neviem ako to nazvat

Diskusia o všetkom len nie o vodných fajkách

Moderátori: remus, wladas

neviem ako to nazvat

Poslaťod Semtexko » Sob Feb 21, 2009 9:30 pm

co sa mi teraz stalo:D ale suvisi to s vodnou fajkou tak sa nudim tak vam to tu napisem.Urcite to kazdy pozna pred chvilou mi jedna slecna odpise na sms po troch tyzdnoch a pritom furt ignore ked sa jej ozvem bud na pokeci alebo nejak inak tak a zrazu je mila a vsetko tak hned mi doslo o co ide.a prislo nato ze ci jej nepozicam vodnu fajku.ako jasne kebyze sme kamarati v pohode ale pise len ked daco potrebuje?tak toto nie. aky je vas nazor?
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod Edon » Sob Feb 21, 2009 10:13 pm

ukaz jej kto je panom :P keby je na mne asi by som sa z toho nejak vykecal ale priamo by som jej asi nepisal ze NEDAM TI JU A BASTA :D
Edon
Beginner
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Ned Feb 01, 2009 10:40 pm

Poslaťod Semtexko » Sob Feb 21, 2009 10:21 pm

ved tak som aj spravil nebudem to obkecavat
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod Lopuch113 » Sob Feb 21, 2009 10:31 pm

no ja som mal tiez podobne skusenosti teraz na vysokej jednym casom som sa trocha spriatelil s jednou babou zo skoly a potom nic mesiac proste ignoracia a potom prisli zadania bolo treba robit programi tak zrazu sa hned zacala kamaratit tak som jej srovo povedal ze so mnou vyjebavat nebude :-D nasrala sa samozrejme na mna a potom sme zas nehovorili spolu cca mesiac a potom sama prisla za mnou ze bola krava a ze sa chovala ako hus ked ma chcel vyuzit a od tej doby sme uz dobry kamosi
Obrázok
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Poslaťod garant » Ned Feb 22, 2009 8:36 am

ja zas milujem ked si dakto robi srandu ze mam domacu virobu ze to nemoze fungovat a potom to viskusa ras a ide to samozrejme a potom sa je*e kazdy den kumne


GARANT! Nauc sa gramatiku! Nikomu sa to nechce opravovat*mato63
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva


Späť na Diskusia o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

cron