Je mi zle

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

Je mi zle

Poslaťod remus » Ned Mar 15, 2009 7:02 pm

Ludia, asi sa mi budete smiať za tento topic, považovať ma za debilka, ktorému asi VF nepatrí do rúk, ale čo sa mi stáva.

Prvý problém je ten, že necítim poriadne chuť tabaku. Najprv som si myslel že som predtým jedol nejaké korenisté, či sladké veci, a kvôli tomu necítim chuť, alebo že mám upchatý nos. No arómu vôbec necítim, ak tak iba pri nakladaní, keď tabak držím v rukách, v dyme ju necítiť vôbec. Skúšal som už kokos, broskyňu, viac krát. Poriadne som cítil chuť len pri mäte. Je to proste tak ? Že ostatné tabaky majú oveľa ale oveľa slabšiu arómu, až tak že pre mňa necítiteľnú ? Keď hulím, je to proste akoby len dym bez chuti. Tabaku mám naložené hodne.

Druhý problém je asi taký, že kým fajčím je všetko v poriadku, ale keď si dám prestávku, či už idem na WCko alebo po nejaké pitie, nie že sa mi začne točiť hlava. To je v poriadku, mám to rád. Ale začne mi byť potom normálne zle. Na zvracanie. Potom mi stačí pričuchnúť k uhlíku, tabaku alebo čaju, dokonca sa aj zhlboka nadýchnuť čerstvého vzduchu a "napne" ma. Raz som to dotiahol až do finále a povracal sa. Žiadna chuť, tak som len hulil hulil, a keď som vyšiel z miestnosti, začalo ma "napínať" na zvracanie.

Stáva sa to aj vám ? Ako tomu predísť. Môže za to zlé naloženie korunky, poprípade prepálenie tabaku ? Aj keď dám niekedy moc, ale chuť nikdy nie je nejak extra horká, že by sa to nedalo vydžať. Jedným slovom. Vodná fajka mi neposkytuje to, čo od nej očakávam. Nie je to ten blažený pocit mierneho točenia sa hlavy a sladkastej príchute ako keď som si ju kedysi dávno objednal v Egypte, ale "utrpenie". Po dofajčení keď skúsim len tak potiahnuť cez hadicu vzduch, je to akoby nejaké uhlie, proste nie je napáchnutá od arómy tabaku, ale cítiť hlavne uhlie. Alebo je to tým, že fajčím veľa, uhlík v strede korunky ?

Napríklad na dozvukoch som fajal jak lokomotíva, pil som do toho, pekné stavíky, ale na vracanie mi ani raz nebolo. Len hlava sa pekne točila a svet tiež.

Diky za rady, a nesmejte sa.

Zabudol som dodať. Po včerajšej fajke rovnaké pocity + extra bonus - bolí ma hlava, jak keby som skočil hlavičku o betón. Mám silné podozrenie, že robím niečo zle.
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Mardy » Ned Mar 15, 2009 8:11 pm

Skus robit nejake mensie prestavky pri fajceni. Mna sem tam rozboli hlava, ale castejsie sa proste nedokazem zhlboka nadychnut, len kratko a plytko.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod garant » Ned Mar 15, 2009 8:36 pm

inak chut ani ja necitim ide mi paraadne husty dym a neni daaky horiky od prepaleneho tabaku ale tu chut tak proste necitim teras mam kivi ale necitim to tam daako ale ani ten tabak cerstvy nevonia ako kivi
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod remus » Ned Mar 15, 2009 9:40 pm

Mohli by ste dať nejaké useful rady, lebo v piatok idem ako hosť na akciu a beriem VF, nechcem tam všetkých sfetovať :cha
Asi kúpim višňu a double apple od nakhly a dám väčšiu vzdialenosť uhlíka, resp. alobalu od tabáčku.
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod garant » Ned Mar 15, 2009 9:54 pm

nj poznam take tremi ja mavam strach aby sa nerospadla ale zatial nesklamala a dokonca mi povedaliz e je lepsia ako v cajovni... no ale tak pouzi ten kruzok alobalovy to pomaaha velmi a aj lad mozes ale to nema velki ucinok podla mna
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod martinpn » Ned Mar 15, 2009 10:34 pm

to aj mne sa stava mam chut nalozim si ale volako pri fajceni mi je zle tak prestanem. stava sa mi to casto ale co uz stym narobim proste nefajcim bez partie neni to ono a ked osm nei najedeny to si nezapalim bo to by nemdopadlo dobre :b
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod garant » Ned Mar 15, 2009 10:48 pm

no tak bes partie to je total sprostost fajcit... mne este zle ze nagrcanie nebolo z vodnej
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod HULK » Uto Mar 17, 2009 5:36 pm

mne uz bolo par krat zle.. je to podla mna z toho ze ked sa fajci v malej miestnosti tak sa tam komplet setko zadymi a nedychate cerstvy vzduch a preto su tie bolesti hlavy tocaky a hocikedy aj to doblvanie sa :x:
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod garant » Uto Mar 17, 2009 8:16 pm

no ja vzdy ked idem tahat sa par krat zhlboka nadycnem aby som mal aj kyslik daaky v plucach :mrgreen:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod HULK » Uto Mar 17, 2009 10:25 pm

nj ale co z toho ked mas celu izbu vyudenu :S
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod POtkan » Str Mar 18, 2009 9:51 am

chce to tie spominane prestavky

dolezity je i tabak? je to al-waha? pri tej necitim chut ani ja (no dobre taku slabucku)

zamyslel by som sa i nad vymenou hadice
optimum je rok a samozrejme mat aspon 2 hadice pokial fajcis matovo orientovane tabaky
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod remus » Str Mar 18, 2009 4:00 pm

Je to al-waha. Vtedy, keď som to kupoval, som sa moc nevyznal a kupoval som takpovediac podla obrázka.
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod cartman » Str Mar 18, 2009 4:25 pm

al-waha je naozaj slaba chutovo(cest vynimkam), to ma neprekvapuje ze necitis chut - ja tak isto, bud vobec alebo len nejaky naznak (no su vynimky ako orange cream, banana split, ).

co sa tyka toho, ze ti je zle:
- Skus nedychat cez tu hadicu - tym mam na mysli aby si netahal z toho nejako intenzivne

- mne osobne byva mierne zle ak nie som najedeny, resp. ak hulim hladny, potom mam cudne pocity v zaludku..

- pi daku vodu pri tom

- vetrat, hulit vonku (uz sa tesim ked sa bude dat vonku)

- nehulis spaleny tabak?
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod Mardy » Str Mar 18, 2009 7:32 pm

Ad Al-Waha, fakt slabe tabaky, mal som raz marhulu a to bol shit, sotva daco v dyme, ked si tahal skoro nic. Ale banana split je chutvka, fajne citit cokoladu a jemne banan.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod remus » Str Mar 18, 2009 7:50 pm

Cartman, všetko, čo si napísal je myslím do bodky pravda.
1, Spálený tabak, je to možné, lebo skúšal som metódu s krrúžkom, a keď nešla, tak som jednoducho zhodil vrchný alobal a uhlík šup.
2, Dýchanie cez hadicu. Niekedy sa pozabudnem, v podstate s každým potiahnutím z vodnice mám menej kyslíku, preto sa chcem nadýchnuť, a nadýchnem sa znova cez hadicu.
3, Väčšinou ťahám vnútri.
4, Pijem pri to dosť veľa, čo bude asi znak toho, že pálim.
5, Al-Waha, slabé okrem mäty. Skúšal som pár krát naložiť ten kokos aj broskyňu, ale nepodarilo sa jednoducho. Spomínané následky.

V piatok idem na oslavu, kúpim nejakú nakhlu, uvidím, či bude chuť lebšia.
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Ďalší

Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron