vysledok doby

Diskusia o všetkom len nie o vodných fajkách

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod garant » Uto Jún 16, 2009 2:24 pm

aj ja idem an hotelovu :z:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod pekac45 » Uto Jún 16, 2009 5:34 pm

ja som tiez na hotelke a slaham si tam vodku alebo iny chlast ale ak ta niekdo uvidi ako si jebnes tak jebes zo skoly v momente..
pekac45
Beginner
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Str Sep 24, 2008 4:01 pm
Bydlisko: Lipt. Hradok

Poslaťod garant » Uto Jún 16, 2009 6:28 pm

ryziko povolania
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod big_lebowski » Uto Jún 16, 2009 6:29 pm

ja som na gympli.....PIARISTICKOM GYMNAZIU V PRIEVIDZI :r a som tam asi najvacsi grazel na celej skole haha, nieje to taky gympel ako mnohych z vas napadlo, je to normalny gympel len mame namiesto 1 hodiny nabozka 2 hodiny do tyzdna {obycjane ma 1hodinu} inak kazdy predmet je presne taky isty ako inde na gympli osnovi vsetko,aby som vyviedol z omylu.... ale aj tak som najvacsi grazel :j :p:
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

Poslaťod garant » Uto Jún 16, 2009 6:33 pm

odnas najveci grazel odysiel:( lebo s kamaratom dalsim okradli staru babku a pocitali mu us kolko hodin bol v skole nie kolko vymeskal lebo prisiel ras za 2 tyzne na par hodin chlapec a us pomali isiel na tvrde drogy travu hulil us v 5tke a tak ale haluzak iny inak :r
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod big_lebowski » Uto Jún 16, 2009 6:41 pm

no takych ,,kamaratov,, mam ja kopec, teraz skocim do inej temy ale napadlo ma to v spojeni s tymi spominanymi drogami...

par mojich kamosov{ hulia taktiez od mala} ktori maju priemerne 20rokov robia podobne veci.... ale jeden je skutocne ,,vynimocni,, pred nedavnom sa prezral durmana { oni piju a zeru vsetko co ma nejake ucinky na cloveka , od travy,salvie,lsd,meskalinu,dmt, kolesa,pika, muskatoveho oriesku az po chlast a alpu....}a behal 4dni zmyslov zbaveny po lese tu v stiavnickych vrchoch a nahanal medvede ako tvrdil, je to skutocny prepinak chalan :z: , ale tak zato clovek sa snim nenudi, len ked sme ho tri dni hladali po horach to sranda nebola.... bol dost mimo, ale tak zvyknuty je, on skusal uz vsetko a frcal na vsetkom, durmana zral lebo tusim nemali travu...

PS: tych semien durmana zjedol okolo 160 on presne ani nevedel, a len tak na porovnanie kto nepozna, zerie sa tak20-30demien maximalne do 50semien pretoze tusim uz 150-180 clovek moze oslepnut ak sa nemylim alebo uz su wazne zdravotne problemy, jemu nic nebolo okrem toho prepinu, vravim zvyknuti ludia :s:

inak vsimol som si az teraz ze poslednych par prispevkov je pekne OT , poprosim admina alebo moda nech ospravedlni nasu nepozornost a nech to supne do Ot alebo nejaku theadru kam to patri dikileles :o
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

Poslaťod garant » Uto Jún 16, 2009 6:50 pm

no ja co chodim von a je nas dost pocetna skupinka tak tam 70%fetaci 25%ludia co si z mierou daju a 5% cisty ja som asi stych 25% a ty z 70%kazdy den vinco na 1€ trava piko heroin obcas a tie semiacka mi kamarat vravel ze us neviem kto si ich dal 200 a skoncil v nemocnici po 2 dnoch sa zobudil a nevdel nic chlapec ale tak ked seci stych co to orbia aspon co ja poznam su z rozbytych rodin de su rodicia taky isty a robia to co odmalicka vidia a nemaju ziadne zabrany a dylery ty by ties robili asi racej inu robotu ale ked v tejto skurvenej dobe clovek nema velmy na vyber a drogy vynasaju takze tak a jeb dneska zase 15%zdrazovanie kvoli novemu zakonu daakemu jebnutemu o obaloch kriza zase z ameriky jebnutej cely svet zruinovala ludia prisli o robotu a zase problemu utapaju v chlaste a zase sa to odraza aj na deti a tie droguju setko to suvisi viem mozno mam 15 a o svete k.... viem ale takto si to myslim a ja to takto vydim(inak ppci tema na forum o vf:D ale spon konecne daco zaujimave je tu)
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod big_lebowski » Uto Jún 16, 2009 7:01 pm

jasne je to dobra tema, len vravim nepatri sem, a ked uz tak do OT sak som prosim mod nech to da doporiadku takze pohodka,a ti chalani niesu z rozvratenych rodin, ale proste zacali rpetoze nejaki ich kamos z ineho mesta im to ukazal ich to zaujalo a uz to islo... ale samozrejme dost velky dovod su aj tie rozvraty a to co si pisal garant....

n amargo toho co pises je to samozrjeme jeden dovod preco sa to deje, ale tito chalani co poznam hulia od mala a potom sa to uz pridavalo k tomu piko, a ostatne....
ja mam v partii 8chalanov , od 14tich sme chlastavali, ale ako tak ze stale an diske alebo chaty stanovacky, opekacky a tak, potom sa pridala k tomu trava oni teraz hulia vkuse, ked idu von hned makak riesia a tak, ja to mam v pici si zahulim raz za mesiac dva, wazne ked je nejaka moznost, ako napriklad teraz chata bola ale to som bol so spoluziakmi cize to bolo ine... dovody preco ludia droguju a ine veci robia su hlavne to ze to robia kvoli kamosom , ked pridem za nimi a hulia 7 a ja jedini nebudem to si predstavte... tak si da kazdy... rozumiete, vsade sa hovori ze 80percvent mladeze zacne s drogami kvoli kamosom, a ja to mozem potvrdit, a este takmer 90percent z tych co zacnu kvoli kamosom potom pokracuju uz navzdy, ja som z tych 10tich ze to ovladam, ked nechcem nezahulim ked chcem zahulim, je to o kazdom z nas kam sa vyberieme,..... a dalsia vec je ze drogy su wazne DOBRE, ako pre toho co to berie, pretoz4 to cloveku sposobuje wazne dobre pocity , stavy , stres a ine veci, mozno s tym aj zabija problemy doma , skola a tak, kazdy rozumie..... :alk:
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

Poslaťod garant » Uto Jún 16, 2009 7:10 pm

no neviem sice presne ako zacali ty moji znami drogovat ale unas to apsolutne neni tak ze droguju 2 ideme aj my ako som povedal daktori odnas zhuleny kazdy den a daktori uplne cisty ale seci zme spolu pohode a nedodrbavame sa zato zalezi to odpovahy kazdeho cloveka aky je zmanipovatelny
a uplne ze najviac milujem ked zanami pridu 10 rocne deti aby zme im vybavili travu vzdy ich odrbeme a vemzmeme im za polku stych penazi co nam dali:D ale aj tak proste ja v ich veku som hral pogy a zbieral pokemonov co ties bola dost kktina pokemoni detom hlavy vymyvali a ja ties us niesom ziadny slusak v 15 som us ties kadeco poskusal co ties starsia generacia asi bere za skoro
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod big_lebowski » Uto Jún 16, 2009 7:38 pm

no sak to deti sa menia, ja ked som bolt aky piatacik na zakladnej, a videl som starsieho ziaka tak by som po kanali radsej siel ako okolo neho, napriklad deviataci boli bohovia, a to doslova, a ja ked som bol pred par rokmi deviatak tak skakali do mna 12rocne deti a ked som niekomu prijebal este som mal pokarhanie alebo podobne, ludia sa menia, a doba tiez, a zle na tom je ze sa to meni k horsiemu.... raz na oslavach Snp prisiel taky zasran 11rocny za mnou a kukol do neba na mna ze ,,hej mlady nemas cigu?,, tto mi zasusil, ja som mu taku drbol ze chudak neviem ci tam doteraz nelezi, ja som bol v soku ake su tie deti nevychovane, nenormalni svet poblazneni, casto spominame ked sme boli mali chalani ze sme sa nahanli za loptou a teraz sa nahanaju za babkami a ich kabelkami, byu som to urubal rad radom vsetko, ale tak dost je aj pravda ze deti nemaju kde byt travit volni cas, na dedine je to ine, ovela v mensej miere, ale v mestach sa to smachce po kanaloch , s fetakmi a takto aj vyzera ked nema kde zabit cas....


PS> POPROSIM POTOM UJA MODA ALEBO ADMINA NECH TOTO SUPNE VSETKO DO OFF TOPIC-U , UY BUDEME PISAT SEM, NECH SA TO POTOM NEDOPLETIE V OT, DIK YA POCHOPENIE :smoke:
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

Poslaťod garant » Uto Jún 16, 2009 8:08 pm

no ja este ras odpisem a rychlo to presunte
ja ked som bol 5 tak som sa ties riadne bal 9takov uhybal som sa na 2 stranu chodby a 9tak si siel rovno a ja teras ked idem rovno ako kral tak setkych najskor musim postuchat plecom prec s cesty as tak prejdem:D... ktomu ze deti nemaju co robit nam v sasovej postavili ppci skejt park vzdy tam dakto bol a po kratkej chvili ho zrusili ze ludom vadi hluk stoho tak deti tu maju 2 hojdacky rozbite vyklenky a bary tak je jasne ze nik nebude sedet na dacom co bolo kedisi daake stredisko hier
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod big_lebowski » Uto Jún 16, 2009 8:14 pm

garant pocuj ak tu budu nejake baby tak sa buchnu do nas, potom co si to tu precitaju ze aki spolahlivi , starostliv , skuseni ocinovia budu z nas, heh nevieme este ako my a nase deti dopadnu... ale tak isto viem ze tak skoncit nechcem a na deti si dam bacha, poviem ti ze ja som mal paradnu vychovu, prisnu ale dobru, a ked som prvykrat sedel pri vodnom s :g a siel som to stiahnut spoemnul som si ze cely zivot matka hustila do mna ze drogy su zle a neviem co , ako am vychovavala a ja to teraz behom sekundy znicim, a vedel som to , ucili ma to, a napriek tomu som to spravil , clovek nikdy nevie co sa stane, ako skonci mozno vie ako skoncit nechce alebo jeho deti, ale stat sa moze hoc co....
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

Poslaťod garant » Uto Jún 16, 2009 8:20 pm

sak ja mna vychovali dobre si myslim a teras sa us ani deti bit nesmu sak aj vydno vysledok mne kooolko krat nalatali rodicia ked som daco spravil a teras sikanovanie a kktiny
a tieto poroblemi akokebi nik nevidel seci sa len pozeraju a nic proti tomu nerobia ale vlasne ani neni co robit protitomu pani sa vozia v autach drahych maju byty a po obycajnych ludoch je im kkt len pri volbach kamrat a zaokom kat albo tak daako to bolo v jednej pesnicke.Najavo a ludom na oci to dava len par raperov ktory sa neboja vypicovat politikov a setky svine ale aj vela raperov natom chce jedine zbohatnut ale daktori ne.... a mohol by sa sem aj dakto iny zapojit ale seci tususia na tomto fore :mrgreen:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod big_lebowski » Uto Jún 16, 2009 8:26 pm

hej to je krasa natom ze ked udrbem svoje decko samozrejme tak vyuchovne tak uz sikanovanie doamce tyranie a neviem co samozrejme nehoivorim ze dobit palicou doma zenu a decko to je jasne..., ja som tiez dostaval tak vychovne ale vzdy sa ma spytali ci viem zaco som dostal... a v skole to iste ucitelia , ked da facku zasranovi ktori ucitelke povie ze pixa tak za pet minut rodicia v skole a uz trestne oznamenie za sikanu a neviem co, ale ten zasran nedostane ani kkt zato... by som rubal ta het... je to divne, alebo to mi mame take zastarale myslenie? :r
big_lebowski
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv Apr 09, 2009 3:02 pm
Bydlisko: prievidza

Poslaťod garant » Uto Jún 16, 2009 8:33 pm

nasa ucitelka jedna co uci aj 1 ak 3 stupen ma problemove 123 a ja a par mojich spoluziakov zme sli snou a boli tam tie deti a ucitelka im vravela ze mi niezme taky protivny a tie deti nam zacali vavet ze zbiju aj nas a ze zme debili a take veci tento svte ide dolu vodou fakt:D
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Ďalší

Späť na Diskusia o všetkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron