Off-topic

Diskusia o všetkom len nie o vodných fajkách

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod garant » Pia Jún 12, 2009 10:29 am

no tak ako som ocakaval vodna nam musela aspon 1x spadnut mam ruku celu ohorenu 3 pluzgiere:D dalej podlaha a plachta:Dplachtu zme zahodili do lesa a podlahu si nik nevsimol to sa stratilo na takej hnusnej podlahe ale inak vodna nova sluzila dobre a dali si aj ty najveci slusaci s triedy mal som odst :mrgreen:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod big_lebowski » Sob Jún 13, 2009 11:51 am

zdravim, takze akurat som dorazil z chaty, rozbity som neskutocne, ako keby som prave dokopal zaklady na kostole :j

takze prejdem k chate, vodnu som nakoniec nebral ale zato kamarat ma zavolal na par vodnych :g a nudit sme sa nenudili, chlastalo sa neskutocne ucitelka mala chatku na druhej strane campu :cha cize paradickaaaa bola, nemam hlas vyhukany som ako radio....

ale tak toto ej celkom zaujimave , ta nasa triedna ma kurfa stastie , ked sme varili gulas nasla 10 stvorlistkov a zadrbala ze kto anjde viac ako ona moze si kupvoat chalst haha tak keby ste top videli my sme sa 20ti nadrbali do stredu luky a za 10minut sme mali 11stvorlistkov , my s kamosmi totalne dohaluzeny dohuleny na kasu sme hladali stvorlistky heh to bolo radosti ked som nasiel aj aj jeden :r
a nakoniec pohodicka ucka dovolial nakoniec aj pivecka kupit aj ona si drbla :smoke: a bolo suprovo takze tak...
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

Poslaťod garant » Ned Jún 14, 2009 7:06 pm

ale tak chaty su peckove riadne zazitkov kopa :L
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod big_lebowski » Ned Jún 21, 2009 2:10 pm

takze zdravim akurat som dorazil z chaty :b :o , zevraj bolo super kamosky spominali dnes rano... jedina vec ktoru chcem odporucit nebrzdite rum s pivom a nekonbinujte pivo+rum+ceresna+malina+ :g , dopadnete dost zle :j , len tolko teraz sa skusim dat dokopy a daco hodim do seba ak to zaludok znovu nevyvrati... :b :z:
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

Poslaťod garant » Ned Jún 21, 2009 2:13 pm

to patri ktomu aj na grcacky sa pohode spomina :r
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod big_lebowski » Ned Jún 21, 2009 2:24 pm

heh sak ja sa nestazujem :x: len konstatujem ... ale naozaj je to krute .... hlavne ta malina fuuj mi vydrapuje vkuse z toh0 :b :j
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

Poslaťod garant » Ned Júl 05, 2009 12:55 pm

jeb vcera zase zazitok asi 5 chlacov niem mohli mat 10 rokou isli ozraty po sasovej mozno neboli as taky ozraty ako sa dorbali ale preca a si mysleli ze aki su kapovia taky rapery v rovnych siltovkach a obtiahnutom obleceni:D...a o 10 min asi cca to je jedno osli dlasi chlapci v ich veku mozno aj kus starsi na bycikloch sa vozili no tak neviem kto bol veci frajer ci ty ozraty alebo pre nich mozno debilkovia na byckili podla mna boli zaujimavejsi ty na tych bycikloch
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod garant » Str Sep 02, 2009 4:17 pm

no co ako skola po 2 mesiacoch? ja mam perfeken pocity s 1. dna na strednej
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Semtexko » Uto Sep 08, 2009 8:35 pm

ja som uz pojebany maturant:D:D::D hehe ale tesim sa stuzkova a vsetko okolo toho .....a stvrtok skusky v autoskole no som zvedavy ci spravim drzte palce :smoke: :smoke: :smoke:
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod garant » Uto Nov 24, 2009 2:37 pm

http://bandzone.cz/proces v BB vysiel novy album podla mna je dost dobry ty co mate radi hip-hop cekujte a komentujte pripadne ale sem na forum
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Merco » Ned Nov 28, 2010 11:55 pm

fungovala by vodna faja aj bez vody ? :D teoreticky hej ne ? :D
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod remus » Pon Nov 29, 2010 6:32 am

Hej fungovala, ale dym by bol asi horuci, alebo minimalne teplejsi, a vsetok uhlik a bordel co konci vo vode, by si tahal do pluc..
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Merco » Pon Nov 29, 2010 3:36 pm

AHa,, neboj sa nejdem to skúšat niesom debil :D len tak ma to zaujimalo :D
Merco
SHISHA KING
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Pon Aug 16, 2010 5:46 pm

Poslaťod remus » Pon Nov 29, 2010 4:29 pm

Ale mohlo by to byť zaujimave - teply dym :D :D

Ale ja mám otázku. Skúšal už niekto dať tabak z vodničky do normálnej fajky :D Alebo do bonga :D ?
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod wladas » Pon Nov 29, 2010 6:42 pm

to ti fungovat nebude lebo nebude horiet
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

PredchádzajúciĎalší

Späť na Diskusia o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 5 hostia

cron