Kosice nejaky zraz v tomto zimnom obdobi ?

Tu sa možte dohodnúť kedy, kde ...

Moderátori: remus, wladas

Kosice nejaky zraz v tomto zimnom obdobi ?

Poslaťod Semtexko » Ned Nov 23, 2008 4:31 pm

vidim ze tu uz dlho nic nebolo traja by sme uz boli prida sa niekto??len nevieme kde by sa to dalo usporiadat v nejakom bare alebo nieco take? :x:
Takze chlapci taka vec sa mi stala ze som rozbil sklo na vodnej takez asi s toho spona toho roku pokim si nesplasim nove sklo ale ak chcete mozte ist len vy.ja by som siel ale ta ked nemam teraz fajku mi to je dost blbe ist tam len tak a prizivovat sa na vas.Mrzi ma to ale tak sa stalo Sorry na novy rok uz daco budem mat tak nieco dohodneme uz na isto
Naposledy upravil Semtexko dňa Pia Dec 12, 2008 9:37 pm, celkovo upravené 8
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod JamiROQaI » Ned Nov 23, 2008 6:52 pm

prisiel by som, aj ked som zo snv :p

mam navrh u slona by sa to dalo urobit , som si vsimol ze tam amju take pekne velke stoly na hulenie :x:
Mam to rad, aj vas
JamiROQaI
Light Star
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Poslaťod Mardy » Ned Nov 23, 2008 6:54 pm

urco by som dosiel ;) Ziaden taky podnik nepoznam, cize ak mate uz dakde odskusane, pridem. :x:
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Semtexko » Ned Nov 23, 2008 9:40 pm

tak u slona by sa aj dalo daly by sme nejaku tu pizzu a tak len sa tam ist treba skorej spytat ci sa mozu doniest fajky
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod Mardy » Ned Nov 23, 2008 10:27 pm

Aspon sa zasa dacomu priucim a zlepsim svoje navyky. A kde je ten podnik U Slona?
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod JamiROQaI » Ned Nov 23, 2008 11:39 pm

dobre takze to ci si tam mozeme doniest fajky to by som nechal na nejakeho kosicana nech to zisti :x: a osobne ohladom terminu, mne to vyhovuje len tento vikend kedze dalsi vikend mams tuzkovu a dalsi mam dozvuky, takze bud piatok alebo sobota vecer, slon sa nachadza pri dome sv alzbety cize na namesti, je to taka stylova krcmicka s velkymy stolmi takze na nich mozeme nadrbat kopu fajek a este aj pivo s pizzou sa zmesti a nic nebude zavadzat, poprosil by som niekoho napr autora diskusie nech sa ujme velenia a nech povie cas a miesto, ucastnici sa uz dostavia tusim :du:
Mam to rad, aj vas
JamiROQaI
Light Star
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Poslaťod Mardy » Pon Nov 24, 2008 3:57 pm

Tak mne piatok bohate vyhovuje, ak sa tam nezdrzime do nejakej deviatej(nie ze by som mal vecierku, ale mam aj ine veci).
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Semtexko » Pon Nov 24, 2008 3:57 pm

tak co ja viem ze tak na rychlo to robit ja by som to spravil niekedy pred vianocami okolo toho 15-20 niekedy vtedy kedze ty mas stuzkovu a vsetky tie veci okolo toho zeby to nebolo len tak na rychlo zbuchane chapes ma urcite.a do vtedy by nas bolo urcite aj viac cim viac tym lepsie si myslim. tak u toho slona by sa aj dalo mozem dakedy tento tyzden sa ist tam spytat ze co a ako.ale napr v takej pasazi by sa dalo urcite raz sme tam doniesli dve fajky a nikto nic neprotestoval takze aj tam by sa dalo lenze to je len bar sa mi zda ze kuchyna ziadna ako u slona zeby sa dala nejaka pizza a pod.ked mate este nejaky lepsi napad napise :x:
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod JamiROQaI » Pon Nov 24, 2008 4:29 pm

ako nerozumiem preco si myslite zeby niekto este prisiel :lol: , ak by niekto na tomto fore chcel prist tak tu uz napise nie ?
Mam to rad, aj vas
JamiROQaI
Light Star
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Poslaťod Semtexko » Pon Nov 24, 2008 4:34 pm

tak vies nie kazdy tu chodi kazdy den ani ja obcas sem zajdem ked nemam co robit len teraz to cekujem castejsie vies.podla mna tak okolo toho 15-20 by to bolo idealne.....lebo piatok som dlhsie v skole a potom este mam aj autoskolu ako teoriu a ta mi uz konci a ke pridem domov piatok okolo 6-7 sa mi uz velmi nechce ist nikam a potom uz nebudem mat tu teoriu takze nejako sa to zariadi
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod JamiROQaI » Pon Nov 24, 2008 4:38 pm

okej tak ako 15-20 to vyhovuje aj mne, dajak to prezijem
Mam to rad, aj vas
JamiROQaI
Light Star
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Poslaťod Semtexko » Pon Nov 24, 2008 4:50 pm

Vianocny zraz hehe:P ale u slona by to bolo fajn pizza sa hodi k tomu:P nejaka pizzeria by bodla ja pojdem tento tyzden do mesta tak nieco najdeme aj s kamaratom kde to bude fajn
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod Mardy » Pon Nov 24, 2008 5:19 pm

Mne je to jedno kedy, hlavne aby bol dany datum vcas.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Semtexko » Pon Nov 24, 2008 5:21 pm

bude bude minimalne tyzden pred stretnutim
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod JamiROQaI » Pon Nov 24, 2008 5:26 pm

mam na teba semtexko este jeden kvescn, co do prdele je weet ?
Mam to rad, aj vas
JamiROQaI
Light Star
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Ďalší

Späť na Zrazy a stretnutia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron