Kosice nejaky zraz v tomto zimnom obdobi ?

Tu sa možte dohodnúť kedy, kde ...

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod cartman » Pon Nov 24, 2008 5:34 pm

ehm..podla mna to ma byt weed ;)
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod Semtexko » Pon Nov 24, 2008 6:00 pm

hehe tak si domysli keep smiling usmievaj sa fajc travu hehe:D:D to len tak som si tam dal co bolo v takom filme o hulicoch :D hhehehe:D
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod JamiROQaI » Pon Nov 24, 2008 7:03 pm

cartman píše:ehm..podla mna to ma byt weed ;)


tiez si myslim ze to ma byt weed :mrgreen:
Mam to rad, aj vas
JamiROQaI
Light Star
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Poslaťod Semtexko » Pon Nov 24, 2008 9:24 pm

dobre to je jedno co tam je heh zajtra idem do mesta tak sa pojdem spytat tam ku slonovi ci sa da a kebyze nie tak navrhujem este take tri pizzerie napr modenu tam by to mohlo byt celkom okey aj deseperado z vyvolenych tam robi a dost tazke flipi su z nim sme boli minule sadnut alebo este aj coca bamba ci ako sa to pise alebo ala-adin alebo este pri miklusovej veznici je jedna daco veznica nwm presne aky je nazov ale viem kde to je takze zajtra skocim pobehat co a ako a napisem vam to tuna
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod Mardy » Pon Nov 24, 2008 9:30 pm

Ok, ta pobehaj. A v Ala-adin maju vlastne fajky tak asi nedovolia nase,nie? v Cuca bambe maju dost male stoly a ked sa tam nasackujeme ta dame 3 fajky na stol a pitivo kam pojde? :D
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Semtexko » Pon Nov 24, 2008 10:10 pm

mne sa zda ze tam nemaju vlastne fajky ale nwm nebol som ta uz dlho len v lete co sme sedeli vonku v zahrade a tie stoly tak by sa spojili dve alebo tri no ved ja sa zajtra pojdem popozerat co a ako popytat a vyberem nieco dobre v modene by mohla byt sranda aj s despim :D
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod JamiROQaI » Pon Nov 24, 2008 11:12 pm

zatial s ami aktivita lubi :x:
Mam to rad, aj vas
JamiROQaI
Light Star
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Poslaťod Semtexko » Uto Nov 25, 2008 4:47 pm

takze bol som sa pytat zatial len u slona a v modene takze tam sa to neda neviem preco asi sa boja ze im tam daco popalime alebo nemal som vela casu takze zatial len dva ale este skocim do mesta sa poinformavat co a ako najlepsie by bolo keby niekto uz mal to niekde odskusane alebo by mal niekde nejakeho znameho.....ja sa este pojdem spytat tam kde som brigadoval cez leto je to tam celkom v pohode lenze sa tam menil majitel takze vam neviem powedat ci sa bude dat lebo viacery co tam robili stamat odisli ale zda sa mi ze niekto tam este ostal takze skocim tam este tento tyzden je to taka pivaren da sa tam dat aj pizza pivo kofola takze by to bolo celkom fajn len neviem ci tam este robi aspon niekto koho poznam.AK MATE NEJAKE MIESTO DAJDE VEDIET
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod Mardy » Uto Nov 25, 2008 7:18 pm

Cisto teoreticky by som mozno mal flek, je to na Tomasikovej, jak sa vychadza na Komenskeho oproti SPSE, Domino sa to vola, asi sa pojdem spytat, maju celkom velke stoly, akurat nic na jedenie tam nemaju, kofola poldeci za 5SK(ano, dobre citate poldeci) a pivo len Kelt 0,5l za 23SK. Cize ak by bol zaujem, je to taky malicky podnik, maju i kalceto.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Semtexko » Uto Nov 25, 2008 9:02 pm

tak ked nebude nic lepsie tak by sa slo tam ale lepsie by bolo nieco kde sa da aj nieco zjest neni tam moc vela ludii lebo po fajke dost vyhladnes:D ale ja sa este pojdem spytat ne viac miest takze nieco uz bude ale chod aj ty
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod Mardy » Uto Nov 25, 2008 9:20 pm

Tak casu dost cize ak nenajdes ta potom, ale podla mna by nemal byt problem aj keby sme prisli hned. V pohode obsluha.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod JamiROQaI » Uto Nov 25, 2008 10:22 pm

zatial sme ale furt len traja :lol:
Mam to rad, aj vas
JamiROQaI
Light Star
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Poslaťod Semtexko » Uto Nov 25, 2008 10:32 pm

sme minimalne 5-ti este nejaky dvaja moji kamarati co tiez maju fajky pojdu takze bude dost
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod Semtexko » Štv Nov 27, 2008 4:23 pm

NO takze chlapci takze mam dobre spravy.Bol som dneska v oriente s kamaratom na pizzu a on tam ma znameho casnika taky mlady typek v pohode som sa z nim zoznamil a ze moze sa tam doniest prostredie je velmi pekne aj stoly dost velke ked nas bude vela tak sa dve spoja su tam tam gauce da sa nato dobre rozvalit hehh:D jak v oriente viete take plachty hore na stropee neviem ci viete co myslim ale prostredie je dobre aj fajnu pizzu tam maju.takze 19 decembra by to mohlo byt tak o tyzden mozno aj skorej tam pojdem rezervovat stol takze kto by isiel?a este dajte cas o ktorej ja navrhujem o takej 6-tej by to bolo idealne alebo o pol 6
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod JamiROQaI » Štv Nov 27, 2008 5:01 pm

suhlasim,len ma zaujima ze ako daleko je to od stanice zeleznicnej :x:
Mam to rad, aj vas
JamiROQaI
Light Star
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Spisska Nova Ves

PredchádzajúciĎalší

Späť na Zrazy a stretnutia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron