CO spravit an prilakanie novych clenov

Všetko čo by ste chceli zmenit na stránke ...

Moderátori: remus, wladas

CO spravit an prilakanie novych clenov

Poslaťod martinpn » Pia Jan 16, 2009 5:30 pm

co by som mal spravit aby som zvysil navstevnost na fore nejake banerry na vymenu co by vas napadlo sem tam robim reklamu na pokeci ale je to zdlhave a moc to nema vysledok

tak cakam na vase napady
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod JamiROQaI » Pia Jan 16, 2009 7:08 pm

skus massivne masirovanie mozgov v televizii, v kazdom reklamnom shote bude nasa aspon 10 minutova reklama :-), uvidis, to sem pride ludi :lol:



ale nie, ja by som povedal ze tu ludi nemozes nalakat, proste ten kto ma fajku si toto forum najde sam ked bude nieco chciet, aludi ktory nehulia tu asi tazku natahas, aj ked pokial viem tka huli vela ludi a tu ich je malo, tak asi len nevedia zapnut komp, holt moja vypoved,

neviem,podla mna s aneda urobit nic a vsetko ostatne je bud zbytocne alebo drahe, mne sa to tu paci tak ako to tu je
Mam to rad, aj vas
JamiROQaI
Light Star
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Poslaťod Mardy » Pia Jan 16, 2009 8:01 pm

Podla mna netreba nic, ako pisal JamiROQaI, teraz je to v pohode, kto ma zaujem o forum si najde bezproblemov.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod martinpn » Pia Jan 16, 2009 8:32 pm

no je ale mna stve ze niekedy za tyzden sa tu napisu 4 prispevky ze to ludi odradza ze sa tu nic nedeje
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod Semtexko » Pia Jan 16, 2009 11:14 pm

existuje spambot na pokec taky novy co aj funguje a kamarat ho nedavno stiahol a stym by si dala spravit dobra reklama ked napises nejaky text a das to poslat do kazdej miestnosti mozem sa ho spytat nato
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod martinpn » Sob Jan 17, 2009 12:10 am

no spytaj sa ho spytaj
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod garant » Sob Feb 21, 2009 8:12 am

mno ja som dnes rano na sklo do miesnosti pisal len to ze ak sa chcete dozediet nieco viac o vodnych fajkach, potrebujete poradit atd.hej tak ze nech napisu rp ze dam link a napisalo mi asi 10 ludi ale neviem ca sa us zaregistrovali a tom len par X napisal a dost ludi sa ozvalo tak aj vy ostatny by ste nieco take mohli napisat... a to bolo tak rano ked sklo stoji a takich miesnostiach co daake zapadakovske mesto tak stade mi ludia dlho aj pisali takze ked sa rano skor zobudite lebo vas smetiari ako mna dnes zobudia tak to skuste
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Lopuch113 » Sob Feb 21, 2009 8:29 am

njn ono ide aj o to ze moc ludi ani o vf nema zaujem je to cele o inom ako warez forum tam ludia su preto ze potrebuju stahovat ale tu chapes
Obrázok
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Poslaťod garant » Sob Feb 21, 2009 8:33 am

a zas vela ludi ma o vodne zaujem tak ty co maju tak sa zaregistruju mozno:D:D a zas daktori si to budu len citat a nezaregistruju sa alebo sa zaregistruju a nebude sa im chcet prispievat ale mozno sa najde ja dakto co bude aj prispievat leb treba viac spamovat
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Peter » Ned Feb 22, 2009 8:48 pm

Ja mam ten spamersky program, nastavite tam aku spravu chcete poslat, do ktorej miesntosti kolko krat atd. Ked ho niekto chce poslite mi rpcku na pokeci a poslem vam to mailom. Moj nick- base2
Peter
Light Star
 
Príspevky: 144
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 2:05 pm
Bydlisko: Ko?ice

Poslaťod martinpn » Ned Feb 22, 2009 8:57 pm

hej hej ja ho mam tiez dobra vecicka ale zdlhave to je malo ludi pride a skoro nikto sa neregistruje a neni aktivny
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod garant » Pon Feb 23, 2009 2:05 pm

noved aj stich ludi co si odomna link pitali sa nik nezaregistroval asi :r
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod NefroniK » Pon Apr 20, 2009 5:09 pm

Zalozit skupinu na facebooku, s nejakym vodnofajkarskym nazvom, ako homepage by mohla byt tato. Kto je registrovany sa prida. A potom uz vasim priatelom na FB ukazuje ze ste clenom, pripadne poradi sa pridat a ide to...
NefroniK
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Uto Apr 14, 2009 8:51 pm
Bydlisko: Praha - Košice

Poslaťod zany » Pon Apr 20, 2009 7:54 pm

podla mna je to velmi dobry napad a hlavne v dnesnej dobe ked je FB tak rozsireny...
zany
Beginner
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Str Mar 25, 2009 3:12 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod martinpn » Pon Apr 20, 2009 8:50 pm

dost dobry napad si myslim komu sa chce hordy dotoho bo ja to neviem
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Ďalší

Späť na Vaše nápady

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron