Off-topic

Diskusia o všetkom len nie o vodných fajkách

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod garant » Štv Mar 19, 2009 5:52 pm

to je nahovno tento off topic podla mna je lepsie davat zvlast tie temy potom sa to nemusi volat volna diskusia ale rovno off topic
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod remus » Štv Mar 19, 2009 6:45 pm

No hej. Teraz neviem kde je ktory offtopic.
To je akoby sme spravili 1 temu s nadpisom vodna fajka a setci by tam pisali co potrebuju.

Ved je tema od veci, pokec, tak preco.
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod mato63 » Štv Mar 19, 2009 8:38 pm

Garant ak chce kecat kludne, tak chod na Hojka, tam mozes kolko chces a o com chces.

Jedna vec je volna diskusia, ale druha, ze ked zalozis temu , vk torej prispeje max. 10 ludi, na kazdu vec o com premyslas, co ta napadne, bude tu toho velmivela a bude to neprehladne, na pokec sluzi OT, rovnako ako na inych forach, nevidim dovod to menit, Tu mozes diskutovat o hocicom, kot ma zaujem odpise...

Je ine ked sa urobi velka tema, auto-moto, drogy a pod.
DoSka
mato63
Medium Star
 
Príspevky: 251
Registrovaný: Štv Mar 13, 2008 5:26 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod garant » Štv Mar 19, 2009 9:02 pm

no v tom atomote sa zas vela nerozobera ties
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

co vas sere?

Poslaťod tomo-boss » Štv Mar 19, 2009 10:22 pm

mna sere momentalne vela veci
sere ma ze som dnes stratil mobil, sere ma ze zajtra musim ist do roboty, sere ma ze sa moj pes snazi podhrabat plot, sere ma ten zasrany sneh, sere ma ze som hladny, sere ma moj strajkujuci net, sere ma ze mam zavireny pocitac, sere ma ze som za 3 dni rozjebal tristvrte vyplaty, sere ma ze ma sere tolko veci naraz... a najviac ma sere ten pes lebo je to pubertalny doberman a ked ujde tak dohryzie pol dediny... a sere ma ze mam pokazenu fajku....ach to je krasny zivot :j
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod tomo-boss » Štv Mar 19, 2009 10:31 pm

a sere ma este garant, mam chut mu vymazat vacsinu tych zbytocnych prispevkov, lebo co prispevok to picovina
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod remus » Pia Mar 20, 2009 6:09 am

Fakt mas nejaku picnu naladku. Mna tiez zamrazilo v stredu na maturitach. Ze vypnem mobil nie, ale nebolo co vypnut. Nastastie bol doma.
Skusal si ho lokalizovat ? Napriklad Orange ma taku sluzbu,ze hladaj. Povie ti adresu vysielaca na ktorom ten mobil visi.
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod garant » Pia Mar 20, 2009 5:26 pm

Ja mam debilne priispevky a co hulk potom? ten sem pise totalne somariny
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Lopuch113 » Pia Mar 20, 2009 6:53 pm

ha pozeram ze sa dobre rozbiehate :-D mna sere ze mam po k.... veci do skoly porobit a este aj posahane zapoctovny setci seru na jeden tyzden proste mesiac nic a potom bum setci naseru zapoctovkya nemozes pomaly ani spat aby si sa na kazdu naucil a potom zas mesiac maju vsetci v pazi ci hodis do skoly a zas naseru na jeden tyzden zapoctovky kua ako keby sa nemohli dohodnut a dat ich postupne kua a sere ma ze nemam zensku a trcim na intraku a lezie mi to na mozog lebo nemam s akou "paru" vypustit :cha a seru ma daktori useri co sa snazia nahrabavat prispevky a pisu take picoviny ze sa mi az rozum zastavuje ked to citam kua to nevite porozmyslat skor ako napisete picovinu ? a garant nic v zlom ale fakt polovica tvojich prispevkov je cisty spam a poslal by som to to certa ani by si nestihol povedat nakhla a cco pises ze HULK pise este viac keketin tak to ako mas pravdu ten tiez ma asi dennu quotu podla ktorej musi denne napisat 50 postov a potom to ak aj vyzera jeden post vetia keketina ako druha kua bit strielat kastrovat a tabak vam zamknut do skrine a mozno potom nebudete pisat keketiny ale to ze som sa zviezol teraz na vas dvoch neznamena ze sa tu este vam podobny nenajdu ale tak vy dvaja este proste.... takze chalpci nepiste kazdu keketinu co vas napadne ale tak torcha aj realne rozmyslajte a este ma aj posrata fyzika sere 4 dni nespim ze sa ju ucim ako chuj a ten debil taky priklad sekne ze sme cumeli na to ako na zlateho kona kua vraj planety sa pochybuju po ekliptyckych kruzniciach a 1.1.2079 o 00:00:00 su zem slnko a mars v jednej rovine ze kedy budu zas v jednej rovien? ked pozname za aky cas obehnu slnko a to chcel aby sme napisali presnu hodinu a datum kua ako taku picovinu som v zivote nevidel kua a to by ma nesralo keby som sa kua aspon nezasral cely tyzden ze som ratal posrate priklady a on jeben taku picovinu ze by som ho do riti nakopal a hodil buzerantom nech ho rozjebu ako sirotu kua
ale inak som pokojny clovek :S
Obrázok
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Poslaťod garant » Pia Mar 20, 2009 8:07 pm

o tych ekliptykach sa aj my volaco ucime a presne aj otom obiehani zeme:D aj mna to sere 4tvorku som dostal lebo ten ucitel neviem preco ale nema ma rad a eset aj matikarka ma neznasa ale tu chaapem lebo tej nervy robom vecne :lol: ale inak si myslim ze ma maju ucitelia dari celkom :r a mna seree ze mi dochadza tabak pomali a aj uhliky ma us len 2 a sere ma eset to ze neveim kolko budem mat % z monitora a sere ma zopad osôb a to je asi setko nic ma uz nenapada a ba ze sere maa ze neviem co zajtra budem robit :lol:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Semtexko » Str Mar 25, 2009 7:20 pm

garant ta odpojili od netu ze tu uz nejebes tolko prispevkov??alebo ta to preslo?:D heh
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod remus » Str Mar 25, 2009 7:32 pm

Mu admin dal plugin, že zobere to každý 5ty príspevok :r
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod garant » Štv Mar 26, 2009 8:37 am

mal som pc dosraty :r le tak nebudem uz pisat somariny no ale hulka som tu riadne dlho nevidel a to ked on pride tak ina spust setky temi blikaju :j
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod HULK » Štv Mar 26, 2009 1:11 pm

do mna sa laskavo neobuvaj
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Semtexko » Štv Mar 26, 2009 3:01 pm

ved ma pravdu ta co :cha :cha :cha
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

PredchádzajúciĎalší

Späť na Diskusia o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron