falsovanie ospravedneniek

Diskusia o všetkom len nie o vodných fajkách

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod garant » Ned Apr 19, 2009 3:18 pm

cim odmastit lieh bude dobry? a toa ku foliu pouzivate? lebo ja som skusal obal zo zostita ale ten sa zasekol v tlaciarni:D ale na 2 pokus sa to aj vytlacilo
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod martinpn » Ned Apr 19, 2009 9:04 pm

co nosie prvacence na vysvedco taky hrubsi obal ten je nato ako stvoreny a odmastit liehom benznom vodkou cim len chces
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

boa

Poslaťod Menace2society » Sob Sep 05, 2009 1:25 pm

no dik a ked som na zakladke 9tak a druhy polrok sa budem chcet od.ebavat zo skoly ta poradte mi pls.
Menace2society
Menace2society
Beginner
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pia Sep 04, 2009 4:15 pm
Bydlisko: Poprad-Stary Juh

Poslaťod garant » Sob Sep 05, 2009 10:47 pm

vies co neulievaj sa 2. polrok ja to lutujem teras racej si schuti zapicuj do ucitelou a rob totalne kraviny a uzivaj si nebude to dlho trvat
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Menace2society » Ned Sep 06, 2009 12:22 pm

tak to znie jak dobra rada kamo .tak to vyskusam .
Menace2society
Menace2society
Beginner
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pia Sep 04, 2009 4:15 pm
Bydlisko: Poprad-Stary Juh

Poslaťod garant » Ned Sep 06, 2009 1:09 pm

no ja som sa ulieval lebo som mal zvecene mandle co nebolo ani nakazlive ani to nebolelo ale samozrejme som sa daval zdy vypisovat a ked som si uvedomil ze us mam len 2 tyzne tak som to us lutoval
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Predchádzajúci

Späť na Diskusia o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron