drogy

Diskusia o všetkom len nie o vodných fajkách

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod HULK » Uto Mar 17, 2009 5:48 pm

Lopuch113 píše:no vidis a keby si nefajcil ked si mal 12 tak dnes by si vedel ze tyzden sa pise s Y a argument ze ona chcela to ako nemam slov na to si myslim ze mas dost rokov a dost vysoke IQ nato aby si vedel ze ked chce neznamena to ze jej to mas dovolit
mate vy problemy s tym jeho pravopisom
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod garant » Str Apr 01, 2009 3:14 pm

no dnes prisli vysledku slovencina 70% a matika 60% :S
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Lopuch113 » Str Apr 01, 2009 6:29 pm

to ti co za zhulinci opravovali? :g
Obrázok
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Poslaťod garant » Str Apr 01, 2009 7:19 pm

no ties osm sa cudoval z matiki som cakal daakich 40% ale mam 60 to je iny brutal neviem ci nepojdem rovno na karlovu univerzitu :r
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod HULK » Štv Apr 02, 2009 4:35 pm

asi mas fakt viac stastia jak rozumu :x:
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod garant » Štv Apr 02, 2009 5:19 pm

asi hej :mrgreen: ale tak co aj to treba mat obcas a ja fakt niesom stych stastkarov 1x co sa mi daco podarilo
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod garant » Str Apr 22, 2009 1:55 pm

skusali ste uz fajcit majoraanku?
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod tomo-boss » Str Apr 22, 2009 6:30 pm

majoranka je humus, skusal som...strasne stipe, ale mokre ihlicie ked hori. a z tej sloviny by som ti dal hned dakych 20%. to si ako pisal? presne naopak ako si chcel dat??
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod garant » Str Apr 22, 2009 7:18 pm

nie ale tam vobec nebolo i\y... ja som dnes chcel vyskusat kotol na bongo tak som zosrandy dal majoranku kotol siel a ten dym mi bolo luto len tak vypustit tak som ho stiahol ale hnusne to stipalo a stav tiez ziadny ale mozno by toho trebalo viac
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Lestat » Str Júl 15, 2009 4:12 pm

:g :smoke: Tak ja som stary zhulenec :smoke: :g
Ale tak vztah mam k tomu asi ako k bryndzovym haluskam. Proste ked su, tak sa ich neviem dojest, furt by som ich zral. No a ked nie su, tak mi to nejaky problem nerobi, kaslem to, nepotrebujem to. Sem-tam dostanem chut, ale tak co, si necham zajst, nezblaznim sa z toho :-)
A ostatne? Z ostatneho som skusal iba ak alkohol (ale ten mi nechuti, radsej si zahulim), cigarety, rajsky plyn (bombicky do slahaciek :mrgreen: ) a salviu. Okrem cigariet a alkoholu to boli iba jednorazove zalezitosti, len som si to vyskusal. Este by som chcel skusit hubycky. Okrem toho absolutne nic, zvyskom opovrhujem tak, ako sa len da. Nechapem ako si niekto moze znicit zivot napr. heroinom :b
Lestat
Beginner
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Str Júl 15, 2009 1:00 am
Bydlisko: Siladice

Poslaťod garant » Str Júl 15, 2009 9:00 pm

jeden typek odnas si ties jebal drogy tvrde a otec mu po dlhom cas enato prisiel a na pol roka bol het na lieceni a ked prisiel us pohode nechcel drogy ale zas sa nato dal o zas nahovorili asi a zas sa ide liecit ale tak to neni nic nove pod slnkom takyto pripad :S
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Jozefo » Ned Feb 07, 2010 1:35 am

No musim sa k tejto teme tak isto vyjadrit...

Pacilo sa mi prirovnanie travy k bryndzovym haluskam, mam k aj k tomu aj k tomu rovnaky vztah a to su bryndzaky moje najoblubenejsie jedlo :D

Este Salvia divotvorna zopar krat... K tomuto by som napisal ze to vobec nie je ako trava, mozno sa jej to podoba ako tu uz bolo spominane, ked to huli amater a da si slabo... Je na to presny posup, podla sily koncentratu atd...
Inak Salvia je legalna droga.

Co sa tyka celkovo temy, odporucam si precitat knihu "My, deti ze stanice Zoo". V pripade ze nemate radi tvrde drogy, uz ich nikdy nevyskusate, ale ak ste drogovo zavisli, tak vam to moze aj spravit chute, ako sa pisalo v knizke "Bila smrt"...

A co sa tyka este travy, mam viacero skusenosti ze hlupy clovek je z toho vypatlany a inteligentny nie...
Jozefo
Light
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Sob Jan 16, 2010 1:43 am

Poslaťod nZL » Ned Feb 07, 2010 2:19 am

HULK píše:to je blbost ze ked ju fajci amater.. ak je niekto kto nefajcil travu tak moze kolko chce skurit salvie a nic.. ked si das prvu davku travy.. nemas stavy ale oslabia sa ti bunky kt odburavaju thc a tak sa uplne znicia.. az potom mozes mat nejake ucinky zo salvie :g


Sorry ale toto co pises su bludy jak svina. Za prve "bunky kt odburavaju thc" tym myslis asi receptory co su proteinove molekuly ktore k sebe mozu naviazat ine molekuly. Kazdy druh receptoru reaguje len na urcity druh molekul. Psychoaktivne latky ako THC (Cannabinoidy) v trave sa viazu na receptory CB1 a CB2. Salvinorin A sa viaze na KOR (kappa Opioid receptor) cize to ci niekto mal predtym travu alebo nie je uplne jedno.

Salvia je kategoria sama o sebe, pretoze reaguje na ine receptory ako trava a ine receptory ako ine halucinogeny (LSD, psilocybin - hribiky, meskalin atd). Okrem toho to je jedina latka ktora nie je Alkaloid a reaguje na KOR takze to je vazne unikatna latka, uplne odlisna od vsetkych ostatnych.
nZL
Medium
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Str Jún 10, 2009 7:55 pm
Bydlisko: Brussels (Belgium)

Poslaťod maher787 » Ned Feb 07, 2010 2:38 am

Tak tak salvia je úplne jedinečná lebo má účinky ako niektoré silné drogi ale poškodenie organizmu je nulové napr tráva spôsobuje degradáciu určitých bielkovýn v mozgu čím starí stým začneš tým menej preto ie je vôbec vhodná pre deti (18-) ale salvia tá spôsobý "halušky" a 20 min po užití ti ju prakticky ani nenamerajú ...
ináč moja doga je jazda autom a internet ja keď idem poriadne sa preveziem mám v krvi tolko adrenalínu že je to lepšie ako hocičo ine :D
maher787
Beginner
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Štv Júl 30, 2009 7:32 pm

Poslaťod Jozefo » Ned Feb 07, 2010 12:16 pm

Jo jo, aj ja mam rad tu jazdu autom. No nie je zabava ako zabava.
Jozefo
Light
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Sob Jan 16, 2010 1:43 am

PredchádzajúciĎalší

Späť na Diskusia o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron