ty vole co sa mi stalo.....

Pýtajte sa a my Vám odpovieme :-)

Moderátori: garant, remus, wladas

ty vole co sa mi stalo.....

Poslaťod martinello » Pon Júl 27, 2009 1:58 pm

prave dneska mi dosla vodna faja z www.vodne-fajky.eu
http://vodne-fajky.eu/index.php?main_pa ... cts_id=181
pozeram na vazu,v poho neni popraskana,obzeram si veci,vyzera byt vsetko v pohode......
Polozim vazu na rovny povrch a.... kyve sa :( ty vole cakal som vsetko ale toto urcite ne,ze sa bude kyvat.. stabilita 0 bodov :-| do kolkych dni sa to da reklamovat neviete poradit?? mate s tym skusenosti????????
whiskey in the jar
martinello
Beginner
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Uto Júl 21, 2009 10:53 am
Bydlisko: kosice

Poslaťod POtkan » Pon Júl 27, 2009 2:16 pm

takmer kazda vaza sa mierne hybe, s tym nic nespravis (pokial teda nejde vyslovene o nejaky velmi zly kus), stabilita je ina pokial to naplnis vodou

ja pouzivam take gumenne nalepky od spodu, i ked hlavne proti poskrabaniu, no tento problem to tiez riesi
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

:(

Poslaťod martinello » Pon Júl 27, 2009 2:20 pm

ale o pol centimetra?? to je dost... na bomby sa to kyve.... a aj telo jak som etraz zastrcil do vazy najviac jak sa da ta tiez je to bieda.... ako jasne ze sa to kusok musi hybat,ale nevidel som este u ziadnej fajky ze az takto... ake nalepky? kde sa to da zohnat?
whiskey in the jar
martinello
Beginner
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Uto Júl 21, 2009 10:53 am
Bydlisko: kosice

Poslaťod remus » Pon Júl 27, 2009 2:21 pm

Jj presne. Ja mam tiez tu Fatamorganu 70cm, a vaza sa mi o 1 mm na stranu hybe. Preto mam podlozene podlozkou pod mys, akurat ten obrazok som dal prec a teraz je to z oboch stran take matne, prijemne aj na dotyk.
Alebo na pumpe za 50 sk, vola sa to proti-smykova podlozka na palubnu dosku auta. Ti pekne podlozi, a nebude sa faja smykat ani, lepsia stabilita bude.
Pokial je to vsak nejako moc, ich nakontaktuj, popripade daj na reklamacku.
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod POtkan » Pon Júl 27, 2009 2:22 pm

5mm? to je uz moc, si si tym isty?

ja som nam namysli rozdiel okolo 1-2mm, tam ti tie nalepky pomozu, tusim sa to pouziva na ochranu proti poskrabaniu povrchu (na spodok stoliciek sa to lepi)

edit:
to o com pise remus maju teraz v tescu za 1euro
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod remus » Pon Júl 27, 2009 2:28 pm

0.5 cm je privela. Ak by si to aj naplnil vodou, a celkom to stalo, ked zacnes fajcit a budes tahat, tie bubliny a pohyby vody s tym budu doslova "drbkat" zo strany na stranu. Uz som mal taku VF, co nedrzala poriadne pokope, a ked som tahal, tarbus skakal po tacke, neprijemne. Radsej reklamuj. Moja aladinka, co som uz pisal, pekne stoji, ked je naplnena, nic nekyve, stabilita perfektna. Mozno mas vadny kus. A mali by ti to zobrat spat. Mne sa teda ta baba zdala dost ustretova, co mi to donesla.
A ked nepomoze usmev, tak zakon pravdepodobne ano.
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

:(

Poslaťod martinello » Pon Júl 27, 2009 2:29 pm

ta som rozmyslal ze dajakymi gumovymi nalepkami to tak polepim,aby sa nekyvalo...
meral som tu odchylku je to 5mm.... vazne..... myslite ze jedine co mi pomoze je reklamacka,???? nejak inak som to neda vyriesit?
akoo kludne dam reklamovat,alee ta tak som sa na nu tesil... si neviete predstavit to sklamanie :(
a etraz kym im to pride,kym vyreklamuju,kym poslu..... a kolko platit budem za postovne....
whiskey in the jar
martinello
Beginner
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Uto Júl 21, 2009 10:53 am
Bydlisko: kosice

:(

Poslaťod martinello » Pon Júl 27, 2009 2:30 pm

ty vole cakal som vsetko,ale ze stabilita? sak to je zaklad .... keby puknuta vaza bola abo co.. ta si poviem: OK posta.... ale ta taka chyba? nikdy by ma nenapadlo take daco a tak brutalne ze sa to bude kyvat
whiskey in the jar
martinello
Beginner
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Uto Júl 21, 2009 10:53 am
Bydlisko: kosice

Poslaťod POtkan » Pon Júl 27, 2009 2:56 pm

no pozri, ak je to 5mm, tak to bude zrejme chyba, to sa stava a treba sa s tym zmierit

proste si mal 'stastie' a po celej ceste vazy k tebe (od vyborcu, cez sklad....) nikto chybu neodhalil

postovne zaplatis len jedno v pripade uznania, tj to odteba do shopu, pocitam ze tak 2eura by to mohlo stat (posta zdrazovala)
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod cartman » Pon Júl 27, 2009 3:27 pm

Mne sa tiez stalo este z ceskeho smokeshopu ze mi dosla mierne zdeformovana vaza, co sa tyka teda toho spodku ale zmieril som sa s tym lebo bolo drahe postovne do ciech...
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod robci465365 » Pon Júl 27, 2009 4:59 pm

Moja váza sa vôbec nekýve na rovnej podložke, zatiaľ som sa stretol len s jedným stolíkom na ktorom trošku kmitala no inakšie 99.99% stability no je pravda že takú fajku ale hlavne vázu som zatiaľ ešte nikde nevidel :S
robci465365
Light Star
 
Príspevky: 139
Registrovaný: Sob Okt 25, 2008 10:08 am
Bydlisko: Zvolen Západ Tepličky

Poslaťod remus » Pon Júl 27, 2009 6:11 pm

Rozhodne reklamacia ! :o
Skusal si im predtym poslat mail, zavolat, ze co sa ti stalo ? Ako to riesit ? Ci ti zoberu naspat atd... ?

Ine riesenie ? No jedine ze by si mal doma vysoku pec kde by si to sklo roztavil a ulial si novu vazu. To bol joke.

Alebo si zo sadry / hliny na palenie urobit podlozku namieru. Dufam ze chapes.
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava


Späť na Začiatočníci

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron