Homemade vaza

Vaše doma robené výtvory

Moderátori: remus, wladas

Homemade vaza

Poslaťod biber » Uto Júl 07, 2009 12:07 pm

Co by ste povedali na Homemade custom vazi z vizeravacom do skla????


A sorry preklep v nazve temy :o
"De Arte Venandi Cum Avibus"
biber
Light
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Jún 23, 2009 9:32 pm
Bydlisko: Bratislava-Karlova Ves

Poslaťod garant » Uto Júl 07, 2009 12:20 pm

neviem presne co myslis opys mi to a poradim:D
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod cartman » Uto Júl 07, 2009 12:24 pm

nejaky carodejnik ti to opravil..ale ostatne preklepy v prispevku uz su na tebe :)
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod garant » Uto Júl 07, 2009 4:06 pm

admin alebo moderatory:D aj ja som chcel ale v tejti teme niesom:D ale ja ja casto motam
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod biber » Uto Júl 07, 2009 9:38 pm

Ze bi sa kupila cista vaza bez niakich obrazkou alebo ritia a potom strojcekom na ritie do skla bi sa viril niaki obrazok na tu vazu teda custom made ....
"De Arte Venandi Cum Avibus"
biber
Light
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Jún 23, 2009 9:32 pm
Bydlisko: Bratislava-Karlova Ves

Poslaťod garant » Str Júl 08, 2009 9:06 am

tak si kup daaky strojcek na rytie do zavy a vyri si nieee?:Dlenze za ten strojcek sa asi nedopatis a za nacstavec asi ties nie takze neviem ci sa viacej neoplati kupit vyritu vazu.... alebo skus farby na sklo len ked budes davat do vody vela ladu tak sa vaza orosy a odpadne ta farba stade pocase ale dost dlho vydrzi
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod martinpn » Str Júl 08, 2009 11:45 am

chalani vy dvaja ste sa nasli keby vam mam opravovat chyby tak asi za hodku to nezvladnem
a ryt do vyzy no to sa da strojek kupis nejaky china lacny ale aby si neprebrusil sklo a to treba aj vediet ja by som sa do toho nepustal
martinpn
Site Admin
 
Príspevky: 661
Registrovaný: Sob Feb 16, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod biber » Str Júl 08, 2009 8:15 pm

mno sak hovorim ze ten strojek mame doma
"De Arte Venandi Cum Avibus"
biber
Light
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Uto Jún 23, 2009 9:32 pm
Bydlisko: Bratislava-Karlova Ves

Poslaťod garant » Štv Júl 09, 2009 9:12 am

jaaaj tak de je probleeem vtedy kup vazu a mozes bruusit ale najskor si to ksus na daakej flaske sklennej a davaj pozor aby si to neprepezal a pred brusenim si to nakresli daakou fixkou ze co ides ryt
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod Maki » Štv Júl 09, 2009 10:54 am

jezisi kriste - ludia prejdite si prosim pravidla slovenskeho pravopisu alebo prestante pisat tym jebnutym pokecovym "dialektom" nech aj my normalni ludia vieme nieco z toho rozlustit...
Maki
SHISHA KING
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Pon Jún 08, 2009 9:29 pm
Bydlisko: BB/Brno


Späť na Vodné fajky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron