Čo vás dnes nasralo ?!

Diskusia o všetkom len nie o vodných fajkách

Moderátori: remus, wladas

Čo vás dnes nasralo ?!

Poslaťod remus » Uto Nov 23, 2010 9:27 am

Keďže zakladám topic, začnem teda aj s tým čo mňa vytočilo..

Včera kukám a umývam vodničku, korunky atď.. Pozerám na vortexík, a že aha, nejaká diera tam je zle vymodelovaná, čiže upchatá. Tak už viem prečo sa ťažko ťahalo.. Že prevŕtam ju nie ? Tak zoberiem vrták do železa 2mm tenučký a idem. 10 minút vŕtam a nič, obrúsilo to len boky - zväčšilo priemer diery, ale neodstránilo to čo je tam v strede. Tak zoberiem 3ku do panelu a vŕtam 5 minút pomaličky.. Nič, nič a zrazu jééb celý vortex v prdeli. Odletela celá stredová časť. Teraz si môžem pískať, alebo zalepiť lepidlom a potom ho fetovať.
Na to nadväzuje aj dnešná udalosť. Tak idem ešte včera že objednám nový vortex. A reku, že keď už idem objednávať zoberiem aj Nammorku. Dlho ju nemali, a konečne ju majú zas ! Ale je večer a poviem si, že objednám ráno. Ráno najprv pátram po login name a passworde. No nalogujem sa, listujem hadice - a po čiernej nammorke ako by sa zlahla zem ! Jednoducho ju nemajú v ponuke, pričom včera ešte mali. Ide ma trhnúť. Pri modrej je aspoň že neni na sklade, ale čierna sa vyparila..

Tak a teraz poďte vy..
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod POtkan » Uto Nov 23, 2010 10:22 am

na taketo vrtanie plati jedno - vysoke otacky

ja som uz toho rozbil vela, napriklad vazu k mojej temnej fajke po 2 tyzdnoch pouzivania (v tej dobe nezohnatelna vaza), vortex padol uz tiez 1 ;-)
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod wladas » Uto Nov 23, 2010 10:29 am

fuuuuha upravpvat keramiku....ziadna slava
kupil som Mya korunku a je zle vymodelovana spodna cast na tesnenie takze nahovno tesni

tak som skusal vypilovat ale nech pouzijem akoykolvek pilnik tak vobec to s tym nepohne

co sa tyka namorky tak to je normalne
nezvyknu mat dlho na sklade lebo predsa neni lacna takze sa nepredava ako teple rozky

ja som im napisal maila ze kedy budu mat...spytali sa aku farbu chcem a objednali pre mna
musel som ale 2 tyzdne cakat
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod cibalko » Uto Nov 23, 2010 11:55 am

Veru, s vrtanim keraniky ziadna slava. Ide to dost tazko. Trosku odveci - ja som nevrtal korunku ale chcel som navrtat diery do skridiel, aby som ich mohol upevnit na taky maly pristresok. Prva skridla vpohode, druha tazsie, a pri tretej som vrtal tiez asi 2 minuty a potom sa zalomil vrtak. A to boli kvalitne. Prvy padol 3mm vrtak. Ok, zoberiem 4mm, vrtam dalej. Dalsia zas vpohode, druha zas tazko. Neviem, ci nato netreba nejake specialne vrtaky, lebo 3 som zlomil a dva uplne zatupilo :lol:
cibalko
Beginner
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Str Sep 01, 2010 9:28 am
Bydlisko: Zilina

Poslaťod cibalko » Uto Nov 23, 2010 12:03 pm

Mimochodom ja som minule kupil Topmark Heavy 22. Objednaval som z Ciech od predajcu "salec". Takze som bol vyteseny, ked bola na ceste. On to objednava priamo z Egypta. Ked to prislo, tak som tiez bol dost vytoceny... vaza uplne ina ako mala byt, a v polorozbitej korunke bolo z piatich dier priechodnych len dve :lol:
Na moju staznost salec dodal len tolko, ze egyptaci to posielaju ako sa im chce. Hocijake vazy, niekedy pride telo uplne cierne, niekedy uplne zlate, a niekedy take, ako je vyobrazene. No a ku korunke nemal co dodat. Udajne sa na nich neda spolahnut v tomto. Nikdy nevies, co ti pride. Tak korunku som hned vymenil za mojho vortexa a vaza zatial ostava. Ale celkovo s fajkou som zatial uplne spokojny. Skusal som ju zatial len 2x. Je to totiz sko vianocny darcek :cha
cibalko
Beginner
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Str Sep 01, 2010 9:28 am
Bydlisko: Zilina

Poslaťod Maki » Uto Nov 23, 2010 2:05 pm

salec s tym nenarobi nic... ako to arabaci poslu, tak to je...
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod serverka » Uto Nov 23, 2010 2:25 pm

maki ako sa to vezme, ak je oficialny predajca a zakaznik o tovar v takomto stave/tvare nema zaujem musi tovar zobrat spat
serverka
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Uto Jan 27, 2009 3:26 pm
Bydlisko: mam

Poslaťod cibalko » Uto Nov 23, 2010 2:33 pm

Lenze arabaci to tak proste robia. Ked sa ti nepaci, nechaj tak. Nic s tym nenarobis
cibalko
Beginner
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Str Sep 01, 2010 9:28 am
Bydlisko: Zilina

Poslaťod serverka » Uto Nov 23, 2010 3:53 pm

no jo to ide tym padom potom na ukor predajcu, ktory to zobrat spat musi ale nema co dalej s tym spravit, no teda ze to preda este raz s original obrazcokom :-) (teda to by malo byt podla EU zakona takze predpokladam ze tie platia aj v CR :-) )
serverka
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Uto Jan 27, 2009 3:26 pm
Bydlisko: mam

Poslaťod remus » Uto Nov 23, 2010 4:09 pm

Hovorím, vŕtal som asi 10 minút 2mi vrtákmi do železa, skoro to ani nepohlo s tou keramikou..
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

a proc sis to koupil?

Poslaťod Maki » Pia Nov 26, 2010 9:33 pm

cibalko píše:Lenze arabaci to tak proste robia. Ked sa ti nepaci, nechaj tak. Nic s tym nenarobis


čus, tady salec, píšu přes kámoše, však jestli se ti nelíbila, tak jsi ji nemusel vzít, osobně jsi si ji vyzvedl a viděl jak vypadá, já fakt neovlivním jakou vázu arabáči pošlou a všechny eshopy mají ve VOP uvedeno, že fotky jsou pouze ilustrační a co se týče korunky, tak jsem nikdy neviděl rozdíl v tom že tam mám méně dírek, hlavně že táhne a ty heavy jsou úplně super a kupuješ vodárnu, aby vydržela a ne aby měla rovnoměrně dírky :)

a když zboží příjde přes eshop, tak má zákazník právo na vrácení zboží do 14ti dnů a s jinou vázou ji v ČR ani nekoupíš, tak jedině koupit novou vázu ;)

Přeji hustý dým, zrovna čadíme :x:
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod POtkan » Sob Nov 27, 2010 11:38 am

cibalko: nepochopim ludi co si osobne nieco pozru, zoberu to a potom sem hodia 'staznost'.
Topmarky su zname nestalostou, 'unikatnostou' vaz a myslim ze to vascina shopov pise priamo pri danom produkte
POtkan
Site Admin
 
Príspevky: 776
Registrovaný: Ned Jún 08, 2008 5:16 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod cibalko » Pon Nov 29, 2010 5:59 pm

Ja sa na nu nestazujem, nie to este na predajcu salec. Len ma trosku mrzi, ako to ti arabaci robia. Ked ponukaju nieco, co je naobrazku, tak to aj cakam, a nie nieco uplne ine. A co sa tyka tej korunky, tak to radsej nebudem komentovat. Ta bola dost odflaknuta :D Ale s fajkou som nadmieru spokojny, nemozem na nu nic zle povedat.
cibalko
Beginner
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Str Sep 01, 2010 9:28 am
Bydlisko: Zilina

Poslaťod Mardy » Pon Nov 29, 2010 11:05 pm

Momentalne ma nasiera moja skola (uz asi 2 mesiace, teda skoro cely semester :lol: ) a som nasrany aj sam na seba, ze sa nedokazem ucit a naprogramovat co treba :/
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod johnz » Uto Nov 30, 2010 6:56 am

mna dneska hnevaju vsemozne integraly, parcialne derivacie, diferencialne rovnice a podobne kofotiny.. tak mi prosim drzte palce na zapocte:)
johnz
Beginner
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Uto Júl 28, 2009 5:20 pm
Bydlisko: kosice


Späť na Diskusia o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron