Homemade "tabak"

Ako si spraviť tabak

Moderátori: remus, wladas

Homemade "tabak"

Poslaťod Dali » Pon Dec 20, 2010 10:11 pm

Takze som tu nový, touto cestou sa tu vítam medzi Vami.. .:D

a teraz k veci... skusal som teraz tiež spraviť vlastný "tabak" do VF. V uvodzovkach je to preto, lebo ziadny tabak v tom v podstate nie je...

Na trielku na syr som si nastruhal jedno mensie jablko a do toho som dal skoricu. Chcel som tam dat kusky celej skorice, ale mal som doma len mletu...

do toho som nalial trosku tuzemáku :lol: , "od oka" dávku medu a jablkovo-skoricovy caj ( polku toho vrecuska)

nechal som to 2 dni na radiatore, aby to vyschlo, zas som tam ulial trosku rumu, trochu medu a teraz som to pokvapkal cistym 85% glycerinom z lekarne :r necham to v tom do zajtra do 17:00..to je cca 19 hodin od teraz a potom vam sem napisem ako som dopadol...
uz sme to raz s kamaratom skusali podobne, ale nemali sme glycerin.. navarili sme to do fajky a vsetko bolo ok az na to, ze nam nedymil vobec...a chut bola ako jablkovy kolač :)

vypada to nejak takto :z:
Obrázok
Dali
Light Star
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Sob Dec 11, 2010 12:02 pm
Bydlisko: Trstená

Poslaťod wladas » Pon Dec 20, 2010 11:29 pm

samotna chut musi byt len z koncentratu
kusky ovocia, resp kusky samotnej prichute su blbost lebo to nebude horiet
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Dali » Pon Dec 20, 2010 11:31 pm

ako som tam pisal už.... uz som to raz takto podobne mal a chutilo to ako ked papaš jablckovy kolacik :z:
tak nvm no... a bola to odst vyrazna chuť
Dali
Light Star
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Sob Dec 11, 2010 12:02 pm
Bydlisko: Trstená

Poslaťod wladas » Pon Dec 20, 2010 11:36 pm

a ta chut trvala asi 10 min a potom nic :-)
presne take iste pokusy tu uz boli...samozrejme bezuspechu
wladas
SHISHA KING
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Sob Máj 01, 2010 4:13 pm
Bydlisko: Bratislava 2

Poslaťod Dali » Pon Dec 20, 2010 11:41 pm

to uz neviem..kedze to bolo bez dymu, nemalo cenu to tahat dalej... ak to bude 10 minut, ak 20, ak 40, , tak nevadi, skusim to potom zasa inak :k
Dali
Light Star
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Sob Dec 11, 2010 12:02 pm
Bydlisko: Trstená

Poslaťod remus » Uto Dec 21, 2010 8:22 am

Ja by som videl cestu vlastného tabaku cez niečo lacné typu nakhla, suchšie nech to má rezervu na šťavu a prebiješ to vlastnou príchuťou (melasa + prísady..) Musím niekedy skúsiť.. :D

Ale odvtedy čo chodím do Egypta :S , a nosím si ztade Nakhlu za 50 centov alebo Al Fakher za 8 euri 250G balenie, nemám potrebu vymýšlať :))
Všetko o vodnej fajke nájdeš na:
Kód: Vybrať všetko
http://tinyurl.com/7rdgacf
remus
SHISHA KING
 
Príspevky: 961
Registrovaný: Sob Dec 20, 2008 11:51 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Dali » Str Dec 22, 2010 8:30 am

chut slabsia ako minule, mozno som to prehnal s glycerinom, aj ked...prehorel dost rychlo..tak teda mozno nabuduce :)
Dali
Light Star
 
Príspevky: 148
Registrovaný: Sob Dec 11, 2010 12:02 pm
Bydlisko: Trstená


Späť na Tabaky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron