Na aké festivaly sa chystáte??

Diskusia o všetkom len nie o vodných fajkách

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod The Devil » Ned Aug 03, 2008 6:23 pm

Bol si na okey leto? Ja som sa chystal, ale na poslednu chvilu sa to zrusilo. :-(
The Devil
Light Professional
 
Príspevky: 151
Registrovaný: Štv Apr 17, 2008 6:59 am
Bydlisko: Kosice

Poslaťod mato63 » Ned Aug 03, 2008 8:49 pm

kurnik,preco to tak neskoro citam. :D Ja som bol tiez ,ale pri tých dazdoch vela toho by sa nenakurilo.
DoSka
mato63
Medium Star
 
Príspevky: 251
Registrovaný: Štv Mar 13, 2008 5:26 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod JackSparow2 » Ned Aug 03, 2008 9:58 pm

ja som tam bol aj pocas dazdou bol som uplne na sracky
Kdo huli nech huli, kdo nehuli nech cumi!
JackSparow2
Beginner
 
Príspevky: 36
Registrovaný: Sob Apr 26, 2008 9:12 pm
Bydlisko: Velka Lomnica

Poslaťod tomo-boss » Pon Aug 04, 2008 7:25 pm

ja som bol pernamentne na*ebany cele dva dni :D ale bolo v pohode. inak neviete ktory blazon behal v sobotu rano o siestej a blacal ze na festivale sa nespi? :mrgreen: mal som chut mu pustit jednu :lol:

btw skoda ze az tak neskoro pisete ze ste boli
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod big_lebowski » Pon Máj 18, 2009 12:13 pm

no a co ako to vyzera tento rok???
ja mam iste uz TOP fest zelena voda urcite poznate
dalej pohodicka , a beefreecko :smoke: , samozrejme na kazdom od zaciatku az do konca ako vzdy,{nad.bany od prichodu az do prichodu domov, :lol: :b }
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

Poslaťod cartman » Pon Máj 18, 2009 5:19 pm

chystam na pohodu...
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod mato63 » Uto Máj 19, 2009 7:54 pm

noo ja sa chystam na novarock do rakuska, mozno este local life, arctic monkeys vo viedni. staci. :D
DoSka
mato63
Medium Star
 
Príspevky: 251
Registrovaný: Štv Mar 13, 2008 5:26 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod zany » Str Máj 20, 2009 7:14 pm

ja by som chcel tento rok ist na nejaku poriadnu techno/house( party ale nemam prehlad o tom co sa kona na tuto temu tento rok, chystal som sa aj na sensation white v prahe ale nejak nato neboli financie:(
zany
Beginner
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Str Mar 25, 2009 3:12 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod big_lebowski » Uto Jún 16, 2009 7:52 pm

takze zajtra sa chystam ist zakupit listky na TOP festik, tento rok to bude dost pohodicke, uz len preto ze sa tam zase rozbijem :j m ale aj tak bude z coho vyberat, a ja len dufam ze sa nejakym sposobom premozem a nezaspim nadrbany dakde ... nechcel by som zmesakt napr SKA p :ozr: :kon: , kto sa chystate z fora??? mozno pozvem :kovboj: :ozr:
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

Poslaťod kemci » Uto Jún 16, 2009 8:45 pm

TOPFEST sa chystam, hned jak mi dojde vyplata kupujem listky :D ale vodnu na 100% neberem, bud by som ju stratil, rozbil alebo dostal nejaky iny skvely napad ako ju zmenit na nefunkcny kus skla, mosadze a keramiky
len este neviem ci mi to vyjde na oba dni :X
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Poslaťod big_lebowski » Uto Jún 16, 2009 8:56 pm

heh no to ma ani nenapadlo vodnu brat, za prve keby ju tam aj donesiem tak ju enstihnem za triezva nalozit a nachystat , nadrbany by som nenalozil ani piesok na lopatu, a keby ju aj nalozim tak ju skor rozbijeme ako roztahame a keby ju aj roztahame neni cas ju fajcit, tam sa chalsce a spi chlasce a spi , :p:
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

Poslaťod garant » Uto Jún 16, 2009 8:59 pm

a fajcili bi ju seeeci okolo :vodna:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod big_lebowski » Uto Jún 16, 2009 9:06 pm

to by ma az tak netrapilo, lepsia atmosfera atd. ale tak pozri si program festu, tam piatok zacnu o 14tej hrat a skonci sa nad ranom ked chcem byt aspon pri jednom staigi tak to je minimalka 12hodin trsat alebo pogovat, a ked rano lahnem do stanu{ak sa tam dostanem} tak stanem akurat tak pred vecerom na dalsiu skupinu, a dorana to iste cize tam nieje asi ani cas relaxovat.... ked sa uz od obeda hra...
PS ja idem stvrtok vecer s chalanmi{kamosi} a naspat nedelu poobede, nech si uzijeme aj pred piatkom pred zaciatkom festu heh,
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

Poslaťod garant » Uto Jún 16, 2009 9:09 pm

taketo kacie a aj chaty a oslavovacky a pod su namahave ale tak treba si uzivat zivota naplno kim zme mlady:D ja teras budem mat meniny konec roka este daaka chata stanovacka pripadne zase :b us teras si setrim peniaze aby som mohol prechstat ale tak ja nepijem ale ked tak riadne
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod big_lebowski » Uto Jún 16, 2009 9:15 pm

ja tiez tak , niesom nejaky notorik ze idem do hospody a dma si za jeden to nie, keby si sa popytal mojich kamosov tak vedia rozpravat co sme sa mi nahaluzili.... treba si uzit ale s mierou, sice ja to hovorim to je ironia... :cha ale tak pokial sme mlady a zdravi treba si trochu pokazit to zdravie....ked uz tak uz... to hovori za vsetko.
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

PredchádzajúciĎalší

Späť na Diskusia o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron