jak vyrobit vf ?

Vaše doma robené výtvory

Moderátori: remus, wladas

Poslaťod raksak » Sob Júl 25, 2009 10:10 pm

a aky dym si mal?? husty ? ci?
a este daju sa porovnat kupovane vodne fajky a homemade??myslim ci to je asi tak isto fajcitelne a ci aj pocitim kvalitu tabaku ked mam sitnu homemade fajku
dik
raksak
Beginner
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Str Júl 22, 2009 5:56 pm

Poslaťod garant » Sob Júl 25, 2009 10:33 pm

hustota dymu podla mna zalezi aj od druhu tabaku a od nalozenia ale aj od fajky a ked mas kvalitnu fajku urobenu tak nevidis rozdiel ale na 1x ju asi daaku kvalitnu nespravis musis ju celu vychytat ale tak mozno aj na 1x sa ti podari
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod raksak » Ned Júl 26, 2009 12:32 pm

a mam tabak al sultan bol kurva drahy tak dufam ze je aj kvalitny. takc co?ň
a este cosi: co sa ma stat ked fuknete do fajky(nie potiahnete:D) lebo mne sa znizi hladina vody(neviem si to vysvetlit:D:D) a pocujem take sycanie, takze mam asi zle tesnenie. cI??
raksak
Beginner
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Str Júl 22, 2009 5:56 pm

Poslaťod sekki » Ned Júl 26, 2009 3:59 pm

no ked fuknes do fajky ta tahas vodu cez tu rurku smerom k tabaku a to mas dobre tesnenie no ale mas potom mokry tabak a ked to moc prezenies zhasis uhlik nastastie som este nemal osobnu skusenost PS. nerob to zrob to len vtedy ked ti zacne horiet tabacik
sekki
Light
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Pon Jún 29, 2009 3:48 pm

Poslaťod garant » Ned Júl 26, 2009 4:09 pm

daj sem fotky s fotaka riadneho hlavne chcem to vydet a mozno ti aj poviem preco ti ide malo dymu
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod raksak » Ned Júl 26, 2009 6:53 pm

sak vravim ze to je skoro to iste co som dal link...skoto presne..
raksak
Beginner
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Str Júl 22, 2009 5:56 pm

Poslaťod garant » Ned Júl 26, 2009 9:08 pm

aj ty tam mas kvetinac?
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod raksak » Ned Júl 26, 2009 9:56 pm

hej vsak vravim LOL
raksak
Beginner
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Str Júl 22, 2009 5:56 pm

Poslaťod garant » Ned Júl 26, 2009 10:00 pm

ved hod tu fotku to neni zas as tak vela roboty chcem to vydeet :a:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod raksak » Pon Júl 27, 2009 10:11 am

ale vis ja to mam tajne:D tak musim vynasat foterov fotak (lebo je ppici velky) potom to davat do compu....to ne
neviete mi poradit preco je mozne ze mam taky riedky dym a skoro bez ziadnej chuti? :b
raksak
Beginner
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Str Júl 22, 2009 5:56 pm

Poslaťod Semtexko » Pon Júl 27, 2009 11:28 am

kup si normalnu fajku a nemas problem:D a mne sa uz tak stalo ze som fukal do fajky a som zahasil uhlik co uz:D :r :r
nikdy nebolo tak dobre, zeby nemohlo byt este lepsie :)
Semtexko
Medium Star
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob Nov 15, 2008 1:54 pm
Bydlisko: Kosice-Tahanovce THC :)))))

Poslaťod cartman » Pon Júl 27, 2009 11:47 am

raksak píše:a mam tabak al sultan bol kurva drahy tak dufam ze je aj kvalitny. takc co?ň
a este cosi: co sa ma stat ked fuknete do fajky(nie potiahnete:D) lebo mne sa znizi hladina vody(neviem si to vysvetlit:D:D) a pocujem take sycanie, takze mam asi zle tesnenie. cI??


Hladina ti klesne lebo fukanim do hadice vytlacas vodu hore ku korunke(cize logicky premiestnujes vodu z vazy inam). Ak pocujes sicanie je dost mozne, ze mas niekde fugu - netesni ti to dobre. S tymto moze suvisiet aj to, ze mas slaby dym - tahas vela vzduchu z okolia namiesto korunky. Dalsia vec je ako si nalozil. Skor to vidim na ten problem s tym tesnenim.

Ked uz fukas do hadice tak davaj pozor aby si nevytlacil vodu az do korunky lebo to mozes rovno nalozit dalsiu davku (teda podla mna to bude uz moc premocene).
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod raksak » Pon Júl 27, 2009 12:17 pm

aha to je fakt:) pci ma to nenapadlo:D:D
a nalozene no snad dobre ja nevim mal som asi pol centimetra od uhlyku.. skusim dat nabuduce viac:) ci?

a homemade fajku mam za to lebo nemam peniaze na vyse:) keby mam tak jasne ze si kupim normalnu:)
raksak
Beginner
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Str Júl 22, 2009 5:56 pm

Poslaťod garant » Pon Júl 27, 2009 12:18 pm

ale teras neviem ake sicanie pocujes ci take ako ked ostis ohen to je dobre vtedy alebo ako ked daco fuci to je zlee lebo ti unika vzdych skus setky skary oblepit alebo zaliat do lepidla
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod raksak » Pon Júl 27, 2009 12:22 pm

j bolo to asi to zle tesnenie sak ine to byt nemohlo:)
tak vsetko som este raz zatesnil (tmelom, moze byt ne?)
a cakam kym mi to kvalintne zaschne a potom skusim ficat:)
aaaa rozmyslam ze upylim s kvetinacu aby som nemusel tolko nakladat az, ked to aj tak nesfajcim, tebe kolko vydrzal plno nalozeny kvetinac??
diki chlopy:)
raksak
Beginner
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Str Júl 22, 2009 5:56 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vodné fajky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron