Hulič-King17 a jemu podobni exoti a ich vyvoj na e-forach

Diskusia o všetkom len nie o vodných fajkách

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod Maki » Sob Apr 02, 2011 1:53 pm

serverka: ako pisem v prvom poste - obvykle taketo veci neriesim, ale fakt v poslednej dobe mam toho vela + ludia ma seru aj v reale, aj na nete a pri tomto mi uz rupli nervy...

co sa tyka zverejnenia sukromnych sprav - je pravda, ze on na to suhlas nedal, ale kedze tam niesu ziadne informacie ktore by mohli mat vaznejsi dosledok ci uz pre mna alebo pre neho(vek, cislo obcianskeho, cislo kreditky + pin atd atd), tak som nevidel dovod preco tuto "nevinnu konverzaciu" nezverejnit, nech vsetci vidia ako to je
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Hulič-King17 » Sob Apr 02, 2011 3:39 pm

:S :cha :r :cha :r :cha :r
Žiješ iba "RAZ" treba skúsiť wšetko....
Hulič-King17
Light
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Str Mar 09, 2011 9:47 pm
Bydlisko: Malacky

Poslaťod serverka » Sob Apr 02, 2011 6:18 pm

Hulic ty asi fakt nevies sam pochopit kedy je najvyssi cas konecne stichnut a viac sa nestrapnovat
serverka
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Uto Jan 27, 2009 3:26 pm
Bydlisko: mam

Poslaťod wladas » Sob Apr 02, 2011 7:11 pm

ale jasne ze pochopi...ked bude mat 19-20 rokov
takze si este dlho pockame :mrgreen:
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Hulič-King17 » Sob Apr 02, 2011 8:33 pm

wladas ty jebko staraj sa o seba mam viac rozumu než ty s makim dokopy xD a serverka mne je jedno nech sa riešim akurat to zomňa roby gadža xD ked ma berete do papule .... zavist !!! Proste riešte ma ubožaci zavidite že vy ste dole a ja som hore jebat vas do papule ! žebraci !
Žiješ iba "RAZ" treba skúsiť wšetko....
Hulič-King17
Light
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Str Mar 09, 2011 9:47 pm
Bydlisko: Malacky

Poslaťod wladas » Sob Apr 02, 2011 8:36 pm

maki ako ta moze niekto takyto nasrat
ja sa na nom paradne bavim :mrgreen:
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod serverka » Sob Apr 02, 2011 8:41 pm

POTKAN & CARTMAN!!! podla mna toto uz prekrocilo vsetke hranice, ban bez akehokolvek rozmyslania

nepochopim ako si moze niekto, kto v kazdom prispevku da aspon jednu hrubku mysliet, ze ma viac rozumu ako ktokolvek iny
serverka
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Uto Jan 27, 2009 3:26 pm
Bydlisko: mam

Poslaťod wladas » Sob Apr 02, 2011 8:49 pm

@serverka
lebo on je HORE a chudaci vsetci dole :D
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Mardy » Sob Apr 02, 2011 9:49 pm

To jak z tej pesnicky Idem Hore, Hore, Hore, Hore :D
Hulic-King17, ty zjavne ani nevies co to slovo gadzo znamena :mrgreen: :lol:
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Hulič-King17 » Sob Apr 02, 2011 10:18 pm

mardy xD ty si proste machr !!!! xD hej serverka ja chcem ban už som o to žiadal admina !!! :/
Žiješ iba "RAZ" treba skúsiť wšetko....
Hulič-King17
Light
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Str Mar 09, 2011 9:47 pm
Bydlisko: Malacky

Poslaťod Maki » Sob Apr 02, 2011 11:04 pm

mal som slabu chvilku ocividne... momentalne iba krutim hlavou a normalne ho lutujem... alebo skor jeho rodicov...

na chvilku sa znizim na jeho uroven... vopred sa ospravedlnujem za dalsie chvilkove zlyhanie

ty k***t vypiceny nedojebany, mam zavolat tvojmu otcovi nech ta dorobi este? ocividne ti totiz nieco chyba... naco ti je kurva nejaky ban? ked tu uz nechces byt tak sa neprihlas jednoducho, nezadavaj do browsera link "vodne-fajky.sk" a je to.. uz som ti to raz pisal... ale teba to ocividne bavi robit zo seba debila a vsetkym naokolo zvysovat krvny tlak... keby datum tvojej registracie bol 1.4.2011 tak ta beriem ako nejakeho trolla, ale to bohuzial nieje pravda...

koniec zlyhania...

ad admini... aspon vidime, ze s tymto forom treba daco robit ak chceme aby bolo akotak seriozne - 2 admini co sa tu 2-3 dni ani neukazu, forum stagnuje, ked som vam pisal pred hadam uz rokom ohladom prechodu na phpbb3 a nejakych vylepseniach atd, tak ste to hnali obaja dostratena iba... pokial viem, tak toto je jedine slovenske forum o VF a vy sa tu o to vobec nestarate...
If RAP is music then BALD is a hair color
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno

Poslaťod Merco » Ned Apr 03, 2011 12:16 am

Ja sa smejem a moc :mrgreen: :mrgreen:
Chlapče tebe ten hiphop škodí na rozum (ja som hore vy ste dole ,to može fakt len nejaký keket ako rythnus vymyslet )
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod Dali » Ned Apr 03, 2011 8:37 am

Merco, to si vvychytal :D :D :D

ja to tu tiez uz dlhsiu dobu sledujem a chalan ma ocividne problem sam so sebou...
(napisal som mu, ze ten co predava tabaky je z LM....spyta sa ma ,co je to LM.... poviem mu ze Liptovsky Mikulas.... a on odpise, ze to vie.....) tak ako dobre reku, fajn... :D

neviem, ako kazdy nech si hovori co chce, ale urazat ostatnych by tu fakt nemusel ... ale ked je raz niekto internetovy hrdina a pohonieva si pri kompe brko na tom, aky je onfrajer tak s ty mnezrobime nic... len by som mu vybavil stretko s Makim :D ze ci by mal odvahu prist sam ,alebo by siel s nejakou armadou 12 rocnych kumpanov :D

toť vše....

a ešte niečo: íííííííííí
:D:D
Dali
Light Star
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Sob Dec 11, 2010 12:02 pm
Bydlisko: Trstená

Poslaťod Merco » Ned Apr 03, 2011 9:43 am

Dali to tvoje ííííííí nechápem :-D ale jak sa hovorí vystihol si ,bola by cikánska ferovka :mrgreen:
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod Mardy » Ned Apr 03, 2011 10:37 am

Na to, aby to bola ciganska ferovka by ich muselo prist 23 :lol:
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

PredchádzajúciĎalší

Späť na Diskusia o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron