tabaky recenzie

Všetko čo by ste chceli zmenit na stránke ...

Moderátori: remus, wladas

tabaky recenzie

Poslaťod cartman » Uto Máj 05, 2009 2:21 pm

Mna tak napadlo, ze ci by nebolo vyhodnejsie robit hodnotenia tabakov v takomto style.

tj. nazov temy: znacka - prichut (napriklad: El Nakhla - Sheherezade Chocomint). Obsah by pozostaval z hlasovania (hodnotenia tabaku), obrazok obalu tabaku a kratka recenzia od autora temy. Dalsi by mohli taktiez prispiet svojimi recenziami, nazormi.

a taktiez by sa asi zislo vytvorit temu (oznamenie, dolezite) kde by bol zoznam s odkazmi - tato tema by bola zamknuta a bola by manazovana moderatorom.

bolo by to prehladnejsie podla mojho nazoru.

a teraz povedzte 10x za sebou "obrazok obalu alobalu" :)
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod zany » Uto Máj 05, 2009 3:24 pm

videl som to na jednom ceskom fore a cudoval som sa preco to nieje aj tu...
ten druhy napad, ake odkazy si myslel? na nejake uzitocne stranky ?
zany
Beginner
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Str Mar 25, 2009 3:12 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod remus » Uto Máj 05, 2009 3:44 pm

Cartman, super nápad.
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod martinpn » Uto Máj 05, 2009 7:39 pm

ok ked ste si vsimli ceske a toto forum ej skoro zhodne ja som to tiez videl ale nelubilo sa mi to moc ved anto je volna diskusia v tabakoch mozem dorobit dajte mi presne ako chcete nech to vizera halvna apodtemy vsetko spravim zajtra mam posledny zapocet potom sa uz ucim an skusku ale budem amt cas spravit vsetky zmeny ako poviete


ok tak
púodtema napr TABAKY NAKHLA
a v nej VYMENOVANE TABAKY AKO TEMY DO KTORYCH SA PISE takto to chcete?? tak mi napiste vsetky typy tabakov nakhla el ....... nech to mozem dat prichute si uz najdem alebo dajte aj tie
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod garant » Uto Máj 05, 2009 8:12 pm

hh to ceske forum je skoro rovnake ako toto nase a chcel som nam tam urobit reklamu ale som asi by sa aj tak kazdy cech nato vysral ked oni tam maju to iste
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod remus » Uto Máj 05, 2009 8:30 pm

Bude najväčší nadpis RECENZIE TABAKOV. V tom si vytvoríme napríklad Al Waha Banana Split. Myslím že netreba to rozdelovať na viac, bude to zas zbytočné, keď máš 10 príchutí od 1 značky, tak to deliť.

Jednoducho TABAKOVÉ RECENZIE
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod martinpn » Uto Máj 05, 2009 9:17 pm

a keby recenzie tabakov VElKY
podto el nakhla dalsia tema waha a tak tam si uz povytvarate co chcete a je
bo toto sa kludne moze robit vo volnej diskusii o tabakoch co si napisal nato aj bola vytvorena
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod cartman » Str Máj 06, 2009 10:05 am

zany píše:videl som to na jednom ceskom fore a cudoval som sa preco to nieje aj tu...
ten druhy napad, ake odkazy si myslel? na nejake uzitocne stranky ?

Mam to z toho ceskeho fora, svojho casu som tam chodil casto ;)

Ten "druhy" napad je o tom ze sa vytvori tema typu Oznamenie, Dolezite (a.k.a. Sticky na ang. forach) - ten sa zobrazuje vzdy na prvom mieste. V tejto teme by bol len jeden prispevok a to zoznam tychto recenzii (s odkazmi samozrejme).

Site admin píše:a keby recenzie tabakov VElKY
podto el nakhla dalsia tema waha a tak tam si uz povytvarate co chcete a je
bo toto sa kludne moze robit vo volnej diskusii o tabakoch co si napisal nato aj bola vytvorena

Tak som to myslel, islo mi len o to dodrziavat istu formu aby to nebolo barsjako. Teraz su tu nejake recenzie ale su dost nejasne a neprehladne hlavne ked do jedneho prispevku typu el nakhla zacne kazdy vypisovat ze "ja mam rad jablko, ja zas skoricu a treti zasa pivo" ;)

Dalsia moznost je poriesit to ako pisal remus sekcii tabakov vytvorit podsekciu recenzie kde by boli len a len recenzie. v sekcii tabakov by sa mohli rozoberat temy typu "vyschlo to", "ma to cudnu prichut je pokazena?" a pod.

Jednoduchsie to je riesit tym prvym sposobom samozrejme. Mne ide o to hlavne dodrziavat formu.
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod XtremeQTXX@Gmail.com » Ned Dec 20, 2009 11:03 pm

Podla mna by malo byt zmenene to hlasovanie nie od 1..5 ako znamka ale 0/10 .. 10/10 lebo aj tak vecsina pouzivatelou to pise na konci.

A maly by sa zrobit presne pravidla ako pisat recenzie na tabaky alebo uplne najlepsie by bolo urobit formu ktoru staci vyplnit(ak sa to da :D).
Naposledy upravil XtremeQTXX@Gmail.com dňa Ned Dec 20, 2009 11:11 pm, celkovo upravené 2
XtremeQTXX@Gmail.com
Light
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Ned Júl 12, 2009 11:40 pm

Poslaťod Maki » Ned Dec 20, 2009 11:08 pm

pokial viem, nic take na phpbb neexistuje.... formu si teda kazdy musi vymysliet sam....

co sa znamkovania tyka - snazil som sa presadit 0-10-10/10 ako to ma napr imdb pri hodnoteni filmov, resp aspon 0/5-5/5 ako csfd, ale cartman a potkan to chceli akurat naopak => ako v skole, hold neda sa nic robit
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod XtremeQTXX@Gmail.com » Ned Dec 20, 2009 11:13 pm

Mozno by sa dala urobit forma ktora by bola v pravidlach a pouzivatel by si ju skopiroval, alebo by sa mohol urobit topic 'forma' (ako zamknuty topic riadeny adminom) s ktoreho by sa to tiez len skopirovalo (myslim zeby to bolo prehladnejsie).
A o tich hodnoteniach (znamka alebo tak ako sa ho hodnotia hry/filmy) by sa mohlo zrobit hlasovanie :)
XtremeQTXX@Gmail.com
Light
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Ned Júl 12, 2009 11:40 pm


Späť na Vaše nápady

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron