čo doma chovame // pestujeme....

Diskusia o všetkom len nie o vodných fajkách

Moderátori: remus, wladas

čo doma chovame // pestujeme....

Poslaťod big_lebowski » Uto Jún 16, 2009 8:05 pm

cawte dufam nezakladam nejaku duplicitnu temu ak ano sorrac, dalsia vec nebuzerujte ma pls za zbytocne prispevky bez akejkolvek vypovednej hodnoty k VF .... ale je to tu nejake suche , neviem cim by som prispel tak aspon takto...

tema ma byt zamerana na nase zvierata, zivocichy ktore doma chovame, pripadne ak chcete mozete sa pochvalit aj svojimi kytkami, napriklad nejakymi vyznamnejsimi, alebo cim sa chcete pochvalit,,

ja by som zacal tym ze som donedavna byvam na dedine a tam sme chovali toho neurekom , kozy, svine, zajace, morske prasce, nutrie, psa , macky, holuby, a ja osobne chovam uz priblizne 4 rok vtackare/sklipkany/pavuky/ tarantule,dufam chapete, skratka velke pavuky :r , mam aj nejake foto ak by ste chceli vidiet kludne hodim nejake fotos...
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

Poslaťod garant » Uto Jún 16, 2009 8:11 pm

konecne aktyvni clovek:D no ja som ties byval kedysi davno davno na dedine ale starka a starky tam dodnes chova prasata kravu byka ovce psa macky secko mozne a kvety moje tu v byte su tabak salvia a mandarinka taka riadne velka mozem dat foto mi z jadra vyrastla a kopa kvetov kadejakych to nejdem rospisovat a zvierata som mal ryby papagaja raka setko pokapalo daakym sposobom a zviera us nechcem dobitu to je hovadina podla mna tie zvierata nemaju priestor na zitie
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod big_lebowski » Uto Jún 16, 2009 8:18 pm

jasne nahadz sem foto pokukame, no ja chovam tie vtackare , a oni sa ledva hybu cize to je take ,,bytove ,, zvieratko ... oni sem tam chytia svrcka a maju na salame, obcas prejdu tych 10-20 cm ale inak su to salamicsticke zivocichy... ja pestujem dost veci radsej nebudem psiat co kazdy si asi domysli co ... pestujem len hobby, bavi ma to pre nic ine... ziadne sirenie :g !!!!
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

Poslaťod garant » Uto Jún 16, 2009 8:23 pm

ja si dam setky kvety dokopi a hodim ties fotku a jednine :g co pestujem je salvia chcem to skusit s kamaratmi a aj tak je to lekarska tak nam stoho asi nic nebude a tabak neni nic strasne zozaujimavosti ties pestujem
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod big_lebowski » Uto Jún 16, 2009 8:32 pm

jasne je to cisto len hobby, nieze bude zajtra u man kriminalka :j
no z lekarskej ti wazne nic nebude, ked chces halusky treba salviu divinorum alebo salvia divotvorna ale sak to asi vies, ja to tiez skusim, su z toho kratke stavy ale zato intenzivne.... inak vidim ze ty tiez poznas par halucinogenych drog, alebo psychedelickych inak, sak to je take zakladne rozdelenie , psychedelicke ako napr salvia z casti ganja, lsd, meskalin, dmt v ayahuasce { je to neskutocne zaujimavy napoj, pouzivaju samani v peru, juznej amerike uz od pradavna, a haluz natom je ze idu tam 2zakladne rastliny a nik nevie ako anto ti predkovia prisli kedze v dzungli je vyse 7000druhov rastlin, dost sa zaujimam o psychedelicke drogy a latky, samanov, stare civlizacie atd...}

a take dalsie druhy ako piko, herak, atd.,..
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

Poslaťod garant » Uto Jún 16, 2009 8:44 pm

sa vyznas dost ako vydim ja sa v drogach zas as tak nevyznam ale tak mozes ist na daake protidrogove alebo daako sa tym zivit alebo vyslachti novu drogu :r
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod big_lebowski » Uto Jún 16, 2009 8:59 pm

heh no ja to nemam zapotreby ale zaujimaju ma taketo veci, okolo toho, ludkse podvedomie, vedomie, mozg, mysel a celkove zmyslanie cloveka.... psychedelicke drogy niesu take ako napr piko ze robi z teba inu osobnost ako aj chlast, ale psychedelika iba rusia filter ktory mame od malicka vybudovany cez ktory prudia do mozgu informacie z okolia a ten to deli na realitu a to ostatne, co pocvazuje za nenormalne alebo nerelane, a psychedelika ten filter rusia, a potom sa otvara brana do podvedomia, fantazie, mysle, samozrejme moze cloveku preskocit z toho ostane medzi, mozno sa vam to zda ako haluska ale clovek sa wazne mozem dostat pridaleko... preto by to nemali robit nevyrovnani ludia, alebo ludia ktory nevedia co so sebou, dostanete bad trip a ste v keli, jaj zase ssa rozpisujem v inej teme o inom, ja som daky OT, sorry uz len k teme... :o
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

Poslaťod biber » Uto Jún 23, 2009 10:15 pm

Mno ja doma chovam vtacika :mrgreen: teda dravca misiaka cervenochvosteho a ako si s toho asi vivodite som sokoliar :D
"De Arte Venandi Cum Avibus"
biber
Light
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Jún 23, 2009 9:32 pm
Bydlisko: Bratislava-Karlova Ves

Poslaťod big_lebowski » Str Jún 24, 2009 12:58 pm

no teda takeho ,, vtacika ,, by som aj ja chcel, keby byvam v botanickej zahrade ale, nech ma riadny vybeh :lol: , take vtaca uz aj daco viac zozere ze? :z: :z:
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

Poslaťod biber » Str Jún 24, 2009 1:17 pm

prave ze bi si sa cudoval krmenie na mesiac pretakeho bezneho dravca vide asi tak Max do 20 eur :z: :smoke:
"De Arte Venandi Cum Avibus"
biber
Light
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Jún 23, 2009 9:32 pm
Bydlisko: Bratislava-Karlova Ves

Poslaťod big_lebowski » Str Jún 24, 2009 1:20 pm

to wazne??? no to nieje vela , predpokladam ze mu nejake maso kupujes, ale sem tam ho aj pustis nech si daco chyti ? ci to tak nefunguje? neviem ako to vycvis taka by ti nezdrhol... :s:
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

Poslaťod biber » Str Jún 24, 2009 1:26 pm

mno kupujem kuriatka :z: take z hidinarni take co bi isli do kafilerky ... mno trening je zloziti a pusttat nech si nieco ulovi tak to muzes iba cez sezonu nak to je zakazane :lol: co zajma ta to :x:
"De Arte Venandi Cum Avibus"
biber
Light
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Jún 23, 2009 9:32 pm
Bydlisko: Bratislava-Karlova Ves

Poslaťod big_lebowski » Str Jún 24, 2009 1:30 pm

to je mile :r zvieratko :cha , mas ho normlane doma ci ho chvoas na tom hrade ci kde to pracujes....?
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

Poslaťod biber » Str Jún 24, 2009 1:32 pm

tak obcas prechodne doma v paelaku na jednu no ale ina kna hrade alebo na skole a intraku :x:
"De Arte Venandi Cum Avibus"
biber
Light
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Jún 23, 2009 9:32 pm
Bydlisko: Bratislava-Karlova Ves

Poslaťod big_lebowski » Str Jún 24, 2009 1:36 pm

vies pridavat na forum fotky??? ak nie tak sa to nauc :lol: a hod sem par foto toho krasavca, dikileles :z:
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

Ďalší

Späť na Diskusia o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron