Halucinogenne legalne bylinky

Diskusia o všetkom len nie o vodných fajkách

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod mato63 » Str Jan 21, 2009 6:22 am

Ak by na smokeshope nemali, tak sa na kupit gold aj diamond 3G na onetwosold.sk (aukcie ) medzi fajciarskymi potrebami.
DoSka
mato63
Medium Star
 
Príspevky: 251
Registrovaný: Štv Mar 13, 2008 5:26 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod tomo-boss » Sob Jan 24, 2009 3:25 am

btw v nemecku to uz zakazali, cital som v novinach o tom, tak som sa smial :mrgreen:

ze to obsahuje nejaku latku velmi podobnu tetrahydrocanabinolu (THC) co je v marihuane
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod JamiROQaI » Sob Jan 24, 2009 8:42 am

jj,davali v televiznich ze SPICE zakazali, lebo ma podobne ucinky ako ganja a este aj dlhsie posoby,pekny magori, a na smokeshope pisu jake skvele bilinky to obsahuje :smoke: :smoke: :smoke: ou ,aspon mi je jasne ze preco to furt zo smouku stahuju
Mam to rad, aj vas
JamiROQaI
Light Star
 
Príspevky: 137
Registrovaný: Sob Okt 04, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Poslaťod mato63 » Pon Jan 26, 2009 12:30 pm

toto je Obsah: :P



Plážová fazuľa (Canavalia Maritima) - Užíva sa na Golfskom pobreží Mexika ako omamná vonná esencia. Semienka boli nájdené v kralovskej hrobke v Yucatane a Peru datovane od roku 300 p.n.l až do roku 900 n.l.



Modrý lotos (Nymphaea Caerulea a Nymphea alba) - Uctievaný starodávnymi Egypťanmi ako symbol počiatku života. Jeho kvety poznáme vďaka ich vzhľadu a opojným účinkom. Biely Lotos bol používany v prvej svetovej vojne ako anestetikum,ked ešte moderné anestetiká neboli známe.



Trpasličí klobúčik (scutellaria Nana) - Tato rastlina je známa medzi cherokézkymi indiánmi a ostatnými domorodými obyvatelmi Ameriky ako sedatívum a perfekným liekom proti úzkosti a nespavosti. Indian Warrior (Pedicularis Densiflora) - Kvety indianského bojovníka, používané Americkými kmeňmi pre ich narkotické úcinky. Táto rastlina je velmi zriedkavá a silná. Dlhé roky bola uživaná ako afrodiziakum, uvoľnovač svalov a taktiež ako účinné sedatívum.



Indiánsky bojovník (Pedicularis Densiflora) - - Kvety indianského bojovníka, užívané Americkými kmeňmi pre ich narkotické účinky. Táto rastlina je veľmi zriedkavá a silná. Dlhé roky bola uživaná ako afrodiziakum, uvolnovač svalov a tiež ako učinné sedatívum.



Leví chvost (Leonotis Leonuros) - Užívaný kmenom Xhosa a Hotentótskou kultúrou Južnej Afriky ako opojný a euforický prostriedok.



Maconha Brava (Zornia Latifolia) - Sušenú Maconhu používali Brazilský Indiáni ako vizionársku pomôcku.



Ružový lotos (Nelumbo Nucifera) - Ružový lotos mal veľký úspech medzi východnými naboženstvami. Indovia verili, že Brahma, boh sveta sa zrodil práve z kvetu ružového lotosa. Tento kvet sa používal ako vonná esencia, prípadne sa z neho varil čaj s mystickými a povznášajúcimi účinkami.



Sibírsky srdcovník (Leonurus Sibericus) - Používaný v Čínskej medicíne tisíce rokov pod menom "Yi Mu Cao" Taktiež uživaný v Brazílii ako populárna uvoľnujúca bylina.
DoSka
mato63
Medium Star
 
Príspevky: 251
Registrovaný: Štv Mar 13, 2008 5:26 pm
Bydlisko: Poprad

Poslaťod garant » Str Apr 29, 2009 3:02 pm

no ja som dnes na vystave kvetov kupil salviu tak popestujem kus a potom uvidim ze co to somnou spravy ale ze ta salvia musi byt dovoka a neviem ci moja je divoka
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod tomino221 » Str Apr 29, 2009 5:12 pm

Musi to byt Salvia divotvorna , dam sem aj link kde si mozes objednat 5 , 10 ,15x silnejsie ako doma vypestujes ale azked ho zasa najdem:) tu mate zatial videjko co to priblizne roby http://www.mojevideo.sk/video/f26/salvi ... vorna.html :smoke: :smoke:

nasiel som rovno de vam poslu uz vyrastenu 15-25 cm http://www.pricemania.sk/katalog/tropic ... 18453.html . 9€ cize fajnova cena , ale stale niewiem najst tu drhu kde su tie silnejsie uz vysusene
tomino221
Beginner
 
Príspevky: 30
Registrovaný: Pon Apr 27, 2009 3:41 pm

Poslaťod garant » Str Apr 29, 2009 5:51 pm

prboha dost kruty stav asi jebem nato take drogy ja zas nemusim
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod NefroniK » Str Apr 29, 2009 5:53 pm

Tak toto video je dost brutal. Toto by som asi neskusal :mrgreen:
:g
NefroniK
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Uto Apr 14, 2009 8:51 pm
Bydlisko: Praha - Košice

Poslaťod tomino221 » Str Apr 29, 2009 6:05 pm

Takze tak :) a precitajte si aj komentare ;)
tomino221
Beginner
 
Príspevky: 30
Registrovaný: Pon Apr 27, 2009 3:41 pm

Poslaťod mareksk » Str Apr 29, 2009 8:42 pm

jj je to dost silne ako vidim bola by halus sa dostat do toho 5 stadia co tam pisu ze stretnut sa s bohom ale bolo tam pisane ze moses zajst tak daleko ze sa ani nevratis takse nwm nwm :D
mareksk
Light
 
Príspevky: 82
Registrovaný: Pon Mar 23, 2009 3:28 pm

Poslaťod garant » Str Apr 29, 2009 8:46 pm

ze setko nemusi byt pravda ako stym programom ze co tam bolo ze ces sluchtaka sa androgujes ako svina a neslo to :mrgreen: ale tak vela ludi mi vravelo ze kadejake vidiny zo salvie ze chlapec sa rospraval z dymom stlpom a ze si podaval jointa z marleym ci jak s ato pise
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod NefroniK » Štv Apr 30, 2009 9:25 am

Taky stav mozes mat aj z :g
Kamos sa rozpraval so skrinou, dvermi ... nic vynimocne :D
Ja som sa raz brutalne bal takej makovo-tvarohovej buchty :D Kamosi ju do mna hadzali a ked sa ma nahodou dotkla tak som vrieskal jak dement :lol: :r
NefroniK
Light Star
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Uto Apr 14, 2009 8:51 pm
Bydlisko: Praha - Košice

Poslaťod garant » Štv Apr 30, 2009 1:52 pm

tak to si musle byt fajne zvarny ja som bol asi len takych naladickach ale pecka je ked sa smejes natom ze sa smejes a ujeby proste :smoke:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod mareksk » Štv Apr 30, 2009 8:15 pm

ja som rat ze som ete :g nemal a ani jakosi neplanujem . staci mi ze kamos je furt zhuleny :D jako prvy raz to bola haluz ale us mi to leze dost na nerv ked je skureny ... mno takse tak
mareksk
Light
 
Príspevky: 82
Registrovaný: Pon Mar 23, 2009 3:28 pm

Poslaťod garant » Pia Máj 01, 2009 8:21 am

no moj kamos byval ties kazdy den skoro zhuleny ale us stym pestala podla mna na :g neni nic take zle ked sa to pofajci len sem tam to je toiste ako s chlastom
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

PredchádzajúciĎalší

Späť na Diskusia o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron