Kosice nejaky zraz v tomto zimnom obdobi ?

Tu sa možte dohodnúť kedy, kde ...

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod Semtexko » Štv Jan 08, 2009 2:54 pm

no sak dobre aj ja som to vybavil len sa mi rozjebala vaza ta preto.a aj tak sme boli len traja s fora a si uz pocul kaktusove EP ?Co predava?:D som ho stiahol z dakade ked chces ta ti dam zdielat:D
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod mOrBiDuSone » Štv Jan 08, 2009 3:58 pm

pocul som snippet a mam dost ... ja mam tiez moznost ho stiahnut z netu ... predava za 200sk nieco co ma maximalne hodnotu 3Sk za CD + 10sk za podtlac + 5sk za tlac na obal ... to je dokopy 18sk ktore by som mu za to aj tak nedal ...
mOrBiDuSone
Light
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Ned Jan 04, 2009 3:14 pm
Bydlisko: Kosice

Poslaťod Semtexko » Štv Jan 08, 2009 6:45 pm

co ja viem ci z netu ved mne sa zda ze on to nikde na net nedaval a urcite by som to ani ja nekupil sak on je jaka kurwa ked si to tak zoberes tomi mu tam robil stranku pomaly dva roky ked ne viac jak ho vyzdvihol tou strankou plno veci mu postahoval a on nevdacny kkt tomimu ani nedal cd zato vsetko co pre neho urobil a este mu ho chcel predat dokonca jak som toto pocul mal som dost......ako pyta zato 150 sa mi zda ale zeby to bolo nieco extra tak to by som vobec nepowedal mozno 2-3 pesnicky su dobre ako co sa mi pacia aj to vdaku podmazu
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Predchádzajúci

Späť na Zrazy a stretnutia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron