drogy

Diskusia o všetkom len nie o vodných fajkách

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod nZL » Ned Feb 07, 2010 4:35 pm

Skade ste kupovali tie extrakty? Dajte nejake overene onlineshopy dik
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod Jozefo » Pon Feb 08, 2010 11:42 pm

Ja ti v tomto neporadim, ja som to mal od typka :D

Ale co som pocul ze v cechach su nejake e-shopy na tieto legalne omamne latky...
Jozefo
Light
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Sob Jan 16, 2010 1:43 am

Poslaťod maher787 » Uto Feb 09, 2010 11:18 am

Pre všetkých šalvia nie je legálna omamná látka na požívanie (fajčenie...) je tak isto nelegálna ako hocičo iné ako aj tráva. Šalvia je legálna na výskumné účeli preto sa dá "bežne" zohnať ale keby niekoho načapali fízli ako hulí šalviu má stoho taký istý prúser ako pri iných omamných látkych nelegálnych. a dá sa to zohnať na českých e-hopoch to si bez problému vygúgliš väčšina znich sú poctiví obchodníci ktorý ti objednané zbožie pošlú ako majú a nebudeš mať v sáčku len natrhané noviny :mrgreen:
maher787
Beginner
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Štv Júl 30, 2009 7:32 pm

Poslaťod vegget » Uto Feb 09, 2010 11:38 am

napr v tomto shope najdes celkom zaujmave veci

Kód: Vybrať všetko
http://botanic.cz/smartshop/cs/Default.aspx
vegget
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto Júl 21, 2009 6:25 pm

Poslaťod Mardy » Uto Feb 09, 2010 3:01 pm

Salviu kupis aj na slovenskych strankach bez problemu. Ako rastlinu tak aj extrakty a listy. Dost pochybujem ze by ich len tak predavali keby to bolo protizakonne...
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod Jozefo » Uto Feb 09, 2010 10:12 pm

maher787 píše:Pre všetkých šalvia nie je legálna omamná látka na požívanie (fajčenie...) je tak isto nelegálna ako hocičo iné ako aj tráva. Šalvia je legálna na výskumné účeli preto sa dá "bežne" zohnať ale keby niekoho načapali fízli ako hulí šalviu má stoho taký istý prúser ako pri iných omamných látkych nelegálnych.


Ukaz mi zakon kde to je. Salvia nie je klasifikovana ako ilegalna latka a bola posudzovana starostlivo. Nakoniec usudili ze nie je nelegalne ju mat a ani uzivat... V SR a CR to tak je v zakonoch.
Jozefo
Light
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Sob Jan 16, 2010 1:43 am

Poslaťod maher787 » Uto Feb 09, 2010 11:45 pm

je to napísané na príbalovom letáku keď si ju objednáš od solídneho zdroja a je tam písané že extrakto ktorý máš určený len na výskumné účeli a požívane je tresntné ...

Šalvěj divotvorná ani salvinorin A nejsou uvedeny mezi omamnými a psychotropními látkami zařazenými do příloh zákona o návykových látkách (zák. č. 167/1998 Sb.), platného v ČR. I přesto mohou být některé formy zacházení s touto psychoaktivní látkou - např. prodej či jiné způsoby rozšiřování - v ČR trestně postižitelné podle platných právních norem.

Ustanovení § 188a trestního zákona, postihující „šíření toxikomanie“, se totiž vztahuje nejen na omamné a psychotropní látky uvedené v přílohách zákona o návykových látkách, ale na všechny látky „způsobilé nepříznivě ovlivnit psychiku člověka nebo jeho ovládací nebo rozpoznávací schopnosti nebo sociální chování“. Tomu, kdo „zneužívání“ takové látky „podněcuje nebo šíří“, může být vyměřen trest odnětí svobody až na 3 roky nebo (pokud spáchá tento trestný čin např. prostřednictvím tisku či internetu) trest odnětí svobody v trvání 1 až 5 let. Z právního hlediska je v takových případech rozhodující prokázání úmyslu šířit či podněcovat užívání dané látky pro její psychoaktivní účinky.

celí článok http://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0alv% ... vorn%C3%A1
maher787
Beginner
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Štv Júl 30, 2009 7:32 pm

Poslaťod kompotNB » Pia Mar 05, 2010 11:31 am

salvia no tak to je koniec:D...kamarat pestuje na chate asi pol roka a uz ma nejaky 20 rastliniek:p...skoda ze su stoho take kratke stavi:(...ale mam spoluziaka spolusediaceho ktory permanentne cez kazdu velku sa ide sfajkat...on od svojich 15 neabstynoval viac ako tyzden aj to bol z rodicmi na dovolenke aj tam si nieco zohnal:D:P...a uz ma skoro 18:D...troska zmeteny chlapec:D
kompotNB
Beginner
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Sob Feb 27, 2010 9:06 pm
Bydlisko: BB/NB

Poslaťod AssA » Pia Mar 19, 2010 11:43 am

Hi everybody. Can you advise where foreign guy can buy legal smoke mix (like Spice) in Bratislava? Is it a problem?
AssA
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia Mar 19, 2010 11:35 am

Poslaťod KiLLeR8 » Pia Mar 19, 2010 1:00 pm

KiLLeR8
Light
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Pia Feb 26, 2010 6:24 pm

Poslaťod AssA » Pia Mar 26, 2010 11:22 am


Thanks
AssA
Beginner
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia Mar 19, 2010 11:35 am

Predchádzajúci

Späť na Diskusia o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron