Skrabe...

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

Skrabe...

Poslaťod Jefry » Pia Máj 15, 2009 3:29 pm

Neviem nalozit vodnu fajku tak aby ma neskrabala v krku a tak isto ani velmi necitim chut tabaku... :o :q:
Jefry
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia Máj 15, 2009 3:27 pm

Poslaťod garant » Pia Máj 15, 2009 3:56 pm

jezisii takychto tem je tu us kopa o nakladanii va sa mi to nechce vecne vypysovat :mrgreen: tak v skratke tabak nesmi byt natlaceny prilis musi byt cca 3mm pod alobalom a podla typu kotka a uhilka by si podla mna mal pouzit medzikruzok je to pecka podla mna ale nikdy to asi nebude take ze ta absolutne nebude skrabat vzdy tam kusok citit budes take silne a chut tabaku zalezi od znacky a chuti daktore prichute necitit a daktore tabaky su take ze necitis chut ale ide kopa dymu a daktore naopak ono to nato proste musis prist sam ja som sa nad tym dlho trapil kim to malo ten spravny smak a vzdy sa este asi daco daa vylepsit
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod remus » Pia Máj 15, 2009 4:47 pm

A záleží od toho, ako dáš uhlík, resp. tej vzdialenosti. Lebo ja som dal 2 kokosové na normálnu korunku, prekryl tarbušom, a skoro tam prevalilo pri tom aj môjho otca fajčiara. Jednak bola strašne silná, jednak po potiahnutí sa točila brutálne hlava, ale aj škriabalo. Tabak sa prepaloval...
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod garant » Pia Máj 15, 2009 4:55 pm

proste na tom tabaku nemozes mat velke teplo lebo zhory a kludne medzifajcenim scitom fukni do vodnje budes len tlacit tlacit pomalicky kym nebudes pocut sicanie nechas to tak v tej polohe par sekund kim posici tym sa to uhasi kusok nemozes velmi fuknut snat chapes:D
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod POtkan » Pia Máj 15, 2009 8:14 pm

aky je to tabak?

samozrejme ako uz bolo pisane, dolezite faktory su:
vzdialenost uhlika od tabaku
typ uhlika
vonkajsia teplota
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod garant » Pia Máj 15, 2009 8:44 pm

no ale vinkajsia teplota minimaalne nie?
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Jefry » Sob Máj 16, 2009 12:17 pm

dik moc dalsi pokus dopadol lepsie...
tabak je nakhla jablkovy...
Jefry
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia Máj 15, 2009 3:27 pm

Poslaťod garant » Ned Máj 17, 2009 12:25 pm

novidis to sa naucis:)
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod speezeer » Pia Máj 29, 2009 2:39 pm

co mam skusenosti s el nakhla jablčko,tak nemam s nim problem...aj s kamosom v pohodicke nestipe...jedine ak das malo tabaku,fajcite to dlho tak uz moze byt spaleny a to niekedy moze stipat..inak si myslim,ze by nemalo..proste jablčko :S
Drum and Bass Forever
SOŠPolygrafická
Fajka to istí ! :D
speezeer
Beginner
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Str Máj 27, 2009 8:07 pm
Bydlisko: Senec

dobrá rada nad zlato

Poslaťod Fernet » Str Mar 03, 2010 5:30 pm

zbehni do smokeshopu a kúp si melasové zvhlčovadlo s glycerínom. S ním ťa škriabať nebude.
Fernet
Beginner
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Str Mar 03, 2010 4:46 pm
Bydlisko: tam kde to dymí

Poslaťod rolo210 » Str Apr 14, 2010 9:28 pm

zdravim, mal som podobny problem prepaloval sa mi uhlik a potom skriabal v hrdle ... ja som to obisiel tak, ze som si kupil SITKO ktore sa polozi na korunku s tabakom na neo natiahnem alobal urobim dierky do alobalu a tie dierky su len pod uhlikom (povodne by som povedal ze to bude humus) ale je to uzasne ! kedze korunka je pevnejsia ako alobal neprepadne sa uhli ka tym apdom sa nedotyka tabaku ... nehori tym padom ... a do vazy samozrejme 21 kociek ladu :D .. mam ladovnik 3x7 :D ... a kusky citrona ... je to krasa ! :) prvy krat som spokojny bol s dymom .... a aj chut bozska !
rolo210
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto Feb 02, 2010 5:29 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod Horacio » Str Apr 14, 2010 9:32 pm

Ja používam medzikrúžok a zdá sa mi to lepšie ako keĎ som mal sítko,,je to individuálna vec...ako komu chutí :)
Horacio
Beginner
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Uto Feb 09, 2010 12:31 pm
Bydlisko: Nitra

Poslaťod rolo210 » Str Apr 14, 2010 9:34 pm

len jedno nechapem .... ma teplota vody vplyv an husttu dymu az tak velku ze dal som si prvy ulik mata tabak a taham ... uazsny dym hodku hodku a pol cca. ... potom som zistil ze est eznesiem tak som si dal novu davku tabaciku a novy uhlik a cuduj sa svetu uz druha davka dymu nebola taka :( ... a inak dal som si potom aj malinku ale ma skrabala v hrdle aj napriek tomu ze pouzivam sitko cize nedotykal sa uhlik tabaku a tabak nebol prepeceny cim to moze byt ? ... malinka a mandarinka mi pridu strasne synteticke (umele) :P ...
rolo210
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto Feb 02, 2010 5:29 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod Horacio » Str Apr 14, 2010 9:37 pm

mal som malinu od nakhli,,,dal som si asi tak 10 ťahou a ptom to išlo preč z korunky.Proste sa to nedalo fajčiť,,,hnus.4o sa týka vychladenej vody,,,nemyslím že to moc vplíva na obsah dymu ale skorej na chladnejšiu a jemnejšiu chuť dymu
Horacio
Beginner
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Uto Feb 09, 2010 12:31 pm
Bydlisko: Nitra

Poslaťod rolo210 » Str Apr 14, 2010 9:39 pm

ano neodporucam malinu a mandarinku !!!! nikdy ... jak osviezovac do WC :P ... ano ano nakhla :p .... jedine mata cokolada apod.
rolo210
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto Feb 02, 2010 5:29 pm
Bydlisko: Košice

Ďalší

Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron