Novy kotol

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

Novy kotol

Poslaťod zany » Pon Jún 08, 2009 6:16 pm

Dobry den... chcem si kupit novy kotol pretoze ten ktory som dostal k vodnej fajke ( aladin fatota ) je podla mna je velmi plytki.
Kód: Vybrať všetko
http://vodne-fajky.eu/index.php?main_page=product_info&products_id=197

preto sa chcem opytat ci ju niekto vlastni a ci bude kompatibilna k mojej fajke...
btw. aky hlboky kotol mate vy ?
zany
Beginner
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Str Mar 25, 2009 3:12 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod kemci » Pon Jún 08, 2009 7:35 pm

ja mam original od aladinky, je dost plytky a ked pouzivam cocobrica a hulime tak 4ria+ (mam dvojhadicovku ide to rychlo) menim tabak kazdych 10 min
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Poslaťod zany » Pon Jún 08, 2009 7:56 pm

a neuvazoval si o kupe novej korunky ?
zany
Beginner
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Str Mar 25, 2009 3:12 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod kemci » Pon Jún 08, 2009 8:12 pm

nie som chudoby student este som ani nevratil prachy za ktore som si kupoval svoju vodnu xD ale uz som stihol vyfajcit v nej par kil tabaku xD
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Poslaťod zany » Pon Jún 08, 2009 8:57 pm

aj ja som bol chudobny student :) teraz som ale chudobny absolvent :D, ale dostal som nejake peniazky za maturu tak chcem spravit mensi upgrade fajky preto kupujem ten novy kotol, len mam problem z tabakmi pretoze nemam ich odkial kupit :/
zany
Beginner
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Str Mar 25, 2009 3:12 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod cartman » Pon Jún 08, 2009 9:16 pm

Ja ju vlastnim, podla mna je to zbytocne velke. Ono je to myslim si len priemerom vacsie, nie hlbkou..

Skus si vyrobit hrubsi kruzok, mozno to bude lepsie..
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod POtkan » Pon Jún 08, 2009 9:54 pm

tie korunky ku fatotam su taka loteria, niekedy je to dobre, niekedy nie
dost ludi, hlavne zacinajucich da z 50g aj 10 davok a pre nich su tieto korunky idealne

maximalne by som ale kupil tu mensiu aladinku, i tak je ovela vascia ako to co mas, pripadne moj osobny favorit je ta AMY

dlhodobo pouzivam podobnu korunku ako je k fatote (kupoval som ju tak na 3krat, cakal som kym dojde dobry kus)
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod kemci » Pon Jún 08, 2009 10:18 pm

zas na druhej strane treba davat pozor na to ked mas hlboku korunku aby ti horny tabak nezhorel ale spodny sa palil (nehorel) co je samozrejme s narastajucou hlbkou nemozna uloha :D tym nepriamim napalovanim ci jak sa to vola sa tomu da fajne zabranit a napr aj ja to robim ale len pri takej seanse, ked som na nejakej chate polozim do stredu velke cocobrico, nalozim plnu korunku tabaku nech sa akurat nedotyka sitka (s alobalom sa mi tiez nechce srat :D ) a nech to hori, ked som ale sam cely cas sa venujem len spravnemu paleniu nakladaniu atp
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Poslaťod zany » Uto Jún 09, 2009 9:47 am

POtkan píše:tie korunky ku fatotam su taka loteria, niekedy je to dobre, niekedy nie
dost ludi, hlavne zacinajucich da z 50g aj 10 davok a pre nich su tieto korunky idealne

maximalne by som ale kupil tu mensiu aladinku, i tak je ovela vascia ako to co mas, pripadne moj osobny favorit je ta AMY

dlhodobo pouzivam podobnu korunku ako je k fatote (kupoval som ju tak na 3krat, cakal som kym dojde dobry kus)

hod link na tu korunku ktoru myslis...
Mne ta korunke co mam k fajke pripada proste prilis plitka, ak by som to chcel nalozit tak aby medzera medzi tabakom a alobalom bola 2 - 3 mm tak sa mi to nepodari a stale mi prihori tabak...

a co tato ?
Kód: Vybrať všetko
http://www.vodnefajky.com/product.php?id_product=159
zany
Beginner
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Str Mar 25, 2009 3:12 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Maki » Uto Jún 09, 2009 10:09 am

ta mya nevyzera zle, ale podla mna je malo siroka... samozrejme kazdy ma rad inak veci, mne osobne najviac vyhovovala korunka na King Hookah Espresso - stredne hlboka, stredne siroka - tabak sa v nej krasne prepalil a neostaval na spodku neprepaleny, a ani sa neprepalil prilis rychlo....

http://./lshop,showd ... .king,.htm - toto je ona

hlavne nech mas korunku celu glazurovanu - su omnoho lepsie... a niesom si isty ci aladin take robi...
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno


Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron