drogy

Diskusia o všetkom len nie o vodných fajkách

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod Lopuch113 » Pon Mar 09, 2009 10:01 pm

no nevim moze sa ti to proste zapacit a svihne ti stojo a ani nevies ako a budes zavislak a uz ani nebudes vediet ake i/y pouzit v slovach :cha (zeby mi to dakoho pripomínalo ?)
Obrázok
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Poslaťod garant » Pon Mar 09, 2009 10:04 pm

nezacinaj stim zaas us som si zato toho vitrpel dost:D ale tak kamarat to us odleta fajci a pohode nevidno to nanom ale tak je to navikove asi aj on je us asi nato naviknuty na neviem an kazdeho to inak posobi
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Lopuch113 » Pon Mar 09, 2009 10:07 pm

no sak ja len tak aby si vedel ze este si moc neporiesil kde ake i/y ide :cha ale ak chces radu tak ked si si neni isty tak pouzi google jednoducho to tam napis a hned zistis ake i mas dat tak to robil jeden moj kamos a pomohlo mu to lebo ked pozeram na tvoj predchadzajuci prispevok tak v ani jednu vetu nemas dobru :cha ale ako mne to v podstate neprekaza tak kludne pokracuj :x:
Obrázok
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Poslaťod garant » Pon Mar 09, 2009 10:09 pm

no v stredu monytor idem piisat ale tak tam si budem dvat pozor na i\y potom ti dam vedet ak chces kolko som mal % :r
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Lopuch113 » Pon Mar 09, 2009 10:40 pm

tak to som teda zvedavy kolko ako ti ten monitor dopadne
Obrázok
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Poslaťod tomo-boss » Pon Mar 09, 2009 11:33 pm

Lopuch113 píše:ale ak chces radu tak ked si si neni isty tak pouzi google jednoducho to tam napis a hned zistis ake i mas dat tak to robil jeden moj kamos a pomohlo mu to lebo ked pozeram na tvoj predchadzajuci prispevok tak v ani jednu vetu nemas dobru


to by stravil tak trikrat viac casu na googli ako na fore :r

ale garant dakedy sa mi zda ten tvoj pravopis taky neuveritelny, az mam podozrenie, ze to robis naschval :s:
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod garant » Uto Mar 10, 2009 1:55 pm

nerobim ja dakedy proste vipne a pisem yi ake mi pride skor pod prst
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Mardy » Uto Mar 10, 2009 3:29 pm

Moj spoluziak isty cas fajcil kazdy piatok a vikend travu a fajny vymaz je aj teraz ked uz nehuli(minimalne nie tolko).
S vodnou fajkou som sa po prvy krat stretol v Egypte, a odvtedy som vyznavac kultu vodnych fajok :D Minä puhun vähän suomea :)
Mardy
SHISHA KING
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Pia Okt 31, 2008 12:59 pm
Bydlisko: Kysak/Brno

Poslaťod HULK » Uto Mar 10, 2009 7:25 pm

ja som si sem tam dal a uz po 1 davke som bol potom este asi den vymlety... nie ze mi isli stavy ale to vas vymije
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod garant » Sob Mar 14, 2009 12:57 pm

moja sestra bola vymyta aj po silnej vodnej:D minule raano som nalozil taku faajnu taky husty dym riadne siel a ze potom cez 1. hodinu ked citala volaco ze preskocila 3 riadky a potom nevedela napisat Z ale tak ona ma 12 rokou a nefajci nic takze to bude tym
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Lopuch113 » Sob Mar 14, 2009 4:01 pm

no inac to je pekne od brata ze malej 12 rocenej sestre nalozi fajku aby si zafajcila to keby si bol moj brat a pravil si to mojej sestre tak by som ti asi nohy poodrhal ... takto malu sestru nicit a do*ebat jej zdravie
Obrázok
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Poslaťod garant » Sob Mar 14, 2009 4:34 pm

ja som v jej rokoch fajcil aj ked to bolo take fajcenie ze ras za 2 tizne ale tak ona chcelaaa
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Lopuch113 » Sob Mar 14, 2009 7:54 pm

no vidis a keby si nefajcil ked si mal 12 tak dnes by si vedel ze tyzden sa pise s Y a argument ze ona chcela to ako nemam slov na to si myslim ze mas dost rokov a dost vysoke IQ nato aby si vedel ze ked chce neznamena to ze jej to mas dovolit
Obrázok
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Poslaťod tomo-boss » Pon Mar 16, 2009 8:36 pm

garant píše:ja som v jej rokoch fajcil aj ked to bolo take fajcenie ze ras za 2 tizne ale tak ona chcelaaa


potom to tak vyzera s tebou ked si fajcil v 12 :cha
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod garant » Pon Mar 16, 2009 8:39 pm

moj kamarat facil v skoolke:D:D ale to bolo len take asi ze si to len zpalil alebo co sak ten je susny celkom aj teras chlapec nechce travu ze to skodi a na vodnu si ide kupit ten filer na nikotyn
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

PredchádzajúciĎalší

Späť na Diskusia o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron