fajcenei homemade tabaku

Ako si spraviť tabak

Moderátori: remus, wladas

fajcenei homemade tabaku

Poslaťod garant » Uto Aug 18, 2009 4:40 pm

akos a chystate fajcit vas doma vypestovany tabak (pokial to bude fajcitelne samozrejme) moj ak bude fajcitelny tak som rozmyslal nad 2 sposobmi
1: sulanie cigariet dost obtiazne si myslim aj ked som to este nikdy nerobil
2: fajcenei ces klasicku fajku pre dedkov a ked som pri fajke a kedze ja som kutil tak som rozmyslal ze si skusim taku fajku vyrobit:D v sobotu u starkej to skusim
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod cartman » Uto Aug 18, 2009 5:26 pm

ak si xces robit cigaretu z toho tak taketo dutinky naplnis plnickou. Ale ako spracovat samotny tabak na cigarety alebo do fajky to uz neviem.
cartman
Forum Demi-god
 
Príspevky: 509
Registrovaný: Pon Jún 09, 2008 7:36 am
Bydlisko: Bratislava, SK

Poslaťod robci465365 » Uto Aug 18, 2009 5:49 pm

Ja si mienim z neho spraviť klasický tabak do vodných fajok.
Viem že to ešte nikomu tu nevyšlo ale nedá mi to a proste musím to skúsiť :k :S
robci465365
Light Star
 
Príspevky: 139
Registrovaný: Sob Okt 25, 2008 10:08 am
Bydlisko: Zvolen Západ Tepličky

Poslaťod garant » Uto Aug 18, 2009 9:23 pm

no ta plnicka moze byt ppci ale ja som stasny ked mam 3€ na hradnu sviecku a marsky:D som na urovni bezdakov:D
no a dnes som si kus tabaku natiahol ces vodne bongo chutilo to ako clea bes filtra :r a bolo to smrncnute este kusok travou co tam boli pozostatky este :mrgreen:
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva

Poslaťod garant » Štv Sep 24, 2009 8:58 pm

dnes sme us sulali 1. cigy 2:D dalo sa to pohode fajcit
92% teenagerov si myslí že Hip-Hop je hudba, ak patríš medzi zvyšných 8% ktorí vedia že niečo ako Hip-Hop hudba neexistuje, jedine tak rap, daj si túto vetu do podpisu.
garant
SHISHA KING
 
Príspevky: 876
Registrovaný: Sob Jan 17, 2009 3:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica Sásova sva


Späť na Tabaky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron