Off-topic

Diskusia o všetkom len nie o vodných fajkách

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod NefroniK » Ned Máj 24, 2009 9:08 pm

No ja vzdy ked som chory tak mi chlast pomoze :cha
NefroniK
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Uto Apr 14, 2009 8:51 pm
Bydlisko: Praha - Košice

Poslaťod garant » Pon Máj 25, 2009 12:01 pm

no kebize si teras dam glg daakeho chlastu tvrdeho tak mi asi mandle odpadnu :r
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod NefroniK » Pon Máj 25, 2009 1:50 pm

Praveze ti to vydezinfikuje :lol:
NefroniK
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Uto Apr 14, 2009 8:51 pm
Bydlisko: Praha - Košice

Poslaťod Semtexko » Pon Máj 25, 2009 9:01 pm

chlapci nejako sucho to tu je.....dajak nic nikto nepise co vam je?uz ja garant je kludny nesvieti mi kazda tema ked tu pridem hehe:) :mrgreen: :mrgreen:
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod garant » Uto Máj 26, 2009 7:47 am

sak oto mi slo ze aka tu bude nuda bezomna
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod garant » Str Jún 10, 2009 3:02 pm

zajtra ideme na chatu ale z triedou a ze vodaro nesmie chybat :mrgreen: ale ideme z drbnutymi ucitelkami tak na to zatrhli a kamarat ma fajku asi 50cm velku tak tu asi len tak lahko neskryjeme tak ja vezmem moju a mam novu vazu by malo ist viacej dymu a moja splynie z bordelom take ucitelka by si nemala vsimnut :r ale mono aj kamarat vezme tu jeho a daako to skryjeme
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod big_lebowski » Str Jún 10, 2009 5:15 pm

haha to je nahodicka, ja idem tiez zitra na chatu na dve noci s triedou samozrejme taktiez s ucitelkou triednou {ktora je mimochodom dost drbla v tomto, polivica z ansej triedy am uz 18nast a ona ze nam nadrbe 3z chovania ak tam bude uz len pivo, samozrejme chalstu sa bere habadej haha, dako sa to potom vyriesi ak nacape}cize to bude taka nuda, aj aj som rozmyslal nad vodnou , ale nakoniec je to dost nerelane, lebo by ma asi dala zavriet za dilovanie drog a specilnych drogovych pomocok :j , alebo rovno by som dostal trest smrti kedze ona je taka posahana , raz som doniesol pavuka vtackara do skoly{20cm v nohach} co som niesol znamemu a ona ma obvinila z PASOVANIA EXOTICKYCH ZVIERAT a chcela volat zelenych na mna do skoly ale nakoniec sa to vyriesilo ze niesom paserak haha cize si domyslite aka je posahana :j :cha
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

Poslaťod Kexo » Str Jún 10, 2009 7:10 pm

toto znie ako nasa slovencinarka ::-/ , lenze ta by ti este povedala, ze si skaredy klamar, ze si tupy ako stena a ze ta nenavidi :lol:
Kexo
Light
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Sob Mar 21, 2009 1:56 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod cartman » Str Jún 10, 2009 7:28 pm

No a potom davaj vychovavat dnesnu mladez do takej skoly :)
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod garant » Str Jún 10, 2009 7:53 pm

kebyze idem ja zo slovencinakrkoua zaroven triednou a spolu z riaditelkou a este telocvikarom tak ty by nielen vodnu snami dali ale aj by si vypili:D
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Kexo » Str Jún 10, 2009 8:06 pm

tak telocvikar jasne :lol: co sme boli na lyziarskom tak bol cely cas taky rozbity, ze obcas nevedel ani zjazdit kopec :D
Kexo
Light
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Sob Mar 21, 2009 1:56 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod garant » Str Jún 10, 2009 8:07 pm

daktory ucitelia su strasny alkoholici:D od nas minuly rok jeden odysiel ale ten aj ces vyucovanie smrdel od vodky:D
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod big_lebowski » Str Jún 10, 2009 9:22 pm

haha vidim ze sa to tu pekne rozbehlo.... :r
ale ironiou je ze minuly tyzden boli prvacikovia {na strednej} na chate a im este triedna kupovala basy piva aj im to na aute doviezla ze aby sa s tym netrepali, tak si to porovnajte 15 ci 16nast rocne deti sa nadrbu ako telce so svojou triednou a my stary capajdaci budeme sediet pri ohni a spievat tramperske piesne uz to vidim, riadne gitarku si donesie asi v jednej ruke a pristroj na meranie alkoholu v tele v druhej,... :o ale pohodicka, rano si neumyjem zuby vydrbem politerku nejakej kvality a dychnem nanu nech ju rozj3b3 :j :cha , heh tak keby som ucitelom ja tak ma asi deti nabonzuju riaditelovi ze chlascem ako notak heh, ok nejako sa rozpisujem tam kde netreba ze :r

PS- ale aj tak vzdy ked si spomeniem nato ako ma obvinila s pasovania exotickych zvierat a spolupracu s mafiou tak to bola asi najvacisa haluz ktoru som kedy pocul :rit:
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

Poslaťod mato63 » Štv Jún 11, 2009 9:12 pm

Big_lebowski : toto je slusna kunda, nas nasa preistotu nikam neberie... jedine opekat,ale to berieme vodnu fajku. :)

Btw. ja by som ju zobral uz len kvoli tomu aby som jju nasral, dosledky budu potom, ale takym zenam to treba robit pre tu rozkos z nich ksichtov ktore robia... :D :g
DoSka
mato63
Medium Star
 
Príspevky: 251
Registrovaný: Štv Mar 13, 2008 5:26 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Semtexko » Štv Jún 11, 2009 9:21 pm

nas pre istotu nezoberuu nikde 33 hajzlov zobrat na starost to asi nikto heh:D ale dneska som isiel vyhodit staru hadicu ta ze ju rozrezem predtym rozrezal som ju pozeram no tolko hrdze som este ani nevidel asi pokope dost nechutne to vyzeralo z dnuka
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

PredchádzajúciĎalší

Späť na Diskusia o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron