liecive kamene, cakry, sila myslienok

Diskusia o všetkom len nie o vodných fajkách

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod marci003 » Štv Aug 21, 2008 11:30 am

oks.. presiel cca tyzden :) "moja zlata ryza" aj "ignorovana" ryza sa drzia :)) zostavaju zatial prakticky cisto biele..

ale..

"hnusna plesniva ryza" uz o sebe dala vediet:
gramatiku na obrazku ignorujte prosim :)

Obrázok
marci003
Light Star
 
Príspevky: 132
Registrovaný: Str Júl 16, 2008 8:26 am
Bydlisko: Košice, Staré mesto

Poslaťod tomo-boss » Pia Aug 29, 2008 5:24 pm

moje obe ryze vyzeraju rovnako lebo som sa ani jednej neprihovaral :D takze ja odstupujem od experimentu
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod marci003 » Pia Aug 29, 2008 8:41 pm

no a co si potom vlastne s nimi robil? :D no ale je to skoda, ze s tym koncis.. som dufal, ze budeme aspon dvaja.. coskoro zverejnim nejake nove foto..
marci003
Light Star
 
Príspevky: 132
Registrovaný: Str Júl 16, 2008 8:26 am
Bydlisko: Košice, Staré mesto

ryža

Poslaťod Ivan » Uto Sep 02, 2008 4:17 pm

Ja tiež robím pokus s ryžou, dnes je tomu 1 týždeň a 1 deň. Zatiaľ žiadne výrazné zmeny, musím čakať ďalej. Len aby si vedel, že niesi jediný. A ty ako si na tom s ryžou?
Ivan
Beginner
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 4:12 pm

Poslaťod marci003 » Str Sep 03, 2008 10:21 am

no tak od tej foto co som poslal zatial ziadne vyraznejsie zmeny.. "dobra" je stale zdrava, "zla" je na tom podobne ako na foto, ignorovanu velmi nesledujem, ale tiez sa celkom drzi.. teraz sa stava zaujimavejsi moj druhy pokus, co robim subezne - pokus kde mam taktiez 2 flase s ryzou ale zaroven je tam aj voda.. v "dobrej" flasi je voda takmer uplne cista, priehladna.. v "zlej" je mutna, hore sa vytvoril akysi plesnivy povlak, aj vo vode daco plava.. este pockam par dni a poslem foto.. neviem ci to bude na foto az tak viditelne ako pri flasiach bez vody, ale rozhodne sa to prejavuje aj tu..

inak dobre vediet, ze teda este to niekto robi,.. aj kamoska mala vysledky ae kedze to kusa pomotala s menovkami a raz sa prihovarala tam kde nemala a opacne, tak sa rozhodla ze to zopakuje.. tak potom prispejem aj jej vysledkami..

inak, videl tu niekto film the Secret, t.j. Tajomstvo?
marci003
Light Star
 
Príspevky: 132
Registrovaný: Str Júl 16, 2008 8:26 am
Bydlisko: Košice, Staré mesto

The Secret

Poslaťod Ivan » Str Sep 03, 2008 11:33 am

Ja som ho videl, potom som pozeral názory na nete........ a tak som sa dostal po film What the bleep do we know.....tam som sa dozvedel o pokuse s vodou.....tak som googlil a youtube-oval.....a tak som sa dostal až po pokus s ryžou. Ty máš aký názor na The secret? Mne sa to páčilo. Teraz sa vždy zamýšlam či som si naozaj nejako pritahoval veci a udalosti v minulosti. Na pozitívne myslenie každopádne verím.
Ivan
Beginner
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 4:12 pm

Poslaťod marci003 » Str Sep 03, 2008 4:04 pm

ja som ho zatial nevidel.. ale citam jednu knizku na ktorej je vlastne zalozeny ten film.. je orientovana mozno o cosi viac nabozensky, takze film mozno bude lepsie.. ale chapem podstatu, teda cim sa ten film zaobera.. uz som to aj chcel vyskusat nejako ale zatial akosi nemam ziadnu vacsiu tuzbu, takze akosi na to kaslem zatial :) ale ked vychadza pokus s ryzou, vyzera to pomaly, ze vsetko je mozne ;)

ou a.. snazim sa nikoho nesudit (to som videl vo videach jedneho japonca, co uci tai-chi a pod. veci.. no proste, ze ked niekoho napr. odsudime, ze si to a to nezasluzi, moze sa na tom vymstit tym, ze ak mi budeme v podobnej situacii (ze napr. tu bude sanca, ze nam zvysia plat), tak ak s tym v podvedomi nebudeme stotozneny, tak "vesmir" zariadi, ze sa to tak nakoniec nestane.. no snad si pochopil :P.. ) a tiez sa snazim aj pozitivne vychadzat s ludmi, proste na nich hladat co mam rad.. a tiez, ak teda ma niekto vyslovene serie, tak jeho pritomnost ani nevyhladavam..

som sa rozpisal :D
marci003
Light Star
 
Príspevky: 132
Registrovaný: Str Júl 16, 2008 8:26 am
Bydlisko: Košice, Staré mesto

Secret

Poslaťod Ivan » Štv Sep 04, 2008 7:52 am

Ak by si si to chcel pozrieť, tu sa dá stiahnuť aj s titulkami:
http://www.jewel.sk/index.php?option=co ... elect&id=4

Heslo na otvorenie RAR: Angello_war-board.net
Ivan
Beginner
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 4:12 pm

Poslaťod marci003 » Štv Sep 04, 2008 10:46 am

ja uz to mam stiahnute, len som zatial nepozrel.. asi idem teraz ;)
marci003
Light Star
 
Príspevky: 132
Registrovaný: Str Júl 16, 2008 8:26 am
Bydlisko: Košice, Staré mesto

Poslaťod tomo-boss » Štv Sep 04, 2008 12:22 pm

no k ziadnej ryzi som nic neprejavoval a obidve vyzerali zhruba rovnako v dobe ked som pisal ze odstupujem od experimentu. odvtedy kazdej denne venujem asi 30 sekund a dost vyrazne sa zmenili. ta ryza nalavo je s nalepkou "HATE" a napravo "LOVE", podla coho dostavali aj davku emocii.

Obrázok Obrázok
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod marci003 » Štv Sep 04, 2008 6:35 pm

fiiha.. tak to je u teba vidiet este viac nez u mna.. zaujimave, ze aj ked si zacal neskor ("s posobenim") tak je to u teba vyraznejsie.. asi by som mal "pritvrdit"

alebo mas silnejsieho ducha :mrgreen:

inak, tie ryze by si mal drzat asi 30 centi od seba.. ale predpokladam, ze to len kvoli foto si ich dal k sebe..
marci003
Light Star
 
Príspevky: 132
Registrovaný: Str Júl 16, 2008 8:26 am
Bydlisko: Košice, Staré mesto

Poslaťod tomo-boss » Sob Sep 06, 2008 8:46 am

jj mam ich od seba na polici :D inak obe ryze su plesnive akurat tu zlu chyta volako do cierna
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod marci003 » Uto Sep 23, 2008 5:47 pm

experiment 2: vysledok

Obrázok

Obrázok


tak myslim, ze to hovori za vsetko :) detail tej plesnivej sa mi velmi nepodarilo.. zjavne nedobre svetelne podmienky a nekvalitn fotak :P
ale myslim, ze to jednoznacne vidno aj teraz :)

edit: som vymenil tu prvu fotku, lebo som dal omylom rozmazanu
marci003
Light Star
 
Príspevky: 132
Registrovaný: Str Júl 16, 2008 8:26 am
Bydlisko: Košice, Staré mesto

Poslaťod tomo-boss » Ned Okt 26, 2008 10:36 am

takze sme ukoncili vsetky testy a mozme dat vyjadrenie k vysledkom?
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod marci003 » Uto Okt 28, 2008 1:30 pm

no moj nazor je ze to funguje, dost dolezite ale je aby tomu clovek veril.. osobne este som na pochybach ci sa to da zovseobecnit, t.j. ci e to aplikovatelne iba na vodu, resp organicke veci, ktore vodu obsahuju, ci to s vodou nema nic spolocne a ide skor o akysi kvanotvy jav ked sa deje "to v co verime, ze sa stane".. to uz moze byt ale trochu problem nejako dokazat.. ako kamarat povedal, mozno by bolo zaujimave skusit to napr na hrdzaveni zeleza :mrgreen: .. tak teda neviem no


funguje to? ano
co je "to"? a, schopnost vody zachytit "pozitivnu/zivotodarnu" resp "negativnu/zivotberucu" energiu alebo b, schopnost myslienok ovplyvnovat tvorbu reality

vpodstate to b, by sa mozno dalo dokazat tak ze by viac ako jeden clovek pevne "veril", ze nic take nie je mozne, resp. ze obe ryze zhniju rovnako rychlo, zatial co by druhy clovek prevadzal ten experiment > ak teda vychadzame z toho, ze sa stane to co si "zela" vacsia skupina ludi..

tolko odomna.. snad to davalo zmysel (aj ked "to" vobec zmysel nedava ;))
marci003
Light Star
 
Príspevky: 132
Registrovaný: Str Júl 16, 2008 8:26 am
Bydlisko: Košice, Staré mesto

PredchádzajúciĎalší

Späť na Diskusia o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron