zlepsovak na malu VF

Vaše doma robené výtvory

Moderátori: remus, wladas

zlepsovak na malu VF

Poslaťod kemci » Štv Feb 05, 2009 9:49 pm

neni to homemade Vf ale len taky zlepsovak, ale nevedel som kam to dat

Obrázok

Obrázok

Obrázok

je to vlastne chladic z intel procaku prilepeny na vazu zdola teplovodivou pastou (pasivne + aktivne chaldenie) voda tam vydrzi dlhsie studena, kazdopadne vacsinou to funguje tak ze voda sa i tak zahreje ale maximalne na nejaku prijatelnu teplotu a potom sa uz neohrieva ked fajcim jak dlho (resp minimalne) , furt je lepsie menit tu vodu kazdopadne hodi sa to pokial nemam ziadny dalsi zdroj vody xD (v prirode :P)

na vacsiu VF bez efektu kedze tam sa voda i tak pomalsie ohreje a ked uz je jej tam moc a tazko do uchladi chladic s takouto malou plochou
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia

Poslaťod garant » Štv Feb 05, 2009 10:13 pm

dobri napad ale je to asi zbitocne to zas podla mna nema daaki ucinok a je to tras :r
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod remus » Pia Feb 06, 2009 7:27 am

Heh, snaha sa cení ale podľa mňa je to tiež trash.
Ak tam dáš na začiatku na 5 C vodu a v izbe máš 23 napríklad, tak sa ti voda ešte rýchlejšie ohreje na spomínaných 23. Na druhú stranu je ale pravda, že teoreticky sa nad ne nemusí dostať.
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod garant » Pia Feb 06, 2009 1:09 pm

veci ucinok by to malo kebize je ta vaza vlozena dotoho daako nie len natom polozena
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Anorcenko » Pia Sep 25, 2009 3:10 pm

Niečo ma napadlo, ale asi je to kravina, v podstate na tom istom princípe ... vodné chladenie z kompu, ale namiesto kvapaliny voda, chladiaci blok klasicky kúrenie z dákeho auta, riadne vičistit samozrejme všetko, a ako nádržka váza , takže by to šlo váza, čerpadlo, blok, váza ... to by udržalo pod izbovou teplotou dlhšie ... resp. na furt ... lebo síce vravíte že ak mám 23stupnov, tak že menej mať nebudem ... ale akoje potom možne že v izbe kde je 20% mám na procáku teplotu 18°C ? Ale narvať do toho lad je jednoduchšie ... A ten vydrží aj hodinu a aj pri tahaní ... xD Potom pošlem foto mojej homemade ...
Anorcenko
Beginner
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pia Sep 25, 2009 2:04 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Kexo » Pia Sep 25, 2009 3:12 pm

mas na procaku 18 stupnov? to ked ho vypnes alebo co? O_o
Kexo
Light
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Sob Mar 21, 2009 1:56 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Anorcenko » Pia Sep 25, 2009 3:19 pm

To ked dám preč všetok prach, a moje obyčajné vzduchové chladenie napojím na externý zdroj, potom zapnem , a hned v biose pozerám teplotu xD
Anorcenko
Beginner
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pia Sep 25, 2009 2:04 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod martinpn » Sob Sep 26, 2009 8:02 am

tak sa pozri do biosu po hodine nie ked ho zapnes
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod kemci » Sob Sep 26, 2009 9:47 am

to mi pripomina jedneho typka co si zohnal uplne dobru zostavu, pretaktoval ju najviac jak mohol a dal tam specialne dusikove chladenie ako to videl na videach na yoiutube, zapol, chvilu to fachcilo ale zachvilu mu to padlo, nevedel preco, nakoniec dosiel na to ze mu procak doslovne umrzol jak to mal chladene, takze neni realne pracovat s 18 stupnovym procakom ked pracovnu teplotu ma 70-90 stupnov

to je to iste ako ked mas na aute studeny motor, teda na tych starych to pocitit ze kym sa nezahreje hned po nastartovani sa blbsie jazdi

ok to len trochu offtopicu :)
Enjoy!
kemci
Medium
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 10:10 pm
Bydlisko: Bratislava, DNV, Slovakia


Späť na Vodné fajky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron