Lockerz.com

Diskusia o všetkom len nie o vodných fajkách

Moderátori: remus, wladas

Lockerz.com

Poslaťod xblast » Sob Jan 30, 2010 9:38 pm

Zdravím,pošlem pozvánky na Lockerz.com

na tejto stranke môzte ziskat rôzne ceny zadarmo (za ptz body), ziadna klikacka, veci ako iPod, Wii, nejake hry atd., ziskate len za to ze tam raz do dna pridete a napisete nieco na otazku dna + pripravuju aj videa, hry, hudbu za ktoru tiez budete dostavat body...

napiste mi sukromnu spravu zo svojim mailom (najidealnejsi je gmail, maily ako azet a zoznam nefunguju) a ja vam poslem pozvanku
xblast
Beginner
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Sob Jún 20, 2009 4:33 pm

Poslaťod Maki » Ned Jan 31, 2010 3:31 am

detto - kludne poposielam pozvanky...

btw: podarilo sa ti uz stade nieco redeemnut?
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Mardy » Ned Jan 31, 2010 11:51 am

Taktiez rozposlem pozvanky :S

Zatial som nic neobjednaval ztamade za body lebo setrim na GH5 :) Ale zatim ani nefunguje ta nova sajta na objednavanie cize teraz to ani nejde.
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Maki » Ned Jan 31, 2010 1:58 pm

vcera o 22:00 bol redeem, ale kedze som kukal film, tak uz bolo zasa vsetko rozobrate ked som tam kukol
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Mardy » Ned Jan 31, 2010 10:57 pm

Jak zistim ze kedy je redeem? A kde sa vlastne dava? Lebo predtym ked som klikol na redeem hore na panely tak ma hodilo na stranku kde boli veci, ale teraz ma len hodi na stranku kde pisu ze coskoro sa spusti nova stranka na redeem ale stale nic...
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Maki » Pon Feb 01, 2010 1:50 am

redeem byva randomovo - nikdy nevies presne kedy - treba sledovat ich FB stranku - tam vyknu davat informacie kedy priblizne moze byt... a myslim,ze tento mesiac by mali uz lockerz spustat normalne, teraz to je len beta, tak by redeem mal byt stale ci co... aspon tak niekto pisal na jednom fore... uvidime
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod xblast » Pon Feb 01, 2010 1:55 pm

zatial cakam na email o potvrdeni z-listera, redeem som este nejako nevystihol :D
xblast
Beginner
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Sob Jún 20, 2009 4:33 pm

Poslaťod Andy » Pon Feb 22, 2010 4:44 pm

Pridavam sa ...a tiez s radostou poslem pozvanku...mail mi mozte poslat cez SS...ale na azet nie tam to nechodi

Tu su dokazy:
Obrázok

Obrázok
Obrázok
Andy
Beginner
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Pon Júl 27, 2009 5:24 pm
Bydlisko: Pata


Späť na Diskusia o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron