medzikruzok

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

medzikruzok

Poslaťod garant » Uto Máj 05, 2009 1:29 pm

nic natom neni proste zosulate si alobal nemusi byt nahrubo staci len take tenke co sa velkosti tyyka tak na bezne rzu uhliky pouzivam 5mm vysoky ale na uhliky zo sv vojtecha mi je to male a vodna je silna takze mam este jeden ten ma 1,5cm a ten polozim na ten polcentimetrovy takze ma vlasne 2cm. 2cm kruzok som este neskusal dat na klasicke rzu uhliky. aa stymi kockatymi uhlikmy co sa dlho zapaluju nemam skusenost takze neviem ci tam treba ten kruzok alebo nie. proste ten kruzok ma ten ucinok aby na tabak neslo vela tepla a nehorel velmi len kusok a ten kruzok to tak robi. a este odporucam ked je silna vodna kludne donej fuknite ale nie velmi pomalicky treba fukat kim to kusok nezasici tak s citom aby ste to velmi neuhasili len kus tak zase ide oto aby ten tabak velmi nehorel. no este tie fotky a aj video dam ale to si us pohladate aj sami na youtube. ked bude s niecim problem tak sa len opytajte. Obrázok Obrázok Obrázok
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod mareksk » Uto Máj 05, 2009 1:37 pm

mno a ptm na teto kruzky das dalsi alobal a na to uhlik ne ci jako to bolo ?? aa inak ked to das na korunku neni to nestabilne ? ??
mareksk
Light
 
Príspevky: 82
Registrovaný: Pon Mar 23, 2009 3:28 pm

Poslaťod garant » Uto Máj 05, 2009 1:42 pm

no na kotol dam 1. vrstvu alobalu klasicky a na kruzky 2. no a stabilita je to take hrbolate kadejake divne ale to nevadi vobec neni stym problem a dierky robis do oboch vrstiev a hore by si mohol dat t2jitu vrstvu albolaju dole staci jedna ale ked das hore 1 tak sa prepali ale to nevadi velmi pokial setris alobalom tak ser nato staci jedna aj hore
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod mareksk » Uto Máj 05, 2009 1:43 pm

oka oka viskusam co najskor na kokosakoch tak ptm povim ete sem aj o nich jake su skusenosti ....
mareksk
Light
 
Príspevky: 82
Registrovaný: Pon Mar 23, 2009 3:28 pm

Poslaťod garant » Uto Máj 05, 2009 1:48 pm

a pri vyrobe je to dobre spinkovacom spojit. ja som to robil tak ze som si urobil zaklad tenky a potom som ho par x obtocili pasikmi alobalovimi
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod remus » Uto Máj 05, 2009 2:28 pm

Pekne vysvetlené garant.
A potom by sa ti už tabak vôbec nemal nalepiť na ten alobal čo je tesne nad. Lebo v podstate je medzi uhlíkom a tabakom ten 1 cm, či ?
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod NefroniK » Uto Máj 05, 2009 2:40 pm

No tak nejak. Ale v podstate by sa ti ten tabak nemal nikdy nalepit lebo by sa vobec toho alobalu nemal dotykat ale byt 1-3mm pod okrajom korunky.
NefroniK
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Uto Apr 14, 2009 8:51 pm
Bydlisko: Praha - Košice

Poslaťod remus » Uto Máj 05, 2009 3:42 pm

Tak dávam vždy, ale alobal sa nahreje a spadne dole.
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod garant » Uto Máj 05, 2009 4:19 pm

hej on spadne dole aj mne sa zalepi ale stym kruzkom je to jedno nevadi to a pri kruzku nespadne ten alobal ani tak ale ja tak tam dajte 3mm medzeru
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod NefroniK » Uto Máj 05, 2009 5:14 pm

Tak mne nespadne nikdy :) Dokonca dnes sa mi stala taka zvlastna vec, ze ked som tahal tak sa mi ten alobal nadvihoval a nie prisaval k tabaku. Zazili ste uz nieco take? :r Inak ja mam alobal taky za 1€ take kruzky vyrezane arabske asi 40ks tam je taky modry stvorec krabicka :mrgreen: Taky hrubsi specialne na to. Podla mna sa to vyplati, je to skvele, odporucam.
NefroniK
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Uto Apr 14, 2009 8:51 pm
Bydlisko: Praha - Košice

Poslaťod zany » Uto Máj 05, 2009 5:16 pm

hod sme obrazok ako to vyzera alebo kde sa to da kupit
zany
Beginner
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Str Mar 25, 2009 3:12 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod NefroniK » Uto Máj 05, 2009 5:33 pm

Ja to mam z jedneho obchodu v Kosiciach, so samorozpalovacimi uhlikmi je to fakt super. Kokosaky este vychytavam :) Obrazok nemam, ale sfotim vecer a upnem.
NefroniK
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Uto Apr 14, 2009 8:51 pm
Bydlisko: Praha - Košice

Poslaťod garant » Uto Máj 05, 2009 7:03 pm

92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod NefroniK » Uto Máj 05, 2009 9:47 pm

No nieco podobne, svetlejsi obal :) Tak uz to asi nemusim fotit :)
NefroniK
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Uto Apr 14, 2009 8:51 pm
Bydlisko: Praha - Košice


Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron