funguje ako kupena

Vaše doma robené výtvory

Moderátori: remus, wladas

paci sa vam viac ako hulkova a vladdo608ova?

ano
12
50%
nie
12
50%
 
Celkom hlasov : 24

funguje ako kupena

Poslaťod garant » Pon Jan 19, 2009 1:36 pm

No postp je dost komplikovany
Potrebujeme:skleneny pohar (na vrchu musi mat zavit a prislusne vicko),1 a viac stoplov ja som pouzil 3,hadicku a daco na kotol ja som si ho urobil s mini kvetinaca a ked pouzijete mini kvetinac tak budete potrebovat asi aj hlinu lebo nebude as taky mini a dalej potrebujete veci ako lepidlo paska vrtacka a v neposlednom rade farby na sklo
Postup na vyrobu:do vycka urobime 2 dierky velke ako je hadicka stople prevrtame a zlepime lepom hadicku rozrezeme na 2 casti jedna nech je dlha tak aby potom bola ponorena vo vode a 2. cim dlksia no dalej tu kraciu hadicku dame zo spodnej strany vicka a nech snij asi 1cm vicnieva do toho vicnievajuceho 1 cm napichneme stople dobre utesnime a do 2. dierky vo vicku dame hadicu na natahovanie a ties ju tam dobre utesnime a kotol len zaplepime na stople a potom us len esteticke upravy napr. Farbami na sklo a este som zabudol ze tie stoole som spevnil spajglami a to tak ze som ju celu oblepil paskou a pod pasku som dal spajgle
Vyroba kotla: to som len ja takto robil mozno s ato da aj jednoduksie alebo dobre by bolo kupit si kotol no ale tak kedze kvetinac je prilis hlboky tak ja som to asi tak do polky viplnicl hlinou dostredu som si dal ceruzku aby som tam mal dierku ked to uschne tak sa to da vitiahnut cele a ja som si to obalil alobalom aby sa mi to nemrvilo a este som zabudol ked budes davat hlinu do kvetinaca tak si ju pospevnuj drotmi aby sa to potom nerozpadlo a dobre je dat tam aj sietku kovovu daaku a ked us to takto mas spravene tak si este viformuj z alobalu zvisnu cast kotla proste aby si to mal ako na kupenej vodnej :x:
Obrázok Obrázok Obrázok[img]http:http://www.postimage.org/image.php?v=gxEQb0Jhttp://www.postimage.org/image.php?v=Pq1pTo2S
Naposledy upravil garant dňa Pon Mar 09, 2009 8:35 pm, celkovo upravené 6
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod mOrBiDuSone » Pon Jan 19, 2009 2:59 pm

:D ROFL , pekna fajka :D
Obrázok
mOrBiDuSone
Light
 
Príspevky: 58
Registrovaný: Ned Jan 04, 2009 3:14 pm
Bydlisko: Kosice

Poslaťod garant » Pon Jan 19, 2009 3:52 pm

no ale tak toto neni moja 1. vodna to ej us 3 ale tie 2 som znicil nefungovali tak ako by mali ale tato je us peckova :vodna:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Semtexko » Pon Jan 19, 2009 6:18 pm

zaujimave:))) :r
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod garant » Uto Jan 20, 2009 4:21 pm

aj kus zaujimevejsie komentare by ste mohli dat nie len ze zaujimave :s:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod tomo-boss » Sob Jan 24, 2009 3:19 am

moje prve neboli take pekne :mrgreen: ale tie srdiecka ma dostali :L :mrgreen: :mrgreen:
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod garant » Sob Jan 24, 2009 9:41 am

tomo-boss píše:moje prve neboli take pekne :mrgreen: ale tie srdiecka ma dostali :L :mrgreen: :mrgreen:

to neni moja 1. to je moja 3.
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod tomo-boss » Sob Jan 24, 2009 11:16 pm

no moja tretia bola zhruba na takejto urovni...tj. plnilo to ucel ale nevyzerala bohvieako...ale tato vyzera lepsie, dobry napad s tymi spajdlami
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod garant » Ned Jan 25, 2009 9:40 am

a zasa som ju kusok oraslil na telo som ponaliepal obrazky wu-tang clanu N.W.A. marleyho cypress hill a taketo vecicki a aj hadicku som mierne centrofixkou namaloval take vlnovky:D chcete new foto? ci netreba
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod garant » Ned Jan 25, 2009 9:41 am

tomo-boss píše:no moja tretia bola zhruba na takejto urovni...tj. plnilo to ucel ale nevyzerala bohvieako...ale tato vyzera lepsie, dobry napad s tymi spajdlami

a ty si ich kolko urobil celkovo bo aj 4 ta 4. je taka ista a to som kamaratovi robil ale navch som nedal kvetinac ale kovovy kahanec a nemaloval som mu ju to nech si us on sam :r
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod tomo-boss » Ned Jan 25, 2009 7:33 pm

no prva bola uplne nepouzitelna, druha bola v pohode ale mi ju oco vyhodil, tretiu este mam ale nepouzivam a stvrta je dokonala
:x:
..:: just keep smoking ::..
tomo-boss
Medium Professional
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Sob Mar 29, 2008 3:32 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Poslaťod garant » Ned Jan 25, 2009 8:04 pm

no moja 1. bola ties nepouzitelna 2. ta sa us dala kus lespsie pouzit o estetike ani nehovorim:Da tretia eňo ňuňo tuti fruti funguje a je aj pekna podla mna:D a zas som si ju kus skraslil oblepil som ju nalepkami :x:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Lopuch113 » Uto Feb 10, 2009 10:12 pm

hehe nice a ten kvetianacik to mas na boku lepene ? vyzera ako keby praskol asi nevydrzal teplotu :cha celkom dobre to vyzera moje prve pokusy boli des ale ja som napr vzdy pouzil original korunku a vazu zvycajne tvorila ta sklenena blbost co je na svieckach na hrob :cha sa ma vzdy predavacka pytala kto nam umrel v rodine ked som kupoval v lete svietniky :cha
Obrázok
Lopuch113
Light Professional
 
Príspevky: 164
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Orava, Bratislava

Poslaťod garant » Str Feb 11, 2009 1:42 pm

jj je to lepene lebo mi drbol na zem ked som ju robil tak sa rozbil a teplote odolava pohode:D
a drbla mi z parapety na balkpne to je asi pol metra a nerozbila sa ale koberec... us ina tema :x:
aaaa tie kvetinace bezne dostat v Bauma*e nejdem robit reklamu ale kazdy vie ze myslim Baumax :cha
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod HULK » Štv Mar 05, 2009 9:54 pm

zaujimava je :mrgreen:
Drum & Bass
HULK
Expert
 
Príspevky: 330
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Bardejov

Ďalší

Späť na Vodné fajky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron