu vonu.. ale ked to fajcis neje to bohvie co.. nypriklad ja som mal chery.. blevajs :o
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Mardy » Str Mar 18, 2009 10:36 pm

jj, vonia az moc. Mne sa vcelku osvedcil Prince Molasess, dobre vonaju, nie su az moc mokre a prijemny dym, mal som napriklad Cocomint a to bola krasa fajcit ked som otvoril, mata prijemne chladila a jemny kokos k tomu :L
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod remus » Štv Mar 19, 2009 5:38 am

presne tak, moc vonaju. V obchode to boln neco uzasne. Aj v ndevetranej miestnosti po dohuleni vonia, ale pri huleni neni citit.
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Lopuch113 » Pia Mar 20, 2009 12:25 pm

inac neviem cim to je ale tiez sa mi to semtam stane ze sa tak sfajcim ze mam co robit aby som neobtyckoval okolie a sam neviem cim to je mozno ze stresom cez dan zle jedlo malo jedla cez den nevyspatost unava a podobne tazko povedat alebo ked kamos neumyva fajku polroka a potiahnes snej :cha to sa mi stalo kamos nas pozval ze ako jemu fajka taha a ked som potiahol tak ma naplo ze som ho skoro trafil a ked som sa ho pytal ako casto ju cisti tak odpoved ze "mam ju uz skoro rok ale este som ju necistil a ty svoju cistievas ako casto ?" tak som len pokrutil hlavou a pomyslel si svoje :S
Obrázok
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Poslaťod JamiROQaI » Pia Mar 20, 2009 1:18 pm

by som tomu tvojmu kamosovi narokom obtykoval cely byt aby sa z toho poucil kua :lol:
Mam to rad, aj vas
JamiROQaI
Light Star
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Poslaťod remus » Pia Mar 20, 2009 3:11 pm

Ja čistím po každom fajaní. Pekne vázu povyplachujem aspoň 5 krát, korunku umyjem vodou, hlavne telo prepláchnem - nehovoriac o mäte ( doslova zasraté to ostane ), hadicu prefúknem. Dokonca aj klieštiky poumývam.

Tak sa treba starať o svoje veci
:hu
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod garant » Pia Mar 20, 2009 5:21 pm

ja som po dlhom cese tiez umyaval fajka slape skoro kazy den a umyjem ju raz za cas a take kentusi stoho idu :b :lol:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Lopuch113 » Pia Mar 20, 2009 6:38 pm

no vidis a keby si ju umyval pravidelne po kazkom fajceni alebo pred fajcenim tak potom by kentusy odtial nesli :cha ja osoben po kazdom fajdeni preplachme jarou vazu a cca po 2-3 fajceniach aj telo prebehnem octom
Obrázok
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Poslaťod garant » Pia Mar 20, 2009 8:01 pm

To ja nemam cas a ani chut to umyvat zakzdym
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod HULK » Sob Mar 21, 2009 2:40 pm

tak sa doblvi :r
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Edon » Sob Mar 28, 2009 11:42 pm

Mne sa raz tiez stalo ze my bolo fakt zle na vracanie hlavne to bolo asi tym ze som od rana nic nejedol (davali sme asi o druhej) a este k tomu som sa nechal ukecat aby sme to davali u mna doma tak sa k tomu zrejme este pridal stres ze niekto z rodicov pride domov a vobec som si to nedokazal uzit. Uz nikdy viac v takych podmienkach :b
Edon
Beginner
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Ned Feb 01, 2009 10:40 pm

Poslaťod Pigsy5 » Pia Apr 03, 2009 6:32 pm

Aj mne bolo z fajky zopárkrát zle, treba si nájsť mieru :-D Ale ináč to čo ste tu už písali predtým je pravda - je dobré keď sa fajčí niekde, kde je aj "prísun čerstvého vzduchu", taktiež nejaký ten nápoj k tomu (pivo, malinovka..čo len chcete) nie je na škodu. Čo sa týka tabakov Al-Waha - mal som mango - aróma super, mokrý bol až tak že z neho tieklo, no chuť - vcelku slabá. Takže radšej Al Nakhlu, príp. experimentovať s nejakou novou značkou. Ináč aj ja fajku umývam po každom fajčení - telo, vázu, hadicu, korunku..;-)
Pigsy5
Beginner
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Štv Aug 07, 2008 10:29 pm

Poslaťod garant » Pia Apr 03, 2009 7:05 pm

inak remus ako to vtedy dopadlo pochvalili ta za fajna?
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Mardy » Pia Apr 03, 2009 7:42 pm

Pigsy a to sa ti hadica este nerozpadla?
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod remus » Ned Apr 05, 2009 9:15 pm

garant píše:inak remus ako to vtedy dopadlo pochvalili ta za fajna?

Dostal som "TROFEJ" - že lepšia ešte ako dozvukovská, tak to je vpohode. Chuť dobrá. Fajala sa najmä mäta, dym slabší, ale chuť brutal, celý večer.

Predvčerom som nakladal Nakhla Mango. Sedím vodnku, konečne poriadne počasie, ale nemohol som riadne ani potiahnuť. Som len sedel a potiahol ani nie na celé plúca raz za 4 minúty, sa mi od toho robilo nejak divne zas. Bola ale naložená dobre. 0,5 cm priestor, 2vrstvy alobalu. Po dofajaní, som to rozobral a tabak nebol "spečený", takže vpohode. Chuť bola dobrá, len sa mi robilo zas nejak zle.
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron