gta4

Diskusia o všetkom len nie o vodných fajkách

Moderátori: remus, wladas

gta4

Poslaťod garant » Uto Feb 03, 2009 5:07 pm

no co paci s avam tato hra mate ju us vobec dajte sme nazori vase ja si to prave stahujem ale neviem ci mi to pojde vobec ale tak snat to pojde a ked nie such puk :r
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Mardy » Uto Feb 03, 2009 5:37 pm

Ja mam, ale na xbox. Dobra hra :punk:
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod remus » Uto Feb 03, 2009 5:38 pm

Mám to na PS3 už od 29,4. Presne na moje 17. narodky to vyšlo, takže musel som mať doma. Je to dobrá gamesa.
Najviac sa mi páči ten zruštený anglický prízvuk typu
vot iz jór próblm
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod garant » Uto Feb 03, 2009 5:41 pm

no seci to hovria ze ej to dobra hra tak dufam ze nebudem mat len ednu misu ze nasadnut do auta pod hodinu:D lebo neviem ako pc bude tahat:D :j
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod remus » Uto Feb 03, 2009 5:44 pm

Vieščo, po čase sa ti to začne zda stereotypné.
GTA ako štýl hry podľa mňa doslúžil. Lebo je to v podstate stále o tom istom. Odviesť sa niekam autom a zastreliť niekoho.
Ale tak dej je celkom dobrý. Najviac sa mi páči, že tvoje rozhodnutie v hre ovplyvní ďalší vývoj deju...
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod garant » Uto Feb 03, 2009 6:02 pm

ahaaa tak to tam asi bes slovenciny alebo cestiny ani neprejdem hej?
no a fakt je to stereotipna hra us o 1 je to to iste ale tak to setki hry su vlasne rovnake
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod remus » Uto Feb 03, 2009 6:24 pm

Prejdeš, neboj :x:
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava


Späť na Diskusia o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

cron