operovali vam dakomu uz koleno?

Diskusia o všetkom len nie o vodných fajkách

Moderátori: remus, wladas

operovali vam dakomu uz koleno?

Poslaťod Semtexko » Pia Feb 13, 2009 4:55 pm

cawte chcem sa spytat ci tu uz niekomu operovali koleno ze ake skusenosti stym mate lebo akurat dnes som sa vratil z nemocnice aj tak diskusia o vsetkom takze : :vodna:
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod Lopuch113 » Pia Feb 13, 2009 5:02 pm

no ono zalezi na tom co operovali a ako operovali je rozdiel ked ti napr laparoskopicky vyberu meniskus alebo ti normalne pod narkozou operuju potrhane slachy a vazivo a chrupavku takze to si dost nejasne napisal :cha
Obrázok
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Poslaťod Semtexko » Pia Feb 13, 2009 6:00 pm

mne to robili atrtoskopicky a plastiku vezu nic mi tam nevyberali ale naopak mi tam jebli novy vez ktory mi zobrali tam blizko od pistali aby si bol v obraze a co je ta laparoskopia?a bol som pod narkozou
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod Lopuch113 » Pia Feb 13, 2009 9:23 pm

no tak to mas blbe potom :-D laparoskopia je ze ti sparia dve male cca 3 cm diery v kolene a cez ne ta "operuju" no ale kedze ty si mal nahradu vaziva tak si to mal o hodne komplikovanejsie a rekonvalescencia bude dlaha PS: co sa ti vlastne stalo ?
Obrázok
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Poslaťod Peter » Pia Feb 13, 2009 9:38 pm

Neviem ci su prave male 3cm dierky
Peter
Light Star
 
Príspevky: 144
Registrovaný: Pia Apr 11, 2008 2:05 pm
Bydlisko: Ko?ice

Poslaťod Semtexko » Pia Feb 13, 2009 10:13 pm

tak ako vidim ty sa v tom nevyznas uz duplom artroskopia je to ze tam mam dierky asi na jeden steh a ziadne 3 cm ako ty howoris:D:D:D:D:D:D a akurat jednu asi tak trojcentimetrovu odkial mi brali slachu zeby mi to mohly dat miesto vezu:D:D taze vidim ze sa vyznas:D :cha :cha :cha :cha a staloo sa mii tak futbal viete noo na zapase tuto sezonu sme az traja spoluhraci posli ako s kolenami taze tak no:D
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod Lopuch113 » Pia Feb 13, 2009 10:30 pm

ja som pisal laparoskopia ze su 3cm dierky nie artroskopia .. to som moc nepoznal mas pravdu ale laparoskopiu poznam mama mala potrhane slachy v kolene tak jej to riesili tymto sposobom
Obrázok
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Poslaťod Semtexko » Sob Feb 14, 2009 3:34 pm

a mala aj tvoja mama potom opuchnute to koleno co jej robili nevies?ako po operacii
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod Lopuch113 » Sob Feb 14, 2009 3:48 pm

no ja som jej nan nepozeral lebo ho mala obviazane a v ordinacii som snou nebol nikdy ale ako maly opuch je normalny to je bezna reakcia ale pokial to je vetsie moze to byt nadmerne tvorenie vody a jej nasledne slabe vstrebavanie sposobene infekciou alebo zapalom a to moze byt potom problem
Obrázok
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Poslaťod Semtexko » Sob Feb 14, 2009 6:50 pm

to je jasne ze je opuchnute lebo je to zasah do organizmu ked ti vrtaju krizom cez koleno som dostal take inekcie co si mam pichat proti zrazanlivosti krvi ale to koleno opuchne tak viac ked ho namahas ale ked zacnes napinat stehenny sval tak sa ta krv s tamat vypumpuje
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))


Späť na Diskusia o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron